Proclear Sphere™ 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

14,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Novatoriškas dizainas - pašalina baltymų ir lipidų nuosėdas ant lęšių. Dabar vaizdas yra dar aiškesnis, o naudojimas patogesnis.
Omafilcon B medžiaga - inovacinė medžiaga pasižyminti aukštu drėkinimo laipsniu, garantuoja aukščiausią patogumą naudojant lęšius. Net po kelių valandų jų nešiojimo drėkina akis.
Technology PC - atsakinga už vandens kiekį lęšyje, dėl šios technologijos lęšis visą dieną yra minkštas ir atsparus išdžiūvimui.
Aštrus regėjimas visą dieną - kontaktiniai lęšiai garantuoja aukštos raiškos vaizdą. Jokių atspindžių, šešėlių ir aureolės efekto net 12 valandų nuo įdėjimo.
Didelis deguonies pralaidumas - Proclear Sphere
Didelis deguonies pralaidumas - garantuoja nuolatinę prieigą prie deguonies, teigiamai veikia lęšių ir akių būklę.
 

Proclear Sphere lęšių charakteristika:

 

Mėnesiniai Proclear kontaktiniai lęšiai yra unikalūs dėl phosphorylchonilo medžiagos, kuri pritraukia ir sulaiko vandens molekules, todėl Proclear yra sveikesni akims. Proclear išsaugo 3 kartus daugiau vandens palyginus su kitais kontaktiniais lęšiais. Nešiojant šiuos kontaktinius lęšius nereikės papildomai lašintis akių lašų, kurie užtikrintų akies drėgnumą. Tai kasdieninio nešiojimo kontaktiniai lęšiai, kuriuos rekomenduojama kiekvieną vakarą išsiimti ir patalpinti lęšiams skirtame tirpale. Lęšiai turi būti keičiami kas mėnesį.

 

Proclear Sphere lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -20,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +20,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 42,3 x 10-9
Drėkinimas 62%
Medžiaga Omafilcon B
Technologija PC Technology™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear Sphere™ 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Proclear Sphere™ 3 vnt. lęšius?

Norėdami pasirinkti Proclear Sphere™ 3 vnt. lęšius, galite naudoti savo akių parametrus arba pasitarti su optometru. Pakuotėje yra 3 lęšiai, leidžiantys naudoti vieną porą tris mėnesius.

Be to, šie lęšiai naudoja PC technologiją, tai reiškia, kad jie turi puikią hidratacijos gebą (62%), kas yra ypač naudinga žmonėms, jaučiantiems akių sausumą dėvint kontaktinius lęšius.

Ar Proclear Sphere™ lęšiai yra saugūs?

Taip, Proclear Sphere™ lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos gamina patikimas gamintojas Cooper Vision. Jie suteikia aukštos kokybės matymą ir komfortą dėvint visą mėnesį.

Kokioms regėjimo problemoms tinka Proclear Sphere™?

Proclear Sphere™ lęšiai skirti tokias regos problemas kaip trumparegystė ar toliaregystė koreguoti, dėka jų sferinio korekcijos tipo.

Kaip įsidėti Proclear Sphere™ lęšius?

Prieš įsidėdami Proclear Sphere™ lęšius rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada lęšį padėkite ant rodomojo piršto galiuko, patikrinkite, ar ji nėra apversta. Po to švelniai atitraukite vokus ir padėkite lęšį ant akių obuolio.

Kaip nuimti Proclear Sphere™ lęšius?

Norėdami nuimti Proclear Sphere™ lęšius, turite nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai atitraukite vokus ir naudodami rodomąjį pirštą bei nykštį paėmę lęšį ant akių obuolio, atsargiai ją pašalinkite.