Biotrue ONEday for Presbyopia 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

87,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Dėl vėluojančių pristatymų iš gamintojo, lęšių laukimo laikas pailgės. 
Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba dėl lęšių prieinamumo.

Biotrue ONEday for Presbyopia - vienadieniai kontaktiniai lęšiai, vieno iš populiariausių lęšių gamintojo Bausch & Lomb.

 
3 zonų progresyvaus dizaino technologija - dėl naujoviškos optinės technologijos lęšiai garantuoja puikų matymą bet kokiu atstumu. Šį faktą pirmiausia vertina vyresni nei 40 metų žmonės, kurie kovoja su presbiopija.
Medžiaga HyperGel - lęšiai pagaminti iš naujos kartos medžiagos, pasižyminčios dideliu deguonies pralaidumu ir dideliu drėkinimu. Dėl šios priežasties Biotrue OneDay for Presbyopia vartotojai gali mėgautis didžiausiu naudojimo komfortu ir akių sveikata.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - naudojant Biotrue OneDay lęšius, jūsų akys taip pat yra tinkamai apsaugotos nuo žalingo saulės spindulių poveikio, dėka modernių UVA/UVB filtrų.
Integruota ašarų funkcija - medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, turi galimybę imituoti ašarų plėvelės lipidinį sluoksnį. Tai reiškia, kad su kiekvienu mirksėjimu jūsų akys gaus dar vieną drėgmės dozę ir išliks drėgnos bei pailsėjusios net dienos pabaigoje.
Vienos dienos režimas - Biotrue ONEday for Presbyopia
Vienos dienos režimas - kasdien nauja ir šviežia lęšių pora – taip yra dėl vienos dienos lęšių naudojimo režimo. Ypač vertinamas žmonių, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir vertina aukščiausią akių higienos kokybę.
 

Biotrue® ONEday for Presbyopia lęšių charakteristika:


Vienadieniai kontaktiniai lęšiai Biotrue ONEday for Presbyopia pagaminti iš naujos kartos medžiagos HyperGel, kuri:

  • užtikrina deguonies pralaidumą - charakterizuojamas aukštu vandens lygiu - tokiu pačiu kaip ir akies ragenoje - to dėka padidintas lęšių naudojimo komfortas,
  • neleidžia kontaktiniams lęšias išdžiūti, tuo pačiu metu prailginant naudojimo komfortą.

3-Zone Progressive™ Design technologija, panaudota Biotrue ONEday for Presbyopia, palaiko matymą iš arti, leidžiant asmenims,virš 40-ies metų daug patogiau dirbti kasdienius darbus.

 

Kam skirti Biotrue® ONEday kontaktiniai lęšiai?


Biotrue ONEday for Presbyopia sukurti asmenism, kuriems jau virš 40-ies, norintiems gero matymo iš arti ir iš toli. Ypač rekomenduojami aktyviems, kurie dienos pabaigoje jaučia akių nuovargį nuo nešiojamų kontaktinių lęšių. Papildomai Biotue ONEday for Presbyopia apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių.

 

Biotrue® ONEday for Presbyopia lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Biotrue lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Medžiaga: Nesofilcon A
Vandens lygis: 78%
Dk/t: 42
Bazinė kreivė: 8.6 mm
Diametras: 14.2 mm
Dioptrijos: -9.00D ki +6.00D (kas 0.25D)
Add: Low: +0.75D ki +1.50D
High: +1,75D ki +2,50D
Spalva: šviesiai mėlyna
Nešiojimo rėžimas: dieninis
Filtras UVA/UVB: >95% UVB, >50% UVA
 

Skystis taip pat yra prieinamas ir kitoje talpoje:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasBiotrue
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biotrue ONEday for Presbyopia 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Biotrue ONEday for Presbyopia 90 vnt. kontaktinius lęšius?

Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai yra prieinami pakuotėje, kurioje yra net 90 vienetų, užtikrinant ilgalaikį patogumą ir komfortą vartotojui. Galite pasirinkti lęšius patys, naudodamiesi pakuotėje nurodytais parametrais (BC, skersmuo, galingumas ir pridėtinė vertė), arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės juos pritaikyti pagal jūsų individualius regėjimo poreikius.

Ar Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Jie pagaminti žinomos prekės ženklo Biotrue, kurį gamina patyręs gamintojas Bausch&Lomb, užtikrinant aukščiausią kokybę ir saugumą jūsų akims.

Kokiems regėjimo sutrikimams skirti Biotrue ONEday for Presbyopia?

Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktiniai lęšiai skirti presbiopijos, arba senatvinio regėjimo, korekcijai. Dėl jų progresyvaus korekcijos tipo užtikrinama aiški vizija tiek artimoms, tiek tolimoms atstumams, taip pat padeda skaityti tekstą iš arti.

Kaip dėvėti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius?

Dėvėti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dedant lęšį ant akies, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada, naudodamiesi optometristo rekomenduojama technika, padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir švelniai išskleiskite vokus kita ranka, kad lengvai įdėtumėte lęšį ant akies.

Kaip nuimti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti Biotrue ONEday for Presbyopia kontaktinius lęšius, vėl padėkite ranką virš veidrodžio, kad patogiai matytumėte savo akis. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir viršutinį voką aukštyn, kad atidengtumėte lęšį. Po to švelniai suspauskite lęšį tarp dviejų pirštų ir išimkite jį iš akies.