Biotrue® ONEday for Presbyopia 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

32,49 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Dėl vėluojančių pristatymų iš gamintojo, lęšių laukimo laikas pailgės. 
Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba dėl lęšių prieinamumo.

Biotrue ONEday for Presbyopia - vienadieniai kontaktiniai lęšiai, vieno iš populiariausių lęšių gamintojo Bausch & Lomb.

 
3 zonų progresyvaus dizaino technologija - dėl naujoviškos optinės technologijos lęšiai garantuoja puikų matymą bet kokiu atstumu. Šį faktą pirmiausia vertina vyresni nei 40 metų žmonės, kurie kovoja su presbiopija.
Medžiaga HyperGel - lęšiai pagaminti iš naujos kartos medžiagos, pasižyminčios dideliu deguonies pralaidumu ir dideliu drėkinimu. Dėl šios priežasties Biotrue OneDay for Presbyopia vartotojai gali mėgautis didžiausiu naudojimo komfortu ir akių sveikata.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - naudojant Biotrue OneDay lęšius, jūsų akys taip pat yra tinkamai apsaugotos nuo žalingo saulės spindulių poveikio, dėka modernių UVA/UVB filtrų.
Integruota ašarų funkcija - medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, turi galimybę imituoti ašarų plėvelės lipidinį sluoksnį. Tai reiškia, kad su kiekvienu mirksėjimu jūsų akys gaus dar vieną drėgmės dozę ir išliks drėgnos bei pailsėjusios net dienos pabaigoje.
30 vienetų pakuotėje - puikiai tinka, jei norite išbandyti tam tikro tipo kontaktinius lęšius arba norite sukurti mėnesio rinkinį iš dviejų skirtingo stiprumo pakuočių.
Vienos dienos režimas - Biotrue ONEday for Presbyopia
Vienos dienos režimas - kasdien nauja ir šviežia lęšių pora – taip yra dėl vienos dienos lęšių naudojimo režimo. Ypač vertinamas žmonių, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir vertina aukščiausią akių higienos kokybę.
 

Biotrue® ONEday for Presbyopia lęšių charakteristika:


Vienadieniai kontaktiniai lęšiai Biotrue ONEday for Presbyopia pagaminti iš naujos kartos medžiagos HyperGel, kuri:

  • užtikrina deguonies pralaidumą - charakterizuojamas aukštu vandens lygiu - tokiu pačiu kaip ir akies ragenoje - to dėka padidintas lęšių naudojimo komfortas,
  • neleidžia kontaktiniams lęšias išdžiūti, tuo pačiu metu prailginant naudojimo komfortą.

3-Zone Progressive™ Design technologija, panaudota Biotrue ONEday for Presbyopia, palaiko matymą iš arti, leidžiant asmenims,virš 40-ies metų daug patogiau dirbti kasdienius darbus.

 

Kam skirti Biotrue® ONEday kontaktiniai lęšiai?


Biotrue ONEday for Presbyopia sukurti asmenism, kuriems jau virš 40-ies, norintiems gero matymo iš arti ir iš toli. Ypač rekomenduojami aktyviems, kurie dienos pabaigoje jaučia akių nuovargį nuo nešiojamų kontaktinių lęšių. Papildomai Biotue ONEday for Presbyopia apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių.

 

Biotrue® ONEday for Presbyopia lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Biotrue lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Medžiaga: Nesofilcon A
Vandens lygis: 78%
Dk/t: 42
Bazinė kreivė: 8.6 mm
Diametras: 14.2 mm
Dioptrijos: -9.00D ki +6.00D (kas 0.25D)
Add: Low: +0.75D ki +1.50D
High: +1,75D ki +2,50D
Spalva: šviesiai mėlyna
Nešiojimo rėžimas: dieninis
Filtras UVA/UVB: >95% UVB, >50% UVA
 

Skystis taip pat yra prieinamas ir kitoje talpoje:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasBiotrue
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biotrue® ONEday for Presbyopia 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Biotrue ONEday for Presbyopia 30 vnt. kontaktinius lęšius?

Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai prieinami 30 vienetų pakuotėje, tai suteikia vartotojui patogumą ir ilgalaikį aprūpinimą. Juos galima parinkti individualiai, remiantis produkto parametrais, arba pasikonsultavus su optometristu, kuris padės pritaikyti juos prie individualių regėjimo poreikių.

Ar Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai yra žinomos Biotrue prekės ženklo, priklausančio pripažintai Bausch&Lomb įmonei, produktas. Jie pagaminti iš aukštos kokybės Nesofilcon A medžiagos, užtikrinančios patogumą dėvint ir akių saugumą.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai?

Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai skirti presbiopijos, tai yra, su amžiumi susijusio regėjimo sutrikimo, kuris pasireiškia sunkumais matant objektus iš arti, korekcijai.

Kaip dėvėti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius?

Dėvėti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius yra paprasta ir patogu. Pirmiausia reikia nusiplauti ir nusausinti rankas, tada švelniai padėti lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir kita ranka prilaikyti vokus. Po lęšio padėjimo ant akies reikia patikrinti, ar jis teisingai išsirikiavęs.

Kaip nuimti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius?

Nuimti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius taip pat yra lengva. Tereikia švelniai patraukti apatinį voką žemyn viduriniu pirštu, tada paslinkti lęšį ant akies baltymo, kur jį galima lengvai pašalinti.