#bioview 2 week 1 vnt.

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

5,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Ultra komfortas

Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai #bioview 2 week tai 3 kartos prekė, pasižymi dideliu deguonies pralaidumu ie drėgmės laipsniu, skirtas trumparegystės ir toliaregystės korekcijai.

Naujausios kartos lęšiai - lęšiuose panaudotos naujausios medžiagos ir inovatyvios technologijos. Jie yra didžiausių optikos pramonės specialistų darbo rezultatas.
Intensyvus ir ilgalaikis drėkinimas - dėka medžiagos, pasižyminčios dideliu drėkinimu ir gebančios kaupti vandens daleles, #bioview 2 savaičių kontaktiniai lęšiai yra drėkinami iki kelių valandų nuo jų įsidėjimo.
Iš karto priglunda prie akies - #bioview 2 week
Iš karto priglunda prie akies - patobulinta konstrukcija, išreikšta plonesniais krašteliais ir švelniu šilkiniu paviršiumi, leidžia lęšiams prisitaikyti prie akies vos per kelias sekundes.
Veiksminga apsauga nuo UV spindulių - #bioview 2 savaičių lęšiuose yra UVA / UVB filtrų kompleksas, kuris užtikrina efektyvią akių apsaugą nuo žalingo saulės spindulių poveikio.
Lengvas ir intuityvus įdėjimas - dėl šviesiai mėlyno atspalvio vienoje pusėje, nurodančio, kaip užsidėti lęšius, #bioview 2 week naudojimas nesukelia problemų net pradedantiesiems.
Viena pora dviem savaitėms - #bioview 2 week dviejų savaičių lęšiai. Tai reiškia, kad vieną porą galite naudoti iki keturiolikos dienų. Yra viena sąlyga: turite nepamiršti juos reguliariai valyti.
 

bioview 2 week lęšių charakteristika:

 

#bioview 2 savaičių kontaktinių lęšių pagrindas yra silikono hidrogelio medžiaga Olifilcon A. Jai būdingas didelis hidratacijos laipsnis ir palankus deguonies pralaidumo parametras. Todėl lęšiai yra intensyviai ir ilgai drėkinami, nesukelia ankstyvo akių nuovargio. Ši medžiaga efektyviai sulaiko vandens molekules lęšio viduje, todėl jis neišsausėja, o jūs mėgaujatės komfortu – laisvę nuo akių sausumo ir dirginimo. Tai taip pat užtikrina laisvą deguonies srautą iš oro į rageną, todėl visa akis apsaugota nuo infekcijos.

Taikant paviršinio skiepijimo technologiją, #bioview 2 week įgavo šilkinį glotnumą ir minkštumą, taip pat padidino lankstumą. Tai reiškia, kad jie greičiau ir tiksliau prisitaiko prie akies ir tampa nepastebimi per kelias sekundes nuo įsidėjimo. Sumažėjusi trintis tarp voko ir lęšio sumažina riziką, kad lęšiai bus jaučiami naudojimo metu.

Dviejų savaičių trukmės #bioview 2 week lęšiai garantuoja aukštos raiškos regėjimą – aiškų, be triukšmo ir atspindžių. Yra įvairių neigiamų ir teigiamų sferinių stiprumų, jie tinka trumparegiams ir toliaregiams, nepriklausomai nuo regėjimo sutrikimo sunkumo. Šviesiai mėlynas atspalvis – matomas tik ant neįsidėto lęšio – puiki parama mokantis taisyklingai įsidėti; „pataria“, į kurią pusę nukreipti lęšį į akį. Savo ruožtu, aukštos klasės UVA / UVB filtrai suteikia akims reikiamą apsaugą nuo saulės.

#bioview 2 week lęšiai tai dar vienas produktas iš plačios #bioview grupės, kuriai taip pat priklauso kasdieniai (#bioview Daily) ir mėnesiniai (#bioview Monthly) lęšiai.

 

Kam skirti #bioview 2 week?

  • Asmenims, kurie renkasi dviejų savaičių lęšių keitimo režimą.
  • Asmenims, kurie neturi problemų dėl prievolės kasdien valyti lęšius priežiūros skysčiu.
  • Vartotojams, kurie tikisi maksimalaus komforto ir saugumo.
  • Pradedantiesiems ir patyrusiems kontaktinių lęšių naudotojams.
  • Trumparegiams ir toliaregiams.
  • Asmenims, kurie ilgą laiką dirba prie kompiuterio.
  • Asmenims, vertinantiems moderniausius žinomų gamintojų optinius gaminius.
 

#bioview 2 week lęšių priežiūra:

 

Kad #bioview 2 week lęšiai atliktų visas savo funkcijas ir būtų saugūs bei patogūs naudoti, būtina reguliariai naudoti tam skirtą lęšių priežiūros skystį – siekiant juos dezinfekuoti ir drėkinti. Tereikia kiekvieną vakarą nusiimti lęšius, juos išvalyti, prieš tai sudrėkinti trupučiu preparato ir įdėti į indą su šviežiu skysčio kiekiu bent kelioms valandoms, geriausia visai nakčiai. Po tokios procedūros jie vėl bus pasiruošę!

 

#bioview 2 week lęšių parametrai:

 
Kategorija Savaitiniai lęšiai
Prekės ženklas #bioview lęšiai
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,7
Diametras 14,0
Dk/t 187.5 x 10-9
Drėkinimas 47%
Medžiaga Olifilcon A
Technologija Wetting Agent; Surface Grafting
Filtrai UV >90% UVA/UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasVisco Technology
Prekės ženklas#bioview
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:#bioview 2 week 1 vnt.
Jūsų nuomonė