Biotrue® 300 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

10,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biotrue® tirpalas veikia kaip jūsų akys. Tyrinėdama kaip akys pačios natūraliai valo, drėkina ir išlieka sveikos, Bausch&Lomb kompanija išrado naują unikalų tirpalą, kuris pasirūpins minkštais kontaktiniais lęšiais. Akių biologijos įkvėptas Biotrue® tirpalas sujungė naujoves ir peržengė lęšių valymo ribas.

 
Natūralus veikimas panašus į ašaras - skysčio pH labai artimas sveikoms ašaroms, todėl lęšiai labai gerai priima akis ir nesukelia dirginimo.
Suderinamas su akių fiziologija - Biotrue priežiūros skystis, įkvėptas biologijos ir natūralaus akių funkcionavimo, turi poveikį, kuris visiškai atitinka regėjimo organo fiziologiją.
Veiksminga dezinfekcija - lęšių įdėjimas į indą su priežiūros skysčiu kelioms valandoms leidžia visiškai pašalinti pavojingus mikroorganizmus, nuosėdas ir užterštumą iš išorės.
Drėkinančios medžiagos - priežiūros skystyje yra daug drėkinančių medžiagų, įskaitant hialuroną, kurių dėka preparatas padidina lęšių gebėjimą išlaikyti drėgmę ir taip pagerina jų kasdienio naudojimo komfortą.
Didelė talpa - buteliukas, kuriame yra Biotrue skystis, yra 300 ml talpos. Tai ekonomiškas sprendimas kiekvienam, ieškančiam preparato kasdieniam naudojimui.
Akių imuniteto didinimas - Biotrue
Akių imuniteto didinimas - skysčio kūrimo procese kūrėjai panaudojo inovatyvią technologiją, kurios dėka preparatas prailgina sveikų ašarų plėvelės baltymų aktyvumą ir taip padidina akies atsparumą bakterijų kaupimuisi.
 

Charakteristika Biotrue®:

 

Biotrue® universalus tirpalas yra skirtas kasdien maitinti, valyti, pašalinti baltymų nuosėdas, skalauti, chemiškai dezinfekuoti (nekaitinant) ir laikyti minkštus (hidrofilinius) kontaktinius lęšius, įskaitant silikonohidrogelio lęšius, kaip tai rekomenduoja akių priežiūros specialistas. Dezinfekcinės savybės gerokai viršija ISO ir FDA standartus. Dezinfekcija per 4 valandas. Atidarytas tirpalas galioja 6 mėnesius. Visos talpos komplektuojamos kartu su lęšių dėklu.

Biotrue® tirpala naudokite su minkštais (hidrogeliniais) hidrogelio arba silikono-hidrogelio kontaktiniais lešiais. Prieš imdami lešius, visada nusiplaukite rankas. Kasdien savo lešius laikykite tik šviežiame Biotrue® tirpale. Kas 30 dienu keiskite savo lešiu dekla. Patikrinkite, kad po kiekvieno panaudojimo tirpalo buteliukas butu sandariai uždarytas. Kreipkites i gydytoja iškart, jei Jusu akys labai paraustu, taptu jautrios ar nepatogiai jaustusi.

 

Skystis taip pat yra prieinamas ir kitoje talpoje:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasBiotrue
Prieinamumas24h
Price per 100ml3,66 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biotrue® 300 ml
Jūsų nuomonė