TOTAL30® for Astigmatism 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

29,79 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

TOTAL30® for Astigmatism lęšiai yra visiškai nauja prekė, kurį siūlo optikos pramonėje gerai žinomas ir gerbiamas Alcon prekės ženklas. Šiuo atveju buvo atsižvelgta į astigmatikų poreikius – akių sausumas ir dirginimas nuo šiol gali tapti tik prisiminimu. Puikiai sukurtas objektyvo dizainas patvirtina aukščiausius kokybės standartus ir garantuoja maksimalų pasitenkinimą naudojant, nepaisant aplinkybių.

 
Aukšta kokybė iš patikimo gamintojo - TOTAL30® for Astigmatism lęšių naudotojai gali pasikliauti neprilygstamu komfortu ir funkcionalumu.
Water Gradient technologija - užtikrina idealų drėkinimo laipsnį, 55% lęšio viduje ir apie 100% lęšio paviršiuje. Optimalus drėkinimas palaikomas visą naudojimo laikotarpį.
Celligent technologija - atsakinga už aukštą akių higieną. Užteptas apsauginis sluoksnis imituoja natūralų akies paviršių, kad išvengtų lipidų nuosėdų ir bakterijų poveikio.
Precision Balance 8|4 - kruopščiai suprojektuotas dizainas užtikrina stabilų lęšio laikymąsi akies paviršiuje, tuo pačiu užtikrinant geriausią regėjimo aštrumą.
Modernūs UV filtrai - Total 30 for Astigmatism

 
Modernūs UV filtrai - papildo modernią TOTAL30® lęšių Astigmatism lęšiams technologiją, garantuojančią aukštą naudojimo komfortą ir karštomis dienomis.
Mėnesiniai lęšiai nuo astigmatizmo - atitinka aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių žmonių poreikius – daugkartiniai lęšiai yra itin patogūs ir praktiški.
 

Kuo skiriasi TOTAL30® for Astigmatism lęšiai?

 

TOTAL30® for Astigmatism lęšiai buvo sukurti atsižvelgiant į ligas, kurios gana dažnos astigmatizmu sergantiems pacientams. Žmonėms, kenčiantiems nuo sausų akių sindromo, nebereikia jaudintis – inovatyvūs Alcon lęšiai užtikrins optimalų drėkinimo lygį visą 30 dienų laikotarpį. Be to, dėl novatoriškų technologijų naudojimo lęšiai yra nepastebimi akiai, o tai tiesiogiai reiškia didelį naudojimo komfortą kiekvienoje situacijoje. Water Gradient Technology yra formulė, sukurta išrankiausiems vartotojams, siekiantiems įvairių veiklos formų. Laipsniškas hidratacijos lygio keitimas užtikrina tobulą akių drėkinimą – lęšiuko viduje vandens kiekis siekia 55%, o lęšio paviršiuje – beveik 100%. Lyginant su kitais lęšiais, TOTAL30® for Astigmatism veikia itin palankiai, nes parodo 3 kartus didesnį drėkinimo sluoksnio stabilumą, o tai garantuoja puikią regėjimo korekciją ir neprilygstamą komfortą. Be to, silikono hidrogelio struktūra palengvina lęšių įdėjimą ir išėmimą be problemų. Naujoviškų „Alcon“ lęšių naudojimas gali būti proveržis daugeliui astigmatikų.

Žmonėms, kurie naudoja kontaktinius lęšius kasdien, akių higiena yra labai svarbus aspektas. Šiuo atveju turime reikalą su inovatyvia Celligent technologija, kuri sumažina lipidų nusėdimą ir bakterijų prasiskverbimą – verta paminėti, kad žemesnės kartos lęšiai dažniausiai naikina tik baltymų nuosėdas.

Aukštą TOTAL30® for Astigmatism lęšių funkcionalumą patvirtina ir naudojamas UV filtras, kuris yra apsauginis barjeras nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Tokia apsauga yra neįkainojama ypač vasaros sezonu – laiku, skirtu įvairioms poilsio formoms lauke ir išvykoms planuojamų atostogų metu.

TOTAL30® for Astigmatism lęšiai yra daugkartiniai lęšiai, kuriuos dažnai renkasi žmonės, kurie mėgsta neabejotiną komfortą ir praktiškus sprendimus. Kasdienei mėnesinių lęšių priežiūrai geriausia naudoti profesionalų rekomenduotą kokybišką preparatą.

 

Kam skirti TOTAL30® for Astigmatism lęšiai?

 
  • žmonėms, turintiems astigmatizmą, ieškantiems maksimalų komfortą užtikrinančių korekcijos metodų;
  • žmonėms su jautriomis akimis, kovojantiems su sausų akių sindromo problema;
  • įvairių sporto šakų ir visų formų fizinio aktyvumo entuziastams;
  • kelionių mėgėjams, kurie kruopščiai atrenka geriausius sprendimus su UV filtru;
  • žmonėms, kurie kasdien naudoja patikimus produktus ir aukštą funkcionalumą;
  • žmonėms, kurie daug valandų praleidžia prie kompiuterio ir naudojasi išmaniaisiais telefonais;
  • biuro darbuotojams ir studentams.
 

TOTAL30® for Astigmatism lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Total30 lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia -10,00 do -6,00 D (0,50 D žingsniais)
-6,00 do +6,00 D ((0,50 D žingsniais)
+6,00 do +8,00 D (0.50 D žingsniais)
Cyilindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis nuo 10° iki 180° (10° žingsniai)
BC 8,6
Diametras 14,5
Dk/t 154 x 10-9
Drėkinimas Gradientinis drėkinimas - nuo 55% (viduje) iki >100% (išorėje)
Medžiaga Lehfilcon A
Technilogija Precision Balance 8|4, Water Gradient, CELLIGENT®
Pusių žyma VISITINT®
UV filtrai 90-99% UVA ir UVB
Režimas Kasdienio dėvėjimo

 

 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:TOTAL30® for Astigmatism 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti TOTAL30® for Astigmatism 3 vienetų lęšius?

Galite pasirinkti TOTAL30® for Astigmatism 3 vienetų lęšius patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasitarti su optometru. Jie prieinami 3 vienetų pakuotėse, užtikrinančiose patogumą visam mėnesiui. Be to, šie lęšiai turi gradientinį drėkinimą ir Precision Balance 8|4 technologiją, užtikrinančią patogų nešiojimą visą dieną.

Ar TOTAL30® for Astigmatism lęšiai yra saugūs?

Taip, TOTAL30® for Astigmatism lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys komfortą ir akių apsaugą. Pagaminti žinomo gamintojo Alcon ir aukštos kokybės Lehfilcon A medžiagos, lęšiai atitinka aukščiausius saugumo standartus.

Kokioms regėjimo bėdoms skirti TOTAL30® for Astigmatism?

TOTAL30® for Astigmatism lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, tai yra netaisyklingos formos ragenos, sukeliančios vaizdo išsiliejimą, korekcijai. Dėl savo torinių savybių puikiai tinka šio tipo regėjimo problemoms taisyti.

Kaip dėvėti TOTAL30® for Astigmatism lęšius?

Dėvėti TOTAL30® for Astigmatism lęšius yra paprasta. Po rankų plovimo ir džiovinimo, lęšį padėkite ant rodomojo piršto galiuko. Tada naudodami kitos rankos pirštus švelniai atitraukite vokus ir lęšį padėkite ant akies obuolio, žiūrėdami tiesiai į priekį.

Kaip nuimti TOTAL30® for Astigmatism lęšius?

Norėdami nuimti TOTAL30® for Astigmatism lęšius, pirma nusiplaukite ir nusausinkite rankas, tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn. Naudojant rodomojo piršto ir nykščio pirštus, švelniai pagaukite lęšį ir išimkite jį iš akies. Po to lęšį padėkite į tinkamą indelį su laikymo skysčiu.