Kelioninis rinkinys Piniginė

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

5,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Kasdien nešiojate kontaktinius lęšius ir ieškote programėlės, su kuria galėtumėte lengvai ir patogiai juos laikyti atostogų kelionių metu? Įsigykite kelionės rinkinį Piniginė kuris jums tai suteiks! Šis konteineris yra penkių spalvų variantų, todėl nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią modelį!

Kelioninis rinkinys Piniginė yra patogi ir kompaktiška dėžutė, kurią galite lengvai sutalpinti į patogų lagaminą ir pasiimti su savimi, kur tik prireiks kontaktinių lęšių. Tai estetiška, pagaminta iš atitinkamos kokybiškos medžiagos, primenanti nedidelę piniginę, užsegama subtiliu skląsčiu. Jame yra talpyklos lęšiams su žymenimis kairei ir dešinei akiai bei nedidelis ir patogus pincetas, kuris pravers uždedant lęšius ir juos išimant. Dėžutės viduje papildomai buvo įrengtas nedidelis veidrodėlis, kuris pravers užsidedant lęšius ir pravers atliekant kitą kasdienę veiklą, pavyzdžiui, tobulinant makiažą.

Dėl šios kompaktiškos talpyklės galite lengvai pasirūpinti saugiu kontaktinių lęšių laikymu, užtikrinant jų saugumą ir sterilumą. Ši patogi ir stilinga programėlė taip pat puikiai papildys bet kurią jūsų aprangą. Lengvai ir patogiai laikykite lęšius ir atrodykite madingai bei elegantiškai bet kokioje situacijoje, užtikrindami maksimalią akių sveikatą ir higieną!

Daugiau informacijos
GamintojasPOLYTECH CHEM.
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
SpalvaBlack, Blue, Green, Pink, White
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Kelioninis rinkinys Piniginė
Jūsų nuomonė