Dailies® AquaComfort Plus® Toric 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

25,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

 

Dailies® AquaComfort Plus® Toric tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai sukurti Alcon.

 
Didelis objektyvo stabilumas - itin svarbus astigmatizmo atveju. Apsaugo nuo netikėto susilankstymo ir lęšių iškritimo. Tai pašalins svetimkūnio jausmo akyje problemą.
Blink-aktyvinama drėkinimo sistema - leidžia džiaugtis drėgnomis ir pailsėjusiomis akimis net kelias valandas po lęšių užsidėjimo.Pašalina sausumo, sudirginimo ir paraudimo problemą.
Ryškus ir aiškus matymas - patobulintas lęšių dizainas leido matyti dar aiškesnį vaizdą. Dabar tiek tolimus, tiek artimus objektus galite matyti didele raiška – be rūko, atspindžių ir aureolių.
Vienos dienos režimas - Dailies AquaComfort Plus Toric
Vienos dienos režimas - vieną dieną galite naudoti vieną lęšių porą. Tai nuima nuo jūsų pečių vakarinių lęšių priežiūros naštą ir suteikia jums patogumo kasdien ieškoti naujos ir šviežios poros.
Puslapio žymėjimas palengvina uždėjimą - papildomas šviesiai mėlynas lęšių atspalvis palengvina manipuliavimą ir uždėjimą. Šią savybę ypač vertina pradedantieji kontaktinių lęšių naudotojai.
Maža pakuotė - yra 30 vienetų lęšių, tai iš viso leidžia reguliariai naudoti 15 dienų. Kaip tik tinkamas metas išbandyti tam tikro tipo stiklą ir sukurti pagal jūsų poreikius pritaikytą rinkinį – su skirtingo galingumo lęšiais.
 

Dailies® AquaComfort Plus® Toric lęšių charakteristika:

 

Tai vienadieniai lęšiai sukurti žmonėms, kenčiantiems nuo astigmatizmo. Pagaminti iš Nelfilcon A medžiagos, kuri puikiai bendrauja su aukštu lęšių hidratacijos laipsniu (69%). Todėl lęšiai yra tinkamai sudrėkinti per visą dieną, o jų vartotojas nejaučia jokių nepatogumų. Dailies AquaComfort Plus Toric lęšiai aprūpinti drėkinimo sistema, kuri veikia mirksėjimo metu, tai reiškia, kad su kiekvienu akies mirgtelėjimu akis ir lęšis gauna naują vandens porcija. Astigmatiniuose lęšiuose labai svarbus stabilumas akyje, kuris suteikia aštrų regėjimą. Dėl Precision Curve Design konstrukcijos Dailies® AquaComfort Plus® Toric lęšiai garantuoja aiškų matymą, nes bendrauja su natūraliu mirgtelėjimo procesu, išlaikant lęšį vienoje pozicijoje. Lęšiai turi pusės žymę, kuri padeda lengviau užsidėti lęšius. Be to, turi šviesiai mėlyną spalvą, kuri leidžia lengviau manipuliuoti lęšiais.

 

Kam skirti Dailies® AquaComfort Plus® Toric lęšiai?

 

Lęšiai sukurti žmonėms, kenčiantiems nuo astigmatizmo. Kadangi tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, ypač rekomenduojami tiems astigmatikams, kurie vertina komfortą kiekvieną dieną naudoti šviežią lęšių porą, nenorintiems vargintis juos prižiūrint.

 

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Dailies lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -8,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D) nuo -6,00 iki +4,00 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 170°, 180°
BC 8,8
Diametras 14,4
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 69%
Medžiaga Nelfilcon A
Technologija Precision Curve Design, Dual Thin Zone, AquaComfort, LightStream, Light Blue VISITINT®
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasDailies
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Dailies® AquaComfort Plus® Toric 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 30 vnt. kontaktinius lęšius?

Galite pasirinkti DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 30 vnt. kontaktinius lęšius patys, remdamiesi savo regos parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu. Prieinami 30 vnt. pakuotėse, jie užtikrina patogumą naudojant juos visą mėnesį. Be to, šie lęšiai turi Dual Thin Zone technologiją, užtikrinančią patogų dėvėjimą ir lęšio stabilumą ant akies.

Ar DAILIES® AquaComfort Plus® Toric kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, DAILIES® AquaComfort Plus® Toric kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Jie gaminami patikimo gamintojo Alcon, užtikrinančio aukštą produktų kokybę ir saugumą. Be to, kaip vienadieniai kontaktiniai lęšiai, jie mažina akių infekcijų ir alergijų riziką.

Kokiai regėjimo problemai skirti DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, tai yra toriniai kontaktiniai lęšiai. Dėl specialios konstrukcijos jie efektyviai koreguoja akių paviršiaus nelygumus, eliminuodami problemą su detalėmis matymu ir vaizdo išplaukimu.

Kaip dėvėti DAILIES® AquaComfort Plus® Toric kontaktinius lęšius?

Dėvėti DAILIES® AquaComfort Plus® Toric kontaktinius lęšius yra lengva. Po rankų plovimo ir džiovinimo, švelniai uždėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko, patikrinkite, ar ji nėra apversta. Tada, laikydami apatinį voką, pridėkite lęšį prie akies ir švelniai tempkite viršutinį voką, kad ją įdėtumėte. Patikrinkite, ar lęšis yra teisingai padėtas.

Kaip nuimti DAILIES® AquaComfort Plus® Toric kontaktinius lęšius?

Nuimti DAILIES® AquaComfort Plus® Toric kontaktinius lęšius taip pat yra paprasta. Po rankų plovimo ir džiovinimo, švelniai patraukite apatinį voką žemyn, kad atidengtumėte lęšį. Tada švelniai suimkite lęšį tarp dviejų pirštų ir išimkite ją. Po naudojimo lęšį išmeskite, kadangi tai yra vienkartinių naudojimo lęšiai.