Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

45,60 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism mėnesiniai kontaktiniai lęšiai garantuoja puikų matymą ir aukščiausią naudojimo komfortą - be akių išdžiovimo ir jų dirginimo.

 
Lotrafilcon B medžiaga - aukštos kokybės, silikono-hidrogelinė medžiaga, kurios dėka sukurti lęšiai su dar geresniu drėkinimu ir deguonies pralaidumu.
Momentinis prisitaikymas prie akies - lęšiai labai elastingi ir aksominio minkštumo, todėl jau po pirmų sekundžių nuo įsidėjimo idealiai prisitaiko prie akies formos ir nejaučiami per visą naudojimo laiką.
Puikus matymas - idealus prisitaikymas prie akies ir aukštas deguonies pralaidumas prisideda prie dar geresnio matymo.
Papildoma pusiausvyra - lęšiuose, kadangi buvo sukurti astigmatikams, integruota papildoma pozicija, kad lęšiai neiškristų iš akių ir nesibanguotu.
Plati stiprumo aprėptis - Air Optix HydraGlyde for Astigmatism

 
Plati stiprumo aprėptis - nusprendus pabandyti šiuos lęšius, galite būti ramūs, net tikrai surasite savo stiprumą. Kontaktiniai lęšiai turi plačią tiek minusinių tiek pliusinių stiprumų aprėpti.
Mėnesinis režimas - Air Optix Hydraglyde for Astigmatism vieną porą lęšių galite naudoti visą mėnesį. Viena sąlyga - nepamirškite juos kiekvieną vakarą prižiūrėti naudojant tam skirtą tirpalą.
 

Charakteristika lęšių Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 

Lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, pagaminti iš aukščiausios kokybės silikono-hidrogelinės Lotrafilcon B medžiagos, padovanoja akims keliolikos valandų drėkinimą ir laisvą prieigą prie deguonies. Dėka to akyje jie visiškai nesijaučia. Puikiai tinka asmenims su išsausėjusių akių sindromu. Pagaminti naudojant unikalų dizainą, todėl iš karto prisitaiko prie akies formos, garantuojant puikų matymą. Gamintojas Alcon Vision Care, papildė lęšius stabilizacijos sistema, kuri panaikina problemas dėl lęšio iškritimo, besigarbanojimo, bei plaukiojimą akyje, šis parametras labai svarbus astigmatikams, kuris leidžia taisyklingai koreguoti regą. Lęšiai turi plačią stiprumo aprėptį, todėl galite būti ramūs - savo stiprumą tikrai rasite.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lęšius galima naudoti visą mėnesį, neišimant jų ir be priežiūros. Jeigu vis dėlto nuspręsite juos išimti, nepamirškite apie priežiūrą - bet keletą valandų į dieną palaikyti tam skirtame dėkliuke su tirpalu.

 

Kam skirti lęšiai Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism?

 

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism idealiai tinka astigmatikams. Nuolatinis naudojimas ar protarpinis užtikrina, kad lęšiai išpildys savo funkciją ir tiems, kurie kiekvieną dieną juos prižiūrės ir tiems, kurie nenusiims jų visą mėnesį.

 

Lęšių savybės Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism pakuotėje 6 vnt.

 

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism 6 vnt. lęšių, naudojant mėnesį, reiškia lęšių atsargas trims mėnesiams.

 

Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
BC 8,7
Diametras 14,5
Dk/t 108 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon B
Technologija Precision Balance 8|4™, HydraGlyde Moisture Matrix, Smartshield™
 

Lęšius galima įsigyti ir mažesnėje pakuotėje:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 vnt. kontaktinius lęšius?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai parduodami pakuotėse po 6 vienetus, kas leidžia patogiai naudotis juos visą mėnesį. Lęšius galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip korekcijos stiprumas ir cilindro ašys, arba pasitarti su optometristu, kuris padės išsirinkti tinkamus lęšius.

Ar Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism kontaktinius lęšius gamina žinomas gamintojas Alcon, ir jie užtikrina aukštą saugumo lygį. Jų pažangi technologija užtikrina komfortą nešiojant visą dieną, minimalizuojant dirginimo ar infekcijos riziką.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, tai yra, netaisyklingai ragenos formai, kuri sukelia neryškų matymą tiek arti, tiek toli (priklausomai nuo trumparegystės ar toliaregystės).

Kaip dėvėti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism kontaktinius lęšius?

Prieš dėdami lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galiuko. Laikydami vokus atidarius, švelniai padėkite lęšį ant akies obuolio, įsitikinkite, kad cilindro ašys yra tinkamai nustatytos.

Kaip nuimti Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism kontaktinius lęšius?

Prieš nuimant lęšius, vėl būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką ir žiūrėdami į viršų, lengvai suspauskite lęšį tarp rodomojo piršto ir nykščio, kad jį išimtumėte. Visada rūpinkitės higiena ir tinkamu lęšių laikymu po jų nuėmimo.