PureVision® Multifocal 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

51,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

PureVision Multifocal tai minkšti kontaktiniai lęšiai skirti presbiopijos korekcijai, vieno žinomiausių gamintojų Bausch & Lomb.

 
Drėkinimas visą dieną - dėl silikono-hidrogelio medžiagos AerGel lęšiai yra labai drėkinami, o tai savo ruožtu reiškia didelį drėkinimą visą dieną. Nebereikia išsausėjusių ir sudirgusių akių.
Technologija All-Distance Optics - lęšiai sukurti remiantis inovatyvia technologija, ženkliai pagerinusia regėjimo kokybę. Nuo šiol matosi ryškiai ir aiškiai bet kokiu atstumu, tiek skaitant knygą, tiek važiuojant automobiliu.
Aukštas oksidacijos laipsnis - itin plona lęšių struktūra kartu su pralaidžia medžiaga leidžia kur kas didesniam deguonies kiekiui pasiekti rageną, o tai reiškia dar sveikesnes akis, atsparias nuovargiui.
Jokių nuosėdų ir užteršimo - šiuolaikinės medžiagos naudojimas atnešė dar vieną itin naudingą poveikį – didelį atsparumą baltymų nuosėdų kaupimuisi. Dėl šios priežasties lęšiai yra idealiai švarūs, glotnūs ir akiai nepastebimi net ir dienos pabaigoje.
Puikiai tinka vyresnio amžiaus žmonėms - PureVision Multifocal
Puikiai tinka vyresnio amžiaus žmonėms - PureVision Multifocal lęšiai puikiai tinka toliaregystės – regėjimo defekto, vadinamo presbiopija – koregavimui.
Nepertraukiamas režimas - ar nemėgstate prieš miegą nusisiimti lęšius ir reguliariai jais rūpintis? Tada būsite laimingi, nes vieną PureVision Multifocal lęšių porą galėsite naudoti iki 30 dienų, neišimdami ir nenaudodami priežiūros tirpalo.
 

PureVision® Multifocal aprašymas:

 

PureVision Multifocal tai progresiniai lęšiai, kurie All-Distance Optics technologijos dėka, užtikrina skaidrų matymą iš visų atstūmų. PureVision Multifocal tai vieninteliai silikono-hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai, kurių pagaminimui panaudota AerGel medžiaga. Jos dėka lęšiai turi didesnį atsparūmą nuosėdoms, bei yra sudrėkinti visą naudojimo laikotarpį. AerGel dėka akys gauna reikalingą kiekį deguonies, kuris užtikrina ilgalaikį komfortą.

PureVision Multifocal lęšiai sukurti asmenims, kurie nenori kiekvieną dieną dėtis ir išimti kontaktinių lęšių. Juos galima nešioti režimu diena/naktis 30 dienų, 29 naktis.

 

Kam skirti PureVision® Multifocal?

 

Šie lęšiai skirti koreguoti senatvinę toliaregystę, kuri dažniausiai pasireiškia po 45-50 gyvenimo metų. Puikiai tiks:
 

  • Norintiems džaugtis ryškiu matymu nenadojant dviejų akinių;
  • Aktyviems;
  • Net po 50 gyvenimo metų norintiems ir toliau naudoti kontaktinius lęšius.
 

Lęšių priežiūra:

 

PureVision Multifocal nereikalauja priežiūros, su sąlyga, kad juos nešiosite nuolat (30 dienų ir 29 naktis neišimant). Jeigu naudojami kaip dieniniai ar maišytame režime tada būtina juos valyti tam skirtu tirpalu. PureVision Multifocal priežiūrai rekomenduojame Clean Active tirpalus.

 

Tam tikrais atvejais, šių lęšių gali tekti laukti iki 3 savaičių.

 

PureVision® Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas PureVision lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 112 x 10-9
Drėkinimas 36%
Medžiaga Balafilcon A (AerGel)
Tehnologija All-Distance Optics, ComfortMoist, High Definition Optics
 

Taip pat žiūrėkite kitus PureVision prekės ženklo progresyvinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasPureVision
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:PureVision® Multifocal 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti PureVision® Multifocal 6 vnt. lęšius?

PureVision® Multifocal 6 vnt. lęšius galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės profesionaliai įvertinti. Pakuotėje yra 6 lęšiai, užtikrinantys patogumą ir ilgalaikę naudą. Be to, šie lęšiai naudoja pažangią All-Distance Optics technologiją, kuri užtikrina aiškų matymą įvairiuose atstumuose visą dieną.

Ar PureVision® Multifocal lęšiai yra saugūs?

Taip, PureVision® Multifocal lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys aukštą komforto ir saugumo lygį dėl aukštos kokybės Balafilcon A medžiagos ir All-Distance Optics technologijos. Tačiau svarbu laikytis nurodymų dėl higienos ir kontaktnių lęšių naudojimo.

Kokiai regos problemoms skirti PureVision® Multifocal?

PureVision® Multifocal lęšiai skirti presbiopijos, tai yra, su amžiumi susijusių regėjimo pokyčių, korekcijai. Jų progresyvus dizainas užtikrina aiškų matymą tiek arti, tiek toli.

Kaip įsidėti PureVision® Multifocal lęšius?

Prieš įsidėdami PureVision® Multifocal lęšius, kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada, naudodami specialisto ar gamintojo rekomenduojamą techniką, švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir naudodami kitą ranką plačiai atmerkite vokus ir įdėkite lęšį į akį.

Kaip išimti PureVision® Multifocal lęšius?

Norėdami išimti PureVision® Multifocal lęšius, vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai pakelkite apatinį voką ir naudodami nykštį bei rodomąjį pirštą švelniai pagaukite lęšį ir ištraukite jį iš akies. Nepamirškite tinkamai saugoti ir prižiūrėti lęšius po jų pašalinimo.