ULTRA® for Astigmatism 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

daugiau nei 14 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

29,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Dėl vėluojančių pristatymų iš gamintojo, lęšių laukimo laikas pailgės.
Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba dėl lęšių prieinamumo.

Mėnesiniai toriniai lęšiai ULTRA® for Astigmatism tai gaminys sukurtas galvojant apie astigmatikus ieškančių aukščiausios kokybės lęšių. Šie lęšiai užtikrina puikų matymą ir idelaų komfortą – be išsausėjimo ir akių dirglumo.

Ilgalaikis drėkinimas - aprašyti lęšiai išlaiko 95% savo drėgmės net iki 16 val. nuo įsidėjimo! Tai duoda garantija sudrėkintų akių ir apsaugos nuo išsausėjimo ir perštėjimo.
Sukurta galvojant apie astigmatikus - ULTRA for Astigmatism kontaktiniai lęšiai pagaminti naudojant aukštos kokybės medžiagą ir charakterizuojasi keliomis ypatingomi savybėmis, puikiai prisitaiko prie astigmatikų reiklumo, be to tiks ir tiems, kurie daug laiko leidžia prie kompiuterio ekrano.
Papildoma stabilumo sistema - kitaip OpticAlign™ Design. Jo dėka lęšiai išsilaiko pradinėje pozicijoje – be iškritimo. Jų nesijaučia, bei užtikrina veiksmingą astigmatizmo korekciją.
Naudingas deguonies pralaidumas - jo deka lęšiai nesukūria tarp akių ir išorės nepralaidaus bariero. Netgi atvirkščiai – dovanoja ragenai stabile prieigą prie deguonies, todėl rega yra pailsėjusi, o akys atsparios infekcijoms.
Viena pora mėnesiui - ULTRA for Astigmatism
Viena pora mėnesiui - lęšiai skirti mėnesiui. Tai reiškia, kad jeigu tik neturite problem su atminimu apie jų kiekvienos dienos priežiūrą, galite lęšius naudoti 30 dienų.
   

Charakteristiska lęšių ULTRA® for Astigmatism:

 

ULTRA® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai tai rezultatas šios srities specialistų pažymėtų žinomu ženklu Bausch & Lomb. Pagaminti naudojant inovatyvią medžiagą su aukštu vandens kiekiu, kurio dėka akys išlieka ilgai sudrėkintos ir apsaugotos nuo išsausėjimo. Aukštas deguonies pralaidumas nesukūria bariero tarp išorės ir akies, o net atvirkščiai – užtikrina laisvą prieigą prie deguonies taip apsaugant akis nuo pavargimo ir infekcijų. Išskirtinio dėmesio lęšiams ULTRA® for Astigmatism reikėtų stabilumo sitemai OpticAlign™ Design, kuri atsako už lęšio prisitaikymą prie akies ir išlaikymą jo vienoje pozicijoje be iškritimo rizikos. Platus dioptrijų pasiūlymas užtikrins, kad tikrai rasite sau reikalingus lęšius.

 

Lęšių ULTRA® for Astigmatism savybės:

  • Aukštas vandens lygis, garantuoja ilgalaikį akių drėkinimą;
  • Naudingas deguonies pralaidumo parametras;
  • Didelis elastingumas;
  • Papildoma stabilumo sistema;
  • Platus stiprumo pasirinkimas;
  • Mėnesinis naudojimo režimas.
 

Kam skirti ULTRA® for Astigmatism?

 

ULTRA® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai tai produktas pilnai pritaikyras astigmatikams. Mėnesinis naudojimo režimas reikalauja kasdienės priežiūros su tam skirtu tirpalu, todėl tinka asmenims, kurie neturi problemų su kasdiene atsakomybe. Vieną pora galima naudoti vieną mėnesį.

 

Parametrai lęšių ULTRA® for Astigmatism:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas ULTRA lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinis stiprumas -9,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
-6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
B.C. 8,6
Diametras 14,5
Dk/t 114 x 10-9
Vanduo 46%
Medžiaga Samfilcon A
Technologija OpticAlign™ Design, MoistureSeal®
Naudojimo režimas Dieninis
 

Lęšius galima įsigyti ir mažesniuose pakuotėse:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasULTRA
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasdaugiau nei 14 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ULTRA® for Astigmatism 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ULTRA® for Astigmatism 3 vienetų lęšius?

Galite pasirinkti ULTRA® for Astigmatism 3 vienetų lęšius patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasinaudoti optometristo pagalba. Jie parduodami pakuotėse, kuriose yra 3 vienetai, tai užtikrina patogią prieigą ir atsargas. Dėl aukšto hidratacijos lygio ir deguonies pralaidumo, bei inovatyvaus OpticAlign™ dizaino, šie lęšiai užtikrina komfortišką nešiojimą visą mėnesį.

Ar ULTRA® for Astigmatism lęšiai yra saugūs?

Taip, ULTRA® for Astigmatism lęšiai yra saugūs naudoti, jei juos tinkamai prižiūrite ir naudojate pagal gamintojo nurodymus. Aukštos kokybės Samfilcon A medžiaga ir tinkama priežiūra užtikrina, kad lęšiai yra suderinami su akimis, minimalizuojant dirginimo ir infekcijų riziką.

Kokioms regėjimo problemoms skirti ULTRA® for Astigmatism?

ULTRA® for Astigmatism lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, tai yra netaisyklingos formos ragenos, kuri sukelia neryškų ir išplautą vaizdą. Dėl specialaus torinio dizaino, jie suteikia aiškų ir aštrų matymą net ir esant šiai regėjimo problemai.

Kaip dėvėti ULTRA® for Astigmatism lęšius?

Prieš dėdami ULTRA® for Astigmatism lęšius, būtina kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas. Tada padėkite lęšį ant pirštų galiukų, patikrinkite, ar jis nėra apverstas, ir atsargiai įdėkite jį ant akies obuolio, žiūrėdami į viršų. Po to, kai lęšis yra ant akies, švelniai nuleiskite vokus ir patikrinkite, ar lęšis yra teisingoje padėtyje.

Kaip nuimti ULTRA® for Astigmatism lęšius?

Prieš nuimant ULTRA® for Astigmatism lęšius, vėlgi kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir žiūrėdami į viršų, atidengdami lęšį. Tada švelniai suimkite lęšį tarp pirštų galiukų ir atsargiai jį nuimkite. Po nuėmimo lęšį reikia tinkamai išvalyti ir laikyti atitinkamame skystyje.