PureVision® 2 HD 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

13,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

PureVision 2 HD tai mėnesiniai sferiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos siūlo vienas iš labiausiai žinomų lęšių  gamintojų -   Bausch & Lomb.

 
Itin plona struktūra - PureVision lęšiai yra vieni ploniausių kontaktinių lęšių rinkoje. Todėl juos itin lengva tepti ir patogu nešioti – be nemalonaus svetimkūnio pojūčio akyje.
Nuolatinis drėkinimo lygis - naujoviška Comfort Moist technologija užtikrina, kad lęšiai visą dieną išlaikytų aukštą drėkinimo lygį. Jie garantuoja aukščiausią naudojimo komfortą tiek iš karto po užtepimo, tiek po visos nešiojimo dienos.
Didelės raiškos matymas - PureVision 2 HD lęšiai garantuoja aiškų ir stabilų matymą, be atspindžių, akinimo ir aureolės efekto.
Supaprastinta forma - žymiai sumažina trintį tarp lęšiuko ir voko, taip apribodama priešlaikinio akių nuovargio ir nesveiko paraudimo problemą.
Veiksminga regėjimo korekcija - PureVision 2 HD

 
Veiksminga regėjimo korekcija - lęšiai skirti klientams, kovojantiems su trumparegystė ir toliaregystė. Reguliarus jų naudojimas padeda sustabdyti regėjimo defektų vystymąsi.
Viena pora per mėnesį - vieną porą lęšių galite naudoti nepertraukiamai iki 30 dienų. Nuostabu yra tai, kad jei nuspręsite nenusiimti lęšių per šį laiką, jums nereikės naudoti priežiūros tirpalo.
 

Charakteristika PureVision® 2 HD:

 

PureVision 2 HD tai silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai, kurie pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. PureVision 2 HD lęšiai tai nauja pagrindinė prekė Bausch&Lomb, skirti nešioti visą mėnesį. Jų pagrindinis privalumas yra tas, kad, didelės raiškos optika - High Definition – leidzžia sumažinti pašvaistes, atspindžius ir aberaciją suteikiant tuo pačiu metu puikią regėjimo kokybę. PureVision 2 HD lęšiai taip pat pasižymi dideliu Dk/t koeficientu,  kuris lygus 130. Tai lemia, kad akys yra mažiau pavargę ir  paraudę. Lęšiai PureVision 2 HD turi technologiją Comfort Moist leidžia išlaikyti pastovų drėgmės kiekį lęšio paviršiuje, kuri skatina komforto jausmą iš karto po įdėjimo ir padeda išlaikyti per visą dieną.

PureVision 2 HD lęšiai tai vieni iš ploniausių lęšių rinkoje, be to paprasti naudojime. Suapvalintas lęšio profilis sumažina trinti tarp voko lęšio paviršiaus mirktelėjimo metu. Lęšiai PureVision 2 HD skirti nešioti nešioti visą mėnesį dieną ir naktį. Todėl jeigu planuojate lęšius užsidėti tik kartą į mėnesį, jie tikrai bus idealus pasirinkimas.

 

Kam skirti PureVision® 2 HD? 

 

PureVision 2 HD tai lęšiai idealūs asmenims, kurie renkasi mėnesinius kontaktinius lęšius, o tuo pačiu ieško aukščiausios kokybės lęšių. Rekomenduojame asmenims, kurie:

 
  • daug laiko praleidžia prie kompiuterio, 
  • daug valandų praleidžia vairuodami, 
  • turi sausų akių pojūtį. 

 

Lęšių priežiūra:

 

PureVision 2 HD lęšiai yra puikus todėl, kad nereikalauja priežiūros – su sąlyga, kad bus naudojami nuolat, visą parą. Kitu atveju, po lęšių išėmimo būtina juos išvalyti ir  įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu mažiausiai kelioms valandoms. PureVision lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

PureVision® 2 HD lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Prekės ženklas PureVision lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Drėkinimas 36%
Medžiaga Balafilcon A
Technologija High Definition™, ComfortMoist™
 

Lęšiai prieinami taip pat mažesnėje pakuotėje:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasPureVision
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:PureVision® 2 HD 3 vnt.
Jūsų nuomonė