Lacrimal Natura Plus akių lašai 10 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

7,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lacrimal Natura Plus - tai raminantys akių lašai, kuriais pagaliau išsivaduosite nuo dirginimo, paraudimo ir diskomforto, kurį sukelia deginimas ar niežėjimas. Tai receptas, kuriame derinamas daugelio natūralių ingredientų, kuriuos organizmas gerai pasisavina, teigiamas poveikis. Natūralus palengvėjimas sudirgusioms akims!

 
Aktyvios drėkinamosios medžiagos - lašelių sudėtis praturtinta natrio hialuronatu, kuris pasižymi stipriu drėkinamuoju poveikiu. Jis pritraukia ir suriša vandens molekules akių srityje, todėl akimirksniu ir ilgam pašalina sausumo jausmą.
Natūralūs gydomieji ekstraktai - lašų recepte gausu natūralių ekstraktų, įskaitant su ramunėlėmis, alijošiumi ir erškėtuogėmis. Jų užduotis – palengvinti simptomus, palaikyti gijimo procesą ir sustiprinti apsauginį bei drėkinamąjį veikliųjų medžiagų poveikį.
Papildomas apsauginis sluoksnis - polimeras, vadinamas hipromelioze, stabilizuoja ašarų plėvelę ir sukuria ploną apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo akis nuo žalingo aplinkos veiksnių poveikio.
Sausumo, deginimo ir ašarojimo pašalinimas - pagrindinė lašų užduotis yra sustabdyti sausų akių sindromo, uždegimo ir infekcijos simptomus. Preparatas akimirksniu drėkina, ramina ir atkuria pusiausvyrą, pašalindamas sausumo jausmą, deginimą ir per didelį ašarojimą.
Jokių konservantų - Lacrimal Natura Plus

 
Jokių konservantų - natūralioje receptūroje nėra konservantų ar kitų dirbtinių priedų. Tai komanda, kuria galite pasitikėti.
Taip pat ir kontaktinių lęšių naudotojams - Lacrimal Natura Plus lašus gali naudoti visų tipų kontaktinių lęšių naudotojai, siekiant sumažinti jų nešiojimo sukeliamą sausumą ir diskomfortą.
 

Lacrimal Natura Plus akių lašų charakteristika:

 

Preparatas pasižymi drėkinamuoju ir raminamuoju poveikiu. Jis skirtas žmonėms, kuriems yra vidutinio sunkumo arba sunkūs sausų akių sindromo, konjunktyvito, infekcijų simptomai. Dviejų stipriai drėkinančių medžiagų: natrio hialuronato ir hipromeliozės pagrindu jis suriša ir išlaiko akyje esančias vandens molekules, todėl daugelį valandų atleidžia nuo sausumo ir dažnai kartu atsirandančio ašarojimo. Natrio hialuronatas yra žinomas žmogaus organizmui visur, kur reikalingas drėkinimas (ašarų plėvelė, oda). Hipromeliozė yra polimeras, sukuriantis ploną apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo akis nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio ir laisvųjų radikalų, atsakingų už senėjimą ir daugelį akių ligų.

Be to, Lacrimal Natura Plus lašuose yra vertingų augalų ekstraktų:

 • iš ramunėlių – žinomas dėl savo raminančių ir gaivinančių savybių; malšina skausmą ir mažina išorinių veiksnių sukeltą akies gleivinės paraudimą;
 • iš alavijo – stabdo bakterijų dauginimąsi ir palaiko drėkinamąjį veikliųjų medžiagų poveikį;
 • rožių vaisiai – gaivina ir pagyvina išvaizdą;
 • mėlynės – sustiprina apsauginį poveikį ir mažina akių nuovargį.

Lacrimal Natura Plus lašuose nėra konservantų ir juos gali naudoti žmonės, nešiojantys bet kokio tipo kontaktinius lęšius.

 

Kam skirti Lacrimal Natura Plus akių lašai?

 

Preparatas palengvina akių nuovargį, sausumą, deginimą, niežėjimą, ašarojimą ir akių paraudimą. Todėl jis skirtas žmonėms, kovojantiems su sausų akių sindromu, konjunktyvitu ir kitomis infekcijomis, sukeliančiomis minėtus simptomus. Negana to, juo gali naudotis visi žmonės, kurie jaučia poreikį palaikyti akis kasdieniuose iššūkiuose – daug valandų praleidžiant prie kompiuterio ekrano, patalpoje su oro kondicionieriumi, dažnai susiduriant su saulės spinduliuote. Lašai taip pat yra puiki pagalba po operacijos ir nešiojant kontaktinius lęšius, kurie daugeliui žmonių sukelia akių sausumą.

Lacrimal Natura Plus lašai turi būti suvartoti per 3 mėnesius nuo atidarymo. Naudokite juos taip dažnai, kiek jums reikia – net kelis kartus per dieną. Vienu metu tepkite 1-2 lašus. Po naudojimo buteliuką sandariai uždarykite. Produktą turėtų naudoti tik vienas asmuo.

 

Lacrimal Natura Plus lašų sudėtis:

 • natrio hialuronatas 0,2%
 • hipromeliozė 0,2%
 • alavijo vandens ekstraktas,
 • ramunėlių vandens ekstraktas,
 • mėlynių vandens ekstraktas,
 • laukinių rožių vandens ekstraktas,
 • boro rūgštis,
 • dinatrio tetraborato dekahidratas,
 • natrio chloridas,
 • injekcinis vanduo.
 

Žiūrėkite kitus Lacrimal lašus

Daugiau informacijos
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml79,90 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Lacrimal Natura Plus akių lašai 10 ml
Jūsų nuomonė