ULTRA® for Presbyopia 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

60,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Dėl vėluojančių pristatymų iš gamintojo, lęšių laukimo laikas pailgės. 
Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba dėl lęšių prieinamumo.

Mėnesiniai progresiniai ULTRA® for Presbyopia kontaktiniai lęšiai pagaminti Bausch & Lomb tai net 16 val ULTRA patogumu MoistureSeal® technologijos dėka.

 
Aukštas vandens kiekies - dabar galite būti ramūs, nes lęšiai turi aukštą vandens kiekį, kurio dėka akys ilgą laiką sudrėkintos maksimaliai.
Aukštas deguonies pralaidumas - kad akys būtų sveikos ir pailsinto, o lęšių naudojimas patogus, gamintojai patobulino parametrą žymintį deguonies pralaidumą. Dabar lęšiai užtikrina ilgalaikę ir laisvą pieigą prie deguonies.
Nesijaučia akyje - šlikinio minkštumo bei elastingos medžiagos dėka lęšiai idealiai prisitaiko prie bet kokios akių formos ir jų visai nesijaučia nuo įsidėjimo pradžios.
Idelaus matymas kiekvienu atstumu - gamintojai panaudojo naujovišką technologiją 3-Zone Progressive Design, kurios dėka lęšiai siūlo atrų ir aiškų matymą iš kiekvieno atstumo. Puikiai tinka kasdieniams naudojimui.
Mėnesinis režimas - Ultra for Presbyopia
Mėnesinis režimas - vieną porą galite naudoti net 30 dienų. Užteks, kad nepamiršite kiekvieną vakarą jų išsiimti, išsivalyti ir panardinti į tam skirtą tirpalą.
6 vnt. pakuotėje - tai atsargos trims mėnesiams ir idealus pasirinkimas norint sutaupyti ir laiko ir pinigų.
 

Charakteristika lęšių ULTRA® for Presbyopia

 

Inovatyvi pagaminimo technika leidžia lęšiams išlaikyti 95% drėkinimą iki 16 val. 3-Zone Progressive™ Design konstrukcija, panaudota lęšiuose buvo suprojektuota taip, kad pakoreguoti matymą kiekvienu atstumu.

 

Užpatentuota technologija MoistureSeal® sujungia 3 savybes:

 
  • Aukštas vandens kiekis, kurio dėka lęšiai yra sudrėkinti ir patogūs visą dieną,
  • Išskirtinai aukštas deguonies pralaidumas reikalingas sveikų akių užtikrinimui,
  • Aukštas elastingumas, kurio dėka lęšis patogus po įsidėjimo ir jo nesijaučia visos dienos metu.
 

Kam skirti ULTRA® for Presbyopia?

 

Lęšiai ULTRA® for Presbyopia skirti asmenims, kurie nori džiaugtis puikiu matymu ir patogiai naudoti lęšius visą dieną taip pat po 40 gyvenimo metų. Ypač rekomenduojami asmenims aukštų regos standartų tokių kaip ilgas darbas prie kompiuterio arba dažnas naudojimas elektroninių prietaisų, kai mirksėjimo dažnumas suletėja. Džiaukis ULTRA kmfortu - ULTRA® for Presbyopia.

 

Parametrai lęšių ULTRA® for Presbyopia:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas ULTRA lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinis stiprumas -9,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
-6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LOW: iki +1.50
HIGH: iki +2.50
B.C. 8,5
Diametras 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Vanduo 46%
Medžiaga Samfilcon A
Technologija 3-Zone Progressive™ Design, MoistureSeal®
Naudojimo režimas Dieninis
 

Lęšius galima įsigyti mažesniuose pakuotėse:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasULTRA
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ULTRA® for Presbyopia 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ULTRA® for Presbyopia 6 vienetų lęšius?

Galite pasirinkti ULTRA® for Presbyopia 6 vienetų lęšius patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas, pridėtinė vertė ir išlenkimas, arba pasikonsultuoti su optometristu. Prieinami pakuotėje, kurioje yra 6 vienetai, tai užtikrina ilgalaikį naudojimą. Be to, lęšiai turi pažangią optinę 3-Zone Progressive™ Design konstrukciją, kuri leidžia patogiai matyti įvairiuose atstumuose.

Ar ULTRA® for Presbyopia lęšiai yra saugūs?

Taip, ULTRA® for Presbyopia lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos gamina žinomas gamintojas Bausch&Lomb, užtikrinantis aukštą kokybę. Be to, jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos Samfilcon A, kuri užtikrina didelį drėkinimą ir deguonies pralaidumą, tai prisideda prie akies sveikatos.

Kokioms regėjimo problemoms skirti ULTRA® for Presbyopia?

ULTRA® for Presbyopia lęšiai skirti presbiopijos korekcijai, tai yra su amžiumi susijusiai būklei, pasireiškiančiai sunkumais matyti aiškiai objektus įvairiuose atstumuose. Šie lęšiai taip pat koreguoja kitas regėjimo problemas, pavyzdžiui, trumparegystę ar toliaregystę.

Kaip dėvėti ULTRA® for Presbyopia lęšius?

Prieš dėdami ULTRA® for Presbyopia lęšius, būtina kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas. Tada atsargiai išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galiuko. Švelniai išplėskite vokus ir žiūrėdami tiesiai į priekį, padėkite lęšį ant akies centro ir kelis kartus pamirksėkite, kad lęšis gerai įsitvirtintų.

Kaip nuimti ULTRA® for Presbyopia lęšius?

Norint nuimti ULTRA® for Presbyopia lęšius, pirmiausia reikia kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai išplėskite vokus ir žiūrėdami į viršų, švelniai suspauskite lęšį tarp rodomojo piršto ir nykščio ir atsargiai jį išimkite. Po nuėmimo lęšį padėkite į specialų indelį su skystiu laikymui ir dezinfekcijai.