Proclear 1 day Multifocal 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

27,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Kontaktiniai lęšiai Proclear 1 Day Multifocal - vienadieniai, progresyviniai kontaktiniai lęšiai, suprojektuoti ir pagaminti vieno iš optikos lyderių Cooper Vision.


Puikus matymas bet kokiu atstumu - progresyvūs lęšiai užtikrina ryškų ir aiškų matymą tiek arti, tiek toli. Todėl jie yra itin universalūs ir puikiai tinka daugelyje kasdienių situacijų, įskaitant: skaitymas, žiūrėjimas ir vairavimas.
Medžiaga Omafilcon A - lęšių kūrimo procesas paremtas naujoviška, labai gerai hidratuota Omafilcon A medžiaga, pasižyminčia dideliu deguonies pralaidumo koeficientu. Tai garantuoja dar didesnį naudojimo komfortą ir visišką akių sveikatą.
Nėra sausų akių efekto - didelis lęšių drėkinimo laipsnis kartu su PC technologija, kuri suriša juose esančias vandens molekules, paverčia tobulu, ilgalaikiu lęšių drėkinimu, kuris neleidžia akims išsausėti, o regėjimas tampa gaivus ir ilsėjosi net dienos pabaigoje.
Biologinis suderinamumas - lęšiai sukurti taip, kad kuo tiksliau imituotų žmogaus akies ląsteles, todėl išlieka nepastebimi iki kelių valandų ir pašalina dirginimo bei infekcijos problemą.
Kasdien nauja lęšių pora - vienadienių lęšių sistema leidžia visiškai atsisakyti kas vakaro valymo ir kiekvieną rytą ištiesti ranką į naują ir šviežią porą.
Atsparumas nešvarumams - Proclear 1 day Multifocal
Atsparumas nešvarumams - dėl didelio lęšių drėgmės kiekio ir jų paviršiaus lygumo kontaktiniai lęšiai yra išskirtinai atsparūs baltymų nuosėdoms ir nešvarumams iš išorės.
 

Proclear 1 Day Multifocal charakteristika:

 

Tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, sukurti su mintim apie idealų matymą iš visų atstumų. Proclear 1 Day Multifocal pagaminti iš Omafilcon A medžiagos. Sujungti su 60% lęšių vandeningumu medžiaga tampa nepaprastai elastinga, kas prisideda prie didelio lęšių naudojimo komforto. Lęšiai Proclear 1 Day Multifocal puikiai tinka žmonėms, kuriems pasireiškia akių sausumas kartu su amžiumi. Lęšiuose panaudota PC Technology™, kitaip tariant, panaudota medžiaga pritraukianti vandenį ir išlaikydama jį viename lygyje.

Kas yra svarbu multifokaliniuose lęšiuose, lęšiai garantuoja natūralią integraciją, kadangi jie buvo suprojektuoti taip, kad imituotų žmogaus akies ląsteles. Gaminimo proceso metu buvo pagalvota apie tai, kad jie būtų kuo labiau atsparūs baltyminėms nuosėdoms. Todėl net ir dienos pabaigoje Jūsų akys bus sudrėkintos.

 

Kam skirti lęšiai Proclear 1 Day Multifocal?

 

Lęšiukai sukurti su mintim apie žmones su presbiopija, kurie vertina vienadienių kontaktinių lęšių komfortą. Be to, Proclear 1 Day Multifocal yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie:

 
  • Kovoja su išsausėjusiomis akimis;
  • Yra virš 50 metų ir nenori atsisakyti lęšių nešiojimo;
  • Yra aktyvuūs ir mėgsta judėti.
 

Proclear 1-Dat Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas iki +2,5
BC 8,7
Diametras 14,2
Dk/t 28 x 10-9
Drėkinimas 60%
Medžiaga Omafilcon A
Technologija PC Technology™
Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear 1 day Multifocal 30 vnt.
Jūsų nuomonė