Proclear Multifocal XR 3 vnt. (N)

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 20 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

49,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Proclear Multifocal XR - mėnesiniai, multifokaliniai kontaktiniai lęšiai, vieno iš populiariausių gamintojų Cooper Vision.

 

Proclear Multifocal XR lęšių charakteristika:

 

Proclear Multifocal XR tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, sukurti asmenims su presbiopija, kuri pasireiškia dažniausiai po 40-45 metų. Lęšiai pagaminti iš Omafilcon A, kuris kartu su aukštu vandens lygiu (62%) suteikia lęšiams drėgmės ir elastingumo. Naudotojas jaučia komfortą visą lęšių nešiojimo laikotarpį. Proclear Multifocal XR lęšiai tai puikus pasirinkimas tiems, kurie kenčia nuo išsausėjusių akių. Lęšiuose integruota PC Technology™, kuri pritraukia ir išlaiko drėgnumą tam tikram aukštam lygyje. Multifokaliniuose lęšiuose ypač svarbu, kad šie užtikrintu gerą matymą iš visų atstumų.

Proclear Multifocal XR charakterizuojasi puikiu matymu iš visų atstumų. Lęšiai Proclear Multifocal XR suprojektuoti taip, kad ant lęšių paviršiaus nesikauptų nuosėdos. To dėka, net pasibiagiant naudojimo laikotarpiui, lęšiai yra švarūs, švieži, bei saugūs naudoti. Lęšiai turi platų dioptrijų pasirinkimą: nuo -20,00 iki +20,00, ADD nuo +1,00 iki +4,00.

Daugiažiediniuose lęšiuose Proclear Multifocal XR panaudota Balanced Progressive™ technologija, kuri sujungia sferinę ir asferinę konstrukcijas su optimaliu optiniu strefų dydžiu, tuo rezultatas yra “D” tipo lęšis dominuojančiai akiai ir “N” tipo lęšis nedominojančiai akiai. Tų dviejų konstrukcijų sujungimas maksimalizuoja abiejų akių matymo aštrumą visuose atstumuose.

 

Lęšių priežiūra:

 

Proclear Multifocal XR kaip mėnesiniai kontaktiniai lęšiai reikalauja kasdienės priežiūros. Jų valymui ir pirežiūrai rekomenduojame Clean Active skysčius.

 

Proclear Multifocal XR lęšių parametrai:

 

Stiprumas

ADD

-20,00 iki -8,50 (kas 0,50D)
+6,25D
+6,50 iki +20,00 (kas 0,50D)

nuo +1,00 iki +2,50 (kas 0,50D)

-20,00 iki -7,00 (kas 0,50D)
-6,50 iki +6,50 (kas 0,25D)
+7,00 iki +20,00 (kas 0,50D)

nuo +3,00 iki +4,00 (kas 0,50D)

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -20,00 iki -8,50 D (kas 0,50 D)
+6,25 D
nuo +6,50 iki +20,00 D (kas 0,50 D)
Papildymas +1,0; +1,5; +2,0; +2,5; +3,0; +3,5; +4,0
Optines konstrukcijas N - nedominuojanti akis
BC 8,7
Diametras 14,4
Dk/t 21,3 x 10-9
Drėkinimas 62%
Medžiaga Omafilcon B
Technologija Balanced Progressive™, PC Technology™
 

Proclear Multifocal XR dominuojančiai akiai:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 20 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear Multifocal XR 3 vnt. (N)
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Proclear Multifocal XR 3 vnt. tipo N lęšius?

Proclear Multifocal XR kontaktiniai lęšiai yra puikus sprendimas žmonėms su pažengusiais regėjimo defektais, kuriems reikalinga progresyvi korekcija nedominuojančiai akiai. Dėl savo inovatyvių savybių jie yra idealūs aukštiems regėjimo defektams. Pakuotėje yra 3 lęšiai, užtikrinantys pakankamą kiekį mėnesio dėvėjimui. Lęšius galite parinkti patys pagal produkto parametrus arba pasikonsultuoti su optometru.

Ar Proclear Multifocal XR lęšiai yra saugūs?

Proclear Multifocal XR lęšiai yra sukurti užtikrinti maksimalų komfortą ir saugumą naudojant. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagos Omafilcon B, jie turi specialias drėkinamąsias savybes, kurios neleidžia akių išsausėti ir užkerta kelią dirginimui. Dėl to net jautriomis akimis žmonės gali mėgautis visos dienos dėvėjimo komfortu.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Proclear Multifocal XR?

Proclear Multifocal XR lęšiai skirti žmonėms su pažengusiais regėjimo defektais, kuriems reikalinga progresyvi korekcija nedominuojančiai akiai. Dėl savo universalumo jie gali būti naudojami tiek trumparegystės, tiek toliaregystės korekcijai, užtikrinant puikų vaizdo aiškumą įvairiuose atstumuose.

Kaip įsidėti Proclear Multifocal XR lęšius?

Teisingai įsidėti Proclear Multifocal XR lęšius nėra sudėtinga. Prieš liečiant lęšį įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada lęšį padėkite ant rodomojo piršto galiuko ir atitraukite vokus naudodami kitos rankos pirštus. Atsargiai uždėkite lęšį ant akių obuolio ir užmerkite vokus, kad jis pritvirtėtų.

Kaip nuimti Proclear Multifocal XR lęšius?

Saugiai nuimti Proclear Multifocal XR lęšius taip pat nėra sudėtinga. Prieš lietimą įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada naudodami vienos rankos pirštus atitraukite vokus ir kitos rankos pirštais švelniai paėmę lęšį, lėtai nuleiskite jį iki baltymo ir atsargiai išimkite. Visada elkitės atsargiai, kad išvengtumėte lęšio pažeidimo ar akių sudirginimo.