Dailies Total 1® for Astigmatism 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

112,77 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

DAILIES TOTAL 1® for Astigmatism – tai modernūs kontaktiniai lęšiai nuo astigmatizmo, skirti kasdieniam keitimui. Tai vieninteliai toriniai lęšiai, kuriuose naudojamas drėkinimo gradientas, kad būtų patogiau. Tai Alcon prekės ženklo, pasaulinio lyderio optikos pramonėje, gaminys. Jie pateisina net išrankiausių vartotojų lūkesčius.

 
Inovatyvus drėkinimo gradientas - DAILIES TOTAL1® for Astigmatism lęšiams naudojamas modernus sprendimas, kuris padidina tiek vidinės, tiek išorinės dalių drėkinimo lygį. Tai užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir žmonėms, kenčiantiems nuo sausų akių.
Didelis stabilumas - labai svarbus astigmatizmo korekcijos kontekste ir gaunamas kaip Precision Balance 8|4™ konstrukcijos dalis. Ji atsakinga už lęšių laikymą vienoje, iš pradžių pasirinktoje padėtyje ir užtikrina ne tik komfortą, bet ir aukštą regėjimo kokybę bei stabilumą.
Platus korekcinių galių asortimentas - DAILIES TOTAL1® for Astigmatism lęšiai yra įvairių sferinių galių ir cilindrų. Dėl to nėra problemų rasti porą, puikiai atitinkančią jūsų poreikius.
SmarTears™ technologija - jos dėka lęšiai atpalaiduoja natūralų ašarų komponentą ir yra draugiški akims. Jie padeda stabilizuoti ašarų plėvelės lipidinį sluoksnį, išsprendžia akių sausumo problemą ir garantuoja maksimalų naudojimo komfortą.
Kasdienis keitimas - Dailies Total 1 for Astigmatism
Kasdienis keitimas - DAILIES TOTAL1® for Astigmatism yra vienkartiniai lęšiai, o tai reiškia, kad jų nereikia papildomai valyti ar laikyti. Kai jums reikia juos naudoti, jūs pasiekiate naują porą, paimtą tiesiai iš lizdinės plokštelės.
Apsauga nuo UV ir mėlynos šviesos - lęšiai išskirtiniai, nes juose yra ne tik filtrai, apsaugantys nuo žalingo saulės spindulių poveikio, bet ir nuo mėlynos šviesos, kurią daugiausia skleidžia elektroninių prietaisų ekranai.
 

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism lęšių charakteristika:

 

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism – dar vienas produktas, kuriame gamintojas (Alcon®) panaudojo šiuolaikišką ir itin efektyvų drėkinimo gradientą. Šios technologijos dėka lęšiai pasižymi dideliu, kintamu vandens kiekiu (nuo 33% viduje iki 100% išorėje). Tuo pačiu metu tai nesumažina deguonies pralaidumo parametro. Todėl lęšiai puikiai drėkina ir užtikrina laisvą deguonies tekėjimą į rageną, išlaikant gerą viso regėjimo organo būklę, o naudotojui suteikiant maksimalų naudojimo komfortą. Drėkinimas yra dar naudingesnis, nes DAILIES TOTAL1® for Astigmatism naudoja novatorišką SmarTears™ technologiją. Taip išsiskiria fosfatidilcholinas – natūralus ašarų komponentas, stabilizuojantis ašarų plėvelės lipidinį sluoksnį ir garantuojantis apsaugą nuo sausų, sudirgusių akių.

DAILIES TOTAL1® Astigmatism kontaktiniai lęšiai pasižymi naujoviška Delefilcon A medžiaga ir patobulinta lęšių konstrukcija su Precision Balance 8|4™. Dėl šios priežasties jie greitai prisitaiko prie akies ir yra itin stabilūs, o tai labai svarbu veiksmingai astigmatizmo korekcijai ir bendram lęšių nešiojimo patogumui. Stabilumas reiškia aukštą regėjimo kokybę. Sumažėja lęšiuko sąveika su apatiniu voku – tai sumažina dirginimo riziką. Nekalbama apie juntamus lęšius ant akių, nei apie jų pasislinkimą, susiraitymą ar iškritimą.

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai turi I klasės UV blokatorių, todėl garantuoja veiksmingą akių apsaugą nuo žalingo saulės poveikio (98%). Atskiro paminėjimo vertas filtras, kuris sumažina HEVL (33%) – didelės energijos matomą šviesą, dar vadinamą mėlyna šviesa. Jį daugiausia skleidžia elektroniniai prietaisai: telefonas, monitoriaus ekranas ir planšetinis kompiuteris, todėl, be kita ko, sunku užmigti.

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism astigmatiniai lęšiai yra įvairių optinių galių ir cilindrų. Todėl tiek žmogus, kovojantis su lengvu astigmatizmu, tiek žmogus su giliu regėjimo defektu, suras tinkamą porą. Tai kasdieniai keičiami lęšiai. Jiems nereikia papildomos priežiūros. Tiesiog išmeskite naudotą porą ir kitą kartą gausite naują tiesiai iš lizdinės plokštelės.

 

Kam skirti DAILIES TOTAL1® for Astigmatism?

  • Žmonėms, turintiems astigmatizmą su nežymiais, vidutinio sunkumo ir sunkiais regėjimo sutrikimais.
  • Žmonėms, ieškantiems patogaus regėjimo korekcijos būdo.
  • Žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą ir kurie ne visada nori ar gali pasikliauti korekciniais akiniais.
  • Vartotojams, kurie patiria akių sausumą.
  • Žmonėms, kurie nenori papildomų lęšių priežiūros priemonių.
  • Tiek tiems, kurie lęšius siekia pirmą kartą, tiek patyrusiems šio regėjimo korekcijos metodo naudotojams.
  • Žmonėms, kurie renkasi moderniausius žinomų gamintojų produktus.
 

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Dailies lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
BC 8,6
Diametras 14,5
Dk/t 127 x 10-9
Drėkinimas gradiento - 33% (viduje), >100% (išorėje)
Medžiaga Delefilcon A
Technologija Precision Balance 8|4™, Lightstream®, SmarTears®
Filtrai UV 99% UVB, 98% UVA
Filtrai HEVL 33%
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasDailies
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Dailies Total 1® for Astigmatism 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Dailies Total 1® for Astigmatism 90 vnt. kontaktinius lęšius?

Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai yra vienadieniai, o tai reiškia, kad juos reikia keisti kasdien. Dėka 90 vnt. pakuotės, jie užtikrina patogumą ir taupumą. Jie pasižymi inovatyviu Delefilcon A medžiaga ir hidratacijos gradientu, dėl ko yra ypač patogūs net ilgai nešiojant. Galite juos pasirinkti patys, remdamiesi pakuotėje nurodytais parametrais, arba pasitarti su optometristu.

Ar Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Jie gaminami žinomo gamintojo Alcon ir atitinka aukščiausius kokybės bei saugumo standartus jūsų akims. Be to, kasdienio keitimo režimas minimalizuoja infekcijų ar dirginimų riziką.

Kokiai regos problematikai skirti Dailies Total 1® for Astigmatism?

Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, kuris yra regos sutrikimas, susijęs su netaisyklinga ragenos forma. Dėl specialiai suprojektuotos konstrukcijos jie užtikrina aiškų matymą net ir esant šiai problematikai.

Kaip dėvėti Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktinius lęšius?

Dėvėti Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktinius lęšius yra lengva ir greita. Prieš dėdami lęšį, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir, naudodamiesi kita ranka, plačiai atmerkite vokus, kad galėtumėte jį padėti ant akies. Po lęšio padėjimo užmerkite akis ir švelniai pamirksėkite, kad lęšis užimtų tinkamą vietą.

Kaip nuimti Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti Dailies Total 1® for Astigmatism kontaktinius lęšius, vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį, žiūrėdami į viršų, švelniai pagaukite lęšio kraštą ir pastumkite jį žemyn iki baltymo. Tada švelniai suspauskite lęšį ir pašalinkite jį iš akies.