Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

23,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism mėnesiniai kontaktiniai lęšiai garantuoja puikų matymą ir aukščiausią naudojimo komfortą - be akių išdžiovimo ir jų dirginimo.

 
Lotrafilcon B medžiaga - aukštos kokybės, silikono-hidrogelinė medžiaga, kurios dėka sukurti lęšiai su dar geresniu drėkinimu ir deguonies pralaidumu.
Momentinis prisitaikymas prie akies - lęšiai labai elastingi ir aksominio minkštumo, todėl jau po pirmų sekundžių nuo įsidėjimo idealiai prisitaiko prie akies formos ir nejaučiami per visą naudojimo laiką.
Puikus matymas - idealus prisitaikymas prie akies ir aukštas deguonies pralaidumas prisideda prie dar geresnio matymo.
Papildoma pusiausvyra - lęšiuose, kadangi buvo sukurti astigmatikams, integruota papildoma pozicija, kad lęšiai neiškristų iš akių ir nesibanguotu.
Plati stiprumo aprėptis - Air Optix HydraGlyde for Astigmatism

 
Plati stiprumo aprėptis - nusprendus pabandyti šiuos lęšius, galite būti ramūs, net tikrai surasite savo stiprumą. Kontaktiniai lęšiai turi plačią tiek minusinių tiek pliusinių stiprumų aprėpti.
Mėnesinis režimas - Air Optix Hydraglyde for Astigmatism vieną porą lęšių galite naudoti visą mėnesį. Viena sąlyga - nepamirškite juos kiekvieną vakarą prižiūrėti naudojant tam skirtą tirpalą.
 

Charakteristika lęšių Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 

Lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, pagaminti iš aukščiausios kokybės silikono-hidrogelinės Lotrafilcon B medžiagos, padovanoja akims keliolikos valandų drėkinimą ir laisvą prieigą prie deguonies. Dėka to akyje jie visiškai nesijaučia. Puikiai tinka asmenims su išsausėjusių akių sindromu. Pagaminti naudojant unikalų dizainą, todėl iš karto prisitaiko prie akies formos, garantuojant puikų matymą. Gamintojas Alcon Vision Care, papildė lęšius stabilizacijos sistema, kuri panaikina problemas dėl lęšio iškritimo, besigarbanojimo, bei plaukiojimą akyje, šis parametras labai svarbus astigmatikams, kuris leidžia taisyklingai koreguoti regą. Lęšiai turi plačią stiprumo aprėptį, todėl galite būti ramūs - savo stiprumą tikrai rasite.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lęšius galima naudoti visą mėnesį, neišimant jų ir be priežiūros. Jeigu vis dėlto nuspręsite juos išimti, nepamirškite apie priežiūrą - bet keletą valandų į dieną palaikyti tam skirtame dėkliuke su tirpalu.

 

Kam skirti lęšiai Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism?

 

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism idealiai tinka astigmatikams. Nuolatinis naudojimas ar protarpinis užtikrina, kad lęšiai išpildys savo funkciją ir tiems, kurie kiekvieną dieną juos prižiūrės ir tiems, kurie nenusiims jų visą mėnesį.

 

Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
BC 8,7
Diametras 14,5
Dk/t 108 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon B
Technologija Precision Balance 8|4™, HydraGlyde Moisture Matrix, Smartshield™
 

Lęšius galima įsigyti ir pakuotėje:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 3 vnt. lęšius?

Galite pasirinkti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 3 vnt. lęšius savarankiškai, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip dioptrijos, pagrindo kreivumas ir cilindro ašys. Tačiau taip pat rekomenduojama pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamus lęšius pagal jūsų individualius regėjimo poreikius. Pakuotėje yra 3 lęšiai, užtikrinantys patogų atsarginį porą.

Ar Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšiai yra saugūs naudoti. Pagaminti gerai žinomo gamintojo Alcon ir grindžiami pažangia medžiagos technologija, jie suteikia komfortą ir saugumą visą mėnesį.

Kokio regėjimo trūkumui skirti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšius?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšiai skirti koreguoti astigmatizmą, tai yra nereguliarus ragena formos pobūdis, sukeliantis problemų su vaizdo fokusavimu.

Kaip uždėti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšius?

Uždėti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšius yra lengva. Po rankų kruopštaus plovimo ir džiūvimo, įdėkite lęšį ant rodomojo piršto galo, patikrinkite, ar jis teisingai padėtas (žiūrėdami per jį), tada atidarykite kitą voką ir atsargiai padėkite lęšį ant akies obuolio. Neužmirškite laikytis lęšių valymo ir priežiūros nurodymų.

Kaip nuimti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšius?

Nuimant Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism lęšius, po rankų kruopštaus plovimo ir džiūvimo, atidarykite vokus ir atsargiai nušokite lęšį link akių baltymo. Tada švelniai paimkite lęšį tarp rodomojo ir nykščio piršto ir išimkite jį iš akies. Pasistengkite nepersitempti vokų, kad išvengtumėte lęšių pažeidimo.