PureVision® 6 vnt. (BC 8.3)

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

23,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lęšiai PureVision tai mėnesiniai, sferiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina vienas vienas iš labiausiai žinomų lęšių  gamintojų - Bausch & Lomb.

 
Aukštos kokybės matymas - lęšiai garantuoja didelės raiškos regėjimą, be atspindžių ir aureolės efekto. Vaizdas vienodai ryškus tiek iškart užsidėjus lęšius, tiek nešiojus juos visą dieną.
Vandens balansas - lęšiai yra pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos, kuri puikiai subalansuoja vandens kiekį jų paviršiuje ir taip užtikrina pastovų akių drėkinimo lygį. Be nemalonaus žnyplio ir negražaus paraudimo.
Atsparumas nuosėdų susidarymui - naudojant modernią medžiagą lęšiai yra itin atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui. Išnyksta nemalonaus svetimkūnio pojūčio akyje rizika, vaizdas tampa dar ryškesnis.
Penkis kartus didesnis deguonies pralaidumas - naujoviška lęšių struktūra ir patobulinta sudėtis užtikrina net penkis kartus didesnę ragenos prieigą prie deguonies. Akys dar sveikesnės, o regėjimas aiškesnis.
Patogus uždėjimas - PureVision

 
Patogus uždėjimas - dėl didelio drėkinimo ir gana plonos struktūros lęšius itin lengva užsidėti. Jie greitai prisitaiko prie akies formos. Jie neiškrenta ir nesivelia.
Didelė naudojimo laisvė - PureVision lęšius galite naudoti tiek kasdien, nepertraukiamai (čia nereikia naudoti priežiūros skysčio), tiek su pertraukomis. Vienos poros užtenka 30 dienų, o pakuotės kaina patraukli.
 

Charakteristika PureVision®:

 

PureVision tai minkšti silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. PureVision lęšių pagaminimui pirmą kartą buvo panaudotas AerGel, kuris subalansuoja vandens ir deguonies kiekį, suteikiant lęšių vartotojams aukščiausią regėjimo aštrumą bei milžinišką nešiojimo komfortą. AerGel buvo naudojamas siekiant dviejų tikslų: sumažinti baltymų nuosėdų formavimąsi, ir optimaliai sudrėkinti lęšius komforto padidinimui. Abi prilaidos pasirodė puikiai. PureVision teikia akiai 5 kartus daugiau deguonies nei tradiciniai lęšiai (Dk/t=112).

Lęšiai  PureVision skirti mėnesiniams nešiojimui dieną ir naktį. Todėl jeigu norite užsidėti lęšius kartą į mėnesį, tai bus tikrai puikus pasirinkimas.

 

Kam skirti PureVision®?

 

Lęšiai PureVision suprojektuoti galvojant apie žmones, kurie pasikliauna mėnesiniais lęšiais, bet  ne visada nori kiekvieną dieną juos prižiūrėti, įdėti ir išimti. PureVision lęšius galima nešioti dieną, visą parą arba maišyti – iki 30 dienų. Taigi, priklausomai nuo Jūsų poreikių galima individualiai reguliuoti jų naudojimą. Be to, rekomenduojami visiems asmenims:

  • aktyviems, tarp 20-30 metų amžiaus, 
  • ieškantiems aukštos klasės lęšių už prieinamą kainą. 

 

Lęšių priežiūra:

 

PureVision lęšiai yra puikus todėl, kad nereikalauja priežiūros - su sąlyga, kad bus naudojami nuolat, visą parą. Kitu atveju, po lęšių išėmimo būtina juos išvalyti ir  įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu mažiausiai kelioms valandoms. PureVision lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

PureVision® lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Prekės ženklas PureVision lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -6,00 iki -0,25 D (kas 0,25 D)
BC 8,3
Diametras 14,0
Dk/t 101 x 10-9
Drėkinimas 36%
Medžiaga Balafilcon A (AerGel)
Technologija ComfortMoist, High Definition Optics
 

PureVision lęšiai prieinami su BC 8.6:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasPureVision
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:PureVision® 6 vnt. (BC 8.3)
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti PureVision® 6 vienetų lęšius (BC 8.3)?

PureVision® 6 vienetų lęšius su BC = 8.3 galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, atsižvelgdami į jų kreivumo spindulį (BC 8.3) ir korekcijos tipą (sferinė). Alternatyviai, galite pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pasirinkti tinkamą lęšį, atsižvelgiant į jūsų individualius regėjimo poreikius.

Pakuotėje yra 6 lęšiai, užtikrinantys pakankamą kiekį naudoti per mėnesį. Be to, PureVision® lęšiai pasižymi galimybe nešioti juos visą parą, kas daro juos patogiais ir praktiškais aktyviems žmonėms.

Ar PureVision® lęšiai yra saugūs?

Taip, PureVision® lęšiai yra saugūs naudoti, jei laikomasi gamintojo rekomendacijų ir tinkamai laikomasi higienos. Pagaminti žinomo gamintojo Bausch&Lomb, šie lęšiai yra pagaminti iš aukštos kokybės Balafilcon A medžiagos, užtikrinančios komfortą ir saugumą viso mėnesio naudojimo metu.

Kokios regos problemos tinka PureVision® lęšiams?

PureVision® lęšiai skirti trumparegystės korekcijai, leidžiantys aiškiai matyti iš arti.

Kaip įsidėti PureVision® lęšius?

Prieš įsidėdami PureVision® lęšius būtina kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas. Tada lęšį reikia padėti ant švaraus rodomojo piršto galiuko, patikrinti, ar ji nėra apversta. Po to reikia atsargiai atitraukti vokus ir įdėti lęšį ant akies obuolio, žiūrint į viršų. Įdėjus lęšį, lėtai paleiskite vokus, kad lęšis užimtų tinkamą vietą.

Kaip išimti PureVision® lęšius?

Prieš išimant PureVision® lęšius rekomenduojama dar kartą nuplauti ir nusausinti rankas, kad nebūtų pernešama nešvarumų ant lęšių. Tada reikia švelniai patraukti apatinį voką žemyn ir žiūrint į viršų, švelniai suimti lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto, tada atsargiai ją pašalinti. Po išėmimo, lęšį reikia dėti į specialų indelį su plovimo ir dezinfekcijos skysčiu.