Boston Simplus 120 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

10,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Kieti kontaktiniai lęšiai reikalauja ypatingos priežiūros. Naudojant netinkamus tirpalus, galima juos sugadinti. Norint dezinfekuoti lęšius reikia tam nauduoti Boston Simplus tirpalą, skirtą būtent kietiems lęšiams.

 
Žinomo gamintojo gaminys - priežiūros skystį gamino viena labiausiai vertinamų ir atpažįstamų kompanijų pasaulyje, kalbant apie optikos gaminius - Bausch&Lomb.
Patobulinta sudėtis - praplėstas priežiūros skysčio turinys, įtraukiant keletą valomųjų ir drėkinančių ingredientų. Dėl šios priežasties preparatas turi platų veikimo spektrą ir yra dar veiksmingesnis prižiūrint lęšius.
Papildomas drėkinimas - priežiūros skystis padidina lęšių naudojimo patogumą dėl papildomos drėkinimo funkcijos. Lęšiai atgauna pradinę drėgmę ir išlaiko ją iki kelių valandų po uždėjimo.
Visapusiška dezinfekcija - į indą su Bostom Simplus skysčiu panardinti lęšiai kruopščiai dezinfekuojami ir valomi. Nuo jų paviršiaus išnyksta aplinkos teršalai – dulkės, organiniai teršalai – riebalų ir baltymų nuosėdos, taip pat pavojingos bakterijos ir grybai. Lęšiai yra nepriekaištingai švarūs ir paruošti saugiam ir patogiam naudojimui.
Valymas netrynus - Boston Simplus
Valymas netrynus - norint pašalinti visus nešvarumus nuo lęšių paviršiaus, nereikia jų ilgai trinti kartu. Tiesiog įdėkite juos į indą, užpildytą priežiūros skysčiu.
Tinka naudoti iki 6 mėnesių - Boston Simplus priežiūros skystis po atidarymo gali būti naudojamas iki pusės metų. Taip išvengiama net kelių mililitrų iššvaistymo.
 

Boston Simplus 120 ml kietiems lęšiams pagamintas Bausch&Lomb. Charakterizuojamas aukšta kokybe. Boston Simplus tirpalas užtikrinant teisingą priežiūrą atlieka kelias funkcijas. Sudėtyje turi taip pat drėkinamąją substanciją, kaip ir valymo substanciją - lęšiai nereikalauja papildomo mechaninio valymo. Tirpalas taip pat dezinfekuoja bei pašalina visas nuosėdas nuo lęšio paviršiaus. Lęšių skalavimas Boston Simplus kiekvieną dieną garantuoja idealią švarą. Be to, šis tirpalas turi drėkinimo ir konservavimo poveikį, todėl jo poveikis kur kas geresnis nei kiti vienos sudėties ar dviejų sudėčių tirpalai.

Atidarius pakuotę, tirpalą naudoti 6 mėn.

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml8,66 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Boston Simplus 120 ml
Jūsų nuomonė