PureVision® 6 vnt. (BC 8.3)

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

21,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lęšiai PureVision tai mėnesiniai, sferiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina vienas vienas iš labiausiai žinomų lęšių  gamintojų - Bausch & Lomb.

 

Charakteristika PureVision®:

 

PureVision tai minkšti silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. PureVision lęšių pagaminimui pirmą kartą buvo panaudotas AerGel, kuris subalansuoja vandens ir deguonies kiekį, suteikiant lęšių vartotojams aukščiausią regėjimo aštrumą bei milžinišką nešiojimo komfortą. AerGel buvo naudojamas siekiant dviejų tikslų: sumažinti baltymų nuosėdų formavimąsi, ir optimaliai sudrėkinti lęšius komforto padidinimui. Abi prilaidos pasirodė puikiai. PureVision teikia akiai 5 kartus daugiau deguonies nei tradiciniai lęšiai (Dk/t=112).

Lęšiai  PureVision skirti mėnesiniams nešiojimui dieną ir naktį. Todėl jeigu norite užsidėti lęšius kartą į mėnesį, tai bus tikrai puikus pasirinkimas.

 

Kam skirti PureVision®?

 

Lęšiai PureVision suprojektuoti galvojant apie žmones, kurie pasikliauna mėnesiniais lęšiais, bet  ne visada nori kiekvieną dieną juos prižiūrėti, įdėti ir išimti. PureVision lęšius galima nešioti dieną, visą parą arba maišyti – iki 30 dienų. Taigi, priklausomai nuo Jūsų poreikių galima individualiai reguliuoti jų naudojimą. Be to, rekomenduojami visiems asmenims:

  • aktyviems, tarp 20-30 metų amžiaus, 
  • ieškantiems aukštos klasės lęšių už prieinamą kainą. 

 

Lęšių priežiūra:

 

PureVision lęšiai yra puikus todėl, kad nereikalauja priežiūros - su sąlyga, kad bus naudojami nuolat, visą parą. Kitu atveju, po lęšių išėmimo būtina juos išvalyti ir  įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu mažiausiai kelioms valandoms. PureVision lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

PureVision® lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Prekės ženklas PureVision lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -6,00 iki -0,25 D (kas 0,25 D)
BC 8,3
Diametras 14,0
Dk/t 101 x 10-9
Drėkinimas 36%
Medžiaga Balafilcon A (AerGel)
Technologija ComfortMoist, High Definition Optics
 

PureVision lęšiai prieinami su BC 8.6:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasPureVision
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:PureVision® 6 vnt. (BC 8.3)
Jūsų nuomonė