ULTRA ONE DAY 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

31,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

ULTRA® ONE DAY vienkartiniai kontaktiniai lęšiai yra naujausias Bausch&Lomb pasiūlymas. Jie buvo sukurti siekiant suteikti naudotojui maksimalų patogumą ir naudojimo saugumą – nereikia susitaikyti su akių sausumu. Juose, be kita ko, yra dvi novatoriškos technologijos, taip pat didelės pagrindinių parametrų vertės. Efektas? Maksimalus patogus naudojimas iki 16 valandų nuo panaudojimo!

 
Drėkinama 16 valandų - aukštas drėkinimo lygis kartu su Advanced MoistureSeal® technologija garantuoja naudingą 96% lęšių drėkinimą, išliekantį visą, net ilgiausią dieną.
Proveržio technologijos - ULTRA® One Day lęšiai yra naujausias Bausch&Lomb pasiūlymas. Jie naudoja daugybę novatoriškų sprendimų ir pažangių technologijų, kurių užduotis yra maksimaliai padidinti naudojimo komfortą.
Didelės raiškos matymas - dėl didelės raiškos optikos lęšiai užtikrina aiškų matymą bet kokiomis sąlygomis, taip pat naktį ir esant ribotam apšvietimui.
Aukštas deguonies pralaidumo koeficientas - lęšiai lengvi ir „kvėpuoja“ dėl palankaus deguonies pralaidumo parametro. Dėl šios priežasties akis yra prisotinta deguonimi, sveika ir atspari priešlaikiniam nuovargiui.
Apsauga nuo UV spindulių - ULTRA One Day
Apsauga nuo UV spindulių - gaunama praturtinus lęšius antros klasės UV filtrais, blokuojančiais tiek UVA (virš 50%), tiek UVB (virš 95%).
Lengvas pritaikymas - ULTRA One Day
Lengvas pritaikymas - šviesiai mėlynas vieno iš lęšių kraštų atspalvis kartu su medžiagos minkštumu ir glotnumu užtikrina be problemų įdėjimą, o tai ypač svarbu pradedantiesiems.
 

ULTRA® One Day lęšių charakteristika:

 

ULTRA® One Day yra silikoniniai hidrogelio kontaktiniai lęšiai, skirti kasdieniam keitimui. Pagaminta iš labai hidratuotos (55%) medžiagos, vadinamos Kalifilcon A, turinčios didelį deguonies perdavimo koeficientą (134 Dk/t). Praturtintas dviem naujoviškomis ir nuosekliomis technologijomis: Advanced MoistureSeal® ir Comfort Feel. Jie garantuoja maksimalų naudojimo komfortą iki 16 valandų nepertraukiamo naudojimo. Per šį laiką jie palaiko 96% savo hidratacijos, užkertant kelią akių išsausėjimui.Jie išlieka šviesūs ir pralaidūs deguoniui, o tai apsaugo nuo lęšių suvokimo ant akių ir priešlaikinio akių nuovargio. Unikalios drėkinančios ir maitinančios sudedamosios dalys palaipsniui išsiskiria per visą lęšių naudojimo laiką. Dėl to akys yra sveikos, pailsėjusios ir visada tinkamai sudrėkintos!

Minkšti, glotnūs ir subtilūs, jie atitinka žmogaus akies poreikius. Didelės raiškos optika garantuoja aiškų matymą bet kokiomis sąlygomis, taip pat ir sutemus, esant nepakankamam apšvietimui. 2 klasės UV filtrai blokuoja daugiau nei 95% kenksmingų UVB spindulių ir daugiau nei 50% UVA spindulių. Tai papildoma akių apsauga nuo žalingo saulės poveikio! Šviesiai mėlynas atspalvis vienoje pusėje nurodo, į kurią pusę reikia nukreipti lęšį į akį – tai taip pat nepamainoma pagalba mokantis taisyklingai užsidėti. Platus sferinių galių spektras leidžia jas naudoti tiek trumparegiams, tiek toliaregiams, turintiems subtilų, vidutinio sunkumo ar gilų regėjimo defektą.

ULTRA® One Day yra vienadieniai lęšiai. Taigi jums nereikės rūpintis papildomomis priežiūros procedūromis; Jums nereikia lęšių tirpalo ar talpyklų. Tereikia po paros naudojimo išimti lęšius ir juos išmesti, o kitą kartą pasieksite naują, šviežią porą.

30 vnt pakuotė yra geriausias būdas ne tik išbandyti naujausius ULTRA® One Day kontaktinius lęšius, bet ir užtikrinti, kad produkto užtektų maždaug dviem savaitėms reguliariai naudoti. Reikia didesnio varianto? Lesis.lt taip pat rasite ULTRA® One Day pakuotėje po 90 vnt.

 

ULTRA® One Day Lęšių privalumai:

 
 • Labai hidratuota (55%) Kalifilcon A medžiaga, išlaikanti pastovią drėgmę iki 16 valandų.
 • Palankus deguonies pralaidumo koeficientas (134 Dk/t).
 • Šiuolaikinės technologijos padidina naudojimo komfortą.
 • Papildomos maitinančios ir drėkinančios sudedamosios dalys, išsiskiriančios palaipsniui. visą naudojimo laikotarpį.
 • Garantuoja aiškų matymą bet kokiomis sąlygomis, taip pat ir naktį.
 • Lygi, minkšta ir lanksti medžiaga bei Šviesiai mėlyna spalva – lengvesniam pritaikymui.
 • UVA/UVB filtrų kompleksas – efektyvi akių apsauga nuo saulės.
 • Platus galimų sferinių galių asortimentas – „neigiamas“ ir „teigiamas“.
 • Vienos dienos naudojimas – nereikia papildomos priežiūros!
 

Kam skirti ULTRA® One Day?

 
 • Žmonėms, kurie tikisi maksimalaus naudojimo komforto – be akių išsausėjimo ir kontaktinių lęšių ant akių.
 • Vartotojams, kurie nori naudoti vieną dieną – nereikia papildomos priežiūros.
 • Žmonėms, ieškantiems žinomų prekių ženklų produktų.
 • Trumparegiams ir toliaregiams, turintiems lengvų ir gilių regėjimo defektų.
 • Aktyvaus gyvenimo būdo žmonėms.
 

Parametrai lęšių ULTRA® One Day:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas ULTRA lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinis stiprumas -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
-6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
B.C. 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 134 x 10-9
Vanduo 46%
Medžiaga Kalifilcon A
Technologija Advanced MoistureSeal®, Comfort Feel, High Definition Optics
Filtrai UV 95% UVB, 50% UVA
 

Lęšius galima įsigyti ir didesniuose pakuotėse:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasULTRA
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ULTRA ONE DAY 30 vnt.
Jūsų nuomonė