Proclear 1 Day 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

19,89 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Proclear 1 Day tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

 
Visos dienos drėkinimas - lęšių gamyboje naudota labai stipriai drėkinanti medžiaga Omafilcon A. Tai garantuoja ilgalaikį akių drėkinimą. Net ir dienos pabaigoje jos būna gaivios ir pailsėjusios.
Atsparumas nuosėdų susidarymui - baltymų nuosėdos, susidarančios natūraliame ašarų gamybos procese, linkusios nusėsti ant lęšių. Proclear 1 Day yra tam atsparūs ir išlieka švarūs bei nepastebimi akims viso naudojimo metu.
Didelis deguonies pralaidumas - naudojant modernią silikono-hidrogelio medžiagą, deguonies pralaidumas dar geresnis. Tai savo ruožtu reiškia dar sveikesnes akis – be dirginimo ir infekcijų.
Didelės skiriamosios gebos matymas - patobulinta lęšių struktūra kartu su naujoviška medžiaga užtikrina ryškų ir aiškų didelės raiškos vaizdą. Nepriklausomai nuo paros laiko ir apšvietimo sąlygų.
Dienos režimas - Proclear 1 Day

 
Dienos režimas - viena lęšių pora vienai dienai. Šis naudojimo būdas atleidžia jus nuo prievolės kiekvieną vakarą rūpintis lęšiais ir leidžia gyventi aktyvų gyvenimo būdą, laikantis rūpestingos higienos.
Praktiška pakuotė - yra 30 vienetų lęšių, kurie reguliariai naudojant tarnauja ilgiau nei dvi savaites. Tai puikus metas išbandyti tam tikro tipo kontaktinius lęšius arba derinti juos su kitu kitokios galios lęšių paketu, sukuriant tobulą rinkinį jums.
 

Proclear 1 Day lęšių charakteristika:

 

Proclear 1 Day tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš Omafilcon A. Šios medžiagos ir aukšto vandens laipsnio (59%) dėka, visą dieną lęšiai yra sudrėkinti. Gaminant Proclear 1 Day kontaktinius lęšius, panaudota PC technology sistema, kurios dėka į sudėtį įeina unikali medžiaga - phosphorylcholine, kitaip tariant materija natūraliai esanti žmonių ląstelėse. Vanduo apsupa ląsteles ir taip lęšis būna sudrėkintas ilgą laiką. Gaminant Proclear 1 Day, buvo įdėta daug pastangų, kad ant lęšių paviršiaus nesikauptunuosėdos. Taip pat buvo pagalvota apie aukštą deguonies pralaidumą (Dk/t= 36.6).

 

Kam skirti Proclear 1 Day?

 

Proclear 1 Day tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, todėl rekomenduojami visiems, norintiems kiekvieną dieną užsidėti naują porą lęšių. Taip pat rekomenduojama asmenims, kurie skundžiasi išsausėjusiomis akimis arba jaučia didelį diskomfortą nešiojant lęšius.

 

Proclear 1-Day lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +5,00 D (kas 0,25 D)
nuo +5,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,7
Diametras 14,2
Dk/t 37 x 10-9
Drėkinimas 60%
Medžiaga Omafilcon A
Technologija PC Technology™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear 1 Day 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Proclear 1 Day 30 vnt. lęšius?

Proclear 1 Day 30 vnt. lęšiai yra idealūs tiems, kurie renkasi vienadienius kontaktinius lęšius. Dėl 30 vienetų pakuotės jie yra patogūs ir praktiški aktyvaus gyvenimo būdo žmonėms. Jų aukštas 60% hidratacijos lygis užtikrina komfortą nešiojant visą dieną, net ir turint sausas akis.

Ar Proclear 1 Day lęšiai yra saugūs?

Taip, Proclear 1 Day lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys ne tik aiškų matymą, bet ir akių komfortą bei sveikatą. Juos gamina žinomas gamintojas CooperVision, o pagaminti iš Omafilcon A medžiagos, tai garantuoja aukštą kokybę ir saugumą akims.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Proclear 1 Day?

Proclear 1 Day lęšiai skirti trumparegystės (minusai) ar toliaregystės (pliusai) korekcijai. Dėl jų sferinio korekcijos tipo, užtikrinamas aiškus matymas tiek arti, tiek toli.

Kaip įsidėti Proclear 1 Day lęšius?

Proclear 1 Day lęšių įdėjimas yra paprastas ir patogus. Prieš juos dedant ant akies, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada lengvai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir laikykite vokus kita ranka, kad akių nejudintumėte. Lęšį galima švelniai uždėti ant akies centro.

Kaip nuimti Proclear 1 Day lęšius?

Proclear 1 Day lęšių nuėmimas taip pat yra lengvas ir greitas. Prieš išimdami lęšius, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn, kad atidengtumėte lęšio apačią. Po to švelniai paspauskite lęšį pirštais ir atsargiai jį išimkite.