Proclear Multifocal Toric 3 vnt. (N)

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 30 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

58,09 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Proclear Multifocal Toric lęšiai tai vieninteliai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai koreguojantys astigmatizmą bei presbiopiją.

 
PC technologija - dėka jos naudojimo, lęšiai turi savyje savyje pritraukti ir surišti vandens molekules. Jie garantuoja akių drėkinimą visą dieną ir atsparumą sausų akių sindromui.
Didelis aprūpinimas deguonimi - žmogaus akiai reikalinga nuolatinė ir laisva prieiga prie deguonies, kad ji būtų sveika ir funkcionuotų geros būklės. Lęšių gamintojai tai žino, todėl patobulino stiklo medžiagą, žymiai padidindami jų pralaidumą deguoniui.
Pilnas matymas - nebelieka neryškių ir iškreiptų vaizdų. Daugiažidiniai toriniai lęšiai garantuoja kokybišką regėjimą visais atstumais – tiek arti, tiek toli.
Suderinamumas su akimi - dėka to, kad lęšiai puikiai priglunda prie akies obuolio ir prisitaiko prie jo individualios formos, jie visiškai dera su akies funkcionavimu, todėl yra nepastebimi net ir visą dieną naudojant.
Platus galios pasirinkimas - net ir labai prastai matant, nesunkiai išsirinksite lęšių galingumą, nes asortimentas tikrai didelis: nuo -20.00 iki +20.00 D.
Astigmatikams ir pagyvenusiems žmonėms - Proclear Multifocal Toric

 
Astigmatikams ir pagyvenusiems žmonėms - dėl šiuolaikinių technologijų ir patobulintos medžiagos derinio lęšiai atitinka tiek astigmatikams, tiek žmonėms, kenčiantiems nuo toliaregystės, optinius reikalavimus.
 

Proclear Multifocal Toric lęšių charakteristika:

 

Gaminant Proclear Multifocal Toric lęšius yra nauduojama Balanced Progressive™ technologija CooperVision įmonės - dvi skirtingos optinės konstrukcijos , kurios užtikrina išskirtinę regėjimo kokybę iš arti, toli ir tarpiniu atstumu. Proclear multifocal toric lęšius galima įsigyti įvairių parametrų atitinkančių daugelio kontaktinių lęšių naudotojų poreikius.

 

Savybės:

  • Natūralus išsausėjimo atsparumas
  • Biologiškai suderinami su akimi
  • Gerinantys abiejų akių regėjimą skirtingu atstumu
  • Platus stiprumų intervalas
 

Privalumai:

  • Koreguoja astigmatizmą bei presbiopiją
  • Net po 12 lęšių naudojimo valandų užtikrina 96 % pradinio drėkinimo lygį
  • Yra galimybė išvengti akių išsausėjimo nešiojant kontakinius lęšius
 

Proclear Multifocal Toric lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai toriniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -20,00 iki -7,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,50 iki +6,50 D (kas 0,25 D)
nuo +7,00 iki +20,00 D (kas 0,50 D)
Cylindras nuo -5,75 iki -0,75 (kas 0,50 D)
Ašis nuo 5° iki 180° (kas 5°)
Papildymas nuo +1,00 iki +4,00 (kas 0,50 D)
Optines konstrukcijas N - nedominuojanti akis
BC 8,4; 8,8
Diametras 14,4
Dk/t 38,6 x 10-9
Drėkinimas 62%
Medžiaga Omafilcon B
Technologija Balanced Progressive™, PC Technology™
Nešiojimo režimas Dieninis
 

Proclear Multifocal Toric dominuojančiai akiai:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 30 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear Multifocal Toric 3 vnt. (N)
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Proclear Multifocal Toric 3 vnt. tipo N lęšius?

Proclear Multifocal Toric lęšiai skirti žmonėms, turintiems astigmatizmą ir presbiopiją, tai yra regėjimo problemas, susijusias tiek su fokusavimu, tiek su amžiumi. Jų specialus torinės-progresyvinės korekcijos tipas tinka nedominuojančiai akiai. Lęšius galite pasirinkti patys remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas, išlenkimas, pridėtinė vertė, cilindras arba cilindro ašis, arba pasitarkite su optometristu. Pakuotėje yra 3 lęšiai, užtikrinantys ilgesnį naudojimo laikotarpį.

Ar Proclear Multifocal Toric lęšiai yra saugūs?

Taip, Proclear Multifocal Toric lęšiai yra saugūs, nes juos gamina gerai žinoma įmonė Cooper Vision, kuri laikosi aukščiausių kokybės standartų. Jie pagaminti iš Omafilcon B medžiagos, kuri užtikrina patogumą dėvint visą dieną. Be to, jų mėnesinis keitimo režimas palengvina priežiūrą ir higieną.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Proclear Multifocal Toric?

Proclear Multifocal Toric lęšiai skirti asmenims, sergantiems astigmatizmu ir presbiopija. Jų specialus torinės-progresyvinės korekcijos tipas efektyviai koreguoja abu šiuos regėjimo sutrikimus, užtikrinant aštrų matymą tiek artimoms, tiek tolimoms atstumoms, net ir nedominuojančiai akiai.

Kaip įsidėti Proclear Multifocal Toric lęšius?

Proclear Multifocal Toric lęšių įdėjimas yra lengvas ir greitas. Prieš dėdami lęšį ant piršto, būtinai kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite rankas. Tada, naudodami rodomąjį pirštą, atsargiai uždėkite lęšį ant akių obuolio, įsitikinkite, kad jis yra teisingai padėtas. Galite naudoti specialų lęšių skystį, kad palengvintumėte aplikacijos procesą.

Kaip nuimti Proclear Multifocal Toric lęšius?

Proclear Multifocal Toric lęšių nuėmimas taip pat yra paprastas. Prieš nuimdami lęšius vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas, tada švelniai atitraukite apatinį voką ir žiūrėdami į viršų, švelniai pastumkite lęšį į šoną rodomuoju pirštu. Tada galite jį išimti ir įdėti į specialų indelį su dezinfekavimo tirpalu.