Proclear Multifocal 3 vnt. (N)

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

23,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Proclear Multifocal (N) progresyvianiai, mėnesiniai kontaktiniai lęšiai pagaminti Cooper Vision.

 
Aukštas drėkinimo laipsnis - net 62 proc. parametras, atsakingas už visos dienos lęšiuko drėkinimą ir didelį jo elastingumą. Jo dėka akys būna pailsėjusios ir gaivios net po kelių valandų po lęšių užsidėjimo.
Pagerintas deguonies pralaidumas - kad akys būtų sveikos ir gerai funkcionuotų, joms reikia nuolat prieiti prie didelio deguonies kiekio. Proclear Multifocal lęšiai tai garantuoja – dėka modernios, pralaidžios medžiagos.
Atsparus nuosėdų kaupimuisi - net praėjus daugeliui valandų po užtepimo lęšiai išlieka švarūs ir gaivūs. Taip yra dėl jų didelio atsparumo baltymų nuosėdoms, atsirandančioms dėl natūralaus ašarų susidarymo.
Puikus matymas iš bet kokio atstumo - lęšiai pirmiausia skirti vyresniems nei 40 metų žmonėms, kovojantiems su toliregystės problema. Jie garantuoja ryškų ir aiškų matymą bet kokiu atstumu – iš arti, toli ir viskas tarp jų.
Mėnesio keitimo režimas - Proclear Multifocal
Mėnesio keitimo režimas - viena lęšių pora 30 dienų? Tai įmanoma, ir tam reikia tik vakarinio valymo specialiu skysčiu.
3 vienetai pakuotėje - tai idealus kiekis, jei norite tiesiog išbandyti tam tikro tipo lęšius arba derinti juos su skirtingos galios lęšiais arba nedominuojančiai akiai, suteikiant akims prieigą prie idealios galios korekcijos. visus tris mėnesius.
 

Proclear Multifocal (N) charakteristika:

 

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti persbiopijos korekcijai, dažniausiai pasireiškiančios po 40-ties gyvenimo metų. Medžiaga, iš kurios pagamintas lęšis - Omafilcon A. Ši medžiaga sujungta su aukštu vandeningumo lygiu (62%), padaro lęšį elastingu ir sudrėkintu, todėl visą nešiojimo laikotarpį jaučiamas aukštas komfortas. Šie lęšiai puikiai tiks tiems, kurie kenčia nuo sausų akių pojūčio. Gaminant lęšius, panaudota PC TechnologyTM, technologiją, kuri pritraukia vandenį ir išlaiko jį aukštame lygyje.

Tai, kas progresyviniuose lęšiuose svarbiausia yra aiškus matymas iš arti ir iš toli. Lęšiuose panaudota technologija Balanced Progressive™, kuri sujungia sferines ir asferines optikas kartu su unikaliais strefiniai dydžiais. To rezultatas yra lęšis (N) tipo, kitaip sakant dominuojančiai akiai. Proclear Multifocal suprojektuoti taip, kad būtų kuo labiau atsparūs baltyminėms nuosėdoms. To dėka, net jū naudojimo pabaigoje, lęšiai yra švarūs, švieži, ir saugūs akims.

 

Kam skirti Proclear Multifocal (N)?

 

Lęšiai skirti vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nori atsikratyti akinių ir matyti aiškiai iš visų nuotolių. Proclear Multifocal rekomenduojami tiems, kuriuos kankina sausų akių pojūtis.

 

Lęšių priežiūra:

 

Lęšiai reikalauja kasdieninės priežiūros. Jų valymui rekomenduojame įsigyti skystį Clean Active iš mūsų parduotuvės.

 

Proclear Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -8,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Optines konstrukcijas N - nedominuojanti akis
BC 8,7
Diametras 14,4
Dk/t 21,3 x 10-9
Drėkinimas 62%
Medžiaga Omafilcon B
Technologija Balanced Progressive™, PC Technology™
 

Proclear Multifocal dominuojančiai akiai:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear Multifocal 3 vnt. (N)
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Proclear Multifocal 3 vnt. tipo N lęšius?

Proclear Multifocal lęšiai skirti asmenims, kuriems reikalinga progresyvi korekcija nedominaujančiai akiai. Jus galite juos pasirinkti patys remdamiesi produkto parametrais (stiprumas, pridėtinė reikšmė, BC, skersmuo) arba pasitarti su optometru. Pakuotėje yra 3 lęšiai.

Ar Proclear Multifocal lęšiai yra saugūs?

Taip, Proclear Multifocal lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys patogumą ir komfortą dėl inovatyvaus Omafilcon B medžiagos ir aukštos kokybės gamybos Cooper Vision įmonėje.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Proclear Multifocal?

Proclear Multifocal lęšiai skirti presbiopijos korekcijai, tai yra sunkumams skaityti artimus objektus, kartu reikalinga korekcija toliaregystei ar trumparegystei.

Kaip įsidėti Proclear Multifocal lęšius?

Įdėti Proclear Multifocal lęšius yra lengva. Prieš dėdami lęšį į akį, visada kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir švelniai atitraukite vokus kita ranka. Lęšį uždėkite ant akių obuolio ir lėtai paleiskite vokus, palaukite, kol lęšis stabilizuosis.

Kaip nuimti Proclear Multifocal lęšius?

Norėdami nuimti Proclear Multifocal lęšius, vėl kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir žiūrėdami į viršų, naudokite nykštį ir rodomąjį pirštą, kad švelniai pašalintumėte lęšį iš akių obuolio.