OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

11,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

OPTI-FREE® RepleniSH® Daugiafunkcinis tirpalas, skirtas prižiūrėti visų rūšių kontaktinius lęšius.

 
Kasdieniniam naudojimui - priežiūros skystis skirtas kasdieniam naudojimui. Šiame režime jis geriausiai atlieka savo užduotį ir kruopščiai prižiūri lęšius, užtikrindamas jų saugumą akims ir naudojimo patogumą.
Aukštos kokybės valymo savybės - pagrindinė priežiūros skysčio užduotis yra kruopščiai dezinfekuoti lęšius. Tai apima smulkių nešvarumų – dulkių ir dulkių, taip pat daug kenksmingesnių teršalų, tokių kaip baltymų nuosėdos ir bakterijos, pašalinimą.
Intensyvus drėkinimas - priežiūros skystis leidžia mėgautis didžiausiu lęšių naudojimo komfortu, atkuriant optimalų jų drėkinimo lygį ir išlaikant jį daug ilgiau.
Unikali regeneruojanti sistema - reguliarus priežiūros skysčio naudojimas apsaugo akis nuo pavojingų infekcijų ir dirginimo – ne tik valydama, bet ir palaikydama natūralų akių regeneracijos procesą.
Patobulinta receptūra - OPTI-FREE Replenish
Patobulinta receptūra - priežiūros skystis susideda tik iš kruopščiai atrinktų, saugių komponentų, todėl jį gali naudoti alergiški ir labai jautrių akių žmonės.
Ekonomiška talpa - Opti-Free Replenish priežiūros skystis telpa į 300 mililitrų buteliuką. Jo įsigijimas yra ekonomiškas sprendimas, taupantis laiką ir pinigus.
 

Charakteristika OPTI-FREE® RepleniSH®:


Kontaktiniai lęšiai – puikus sprendimas aktyviems žmonėms, vertinantiems komfortą ir norintiems šiuolaikiškai koreguoti regėjimą. Tačiau verta suvokti, kad lęšių pasirinkimas nesuteiks mums komforto, jei tinkamai jais nepasirūpinsime. OPTI-FREE® RepleniSH® skystis buvo sukurtas atsižvelgiant į jūsų kasdienę gerovę. Priemonė suteiks Jūsų lęšiams elastingumo, sudrėkins ir ilgai išlaikys gerą būklę.

OPTI-FREE® RepleniSH® yra daugiafunkcinis dezinfekavimo skystis TEARGLYDE pagrindu – patentuota regeneracinė sistema, leidžianti regeneruoti ir palaikyti lęšio paviršiaus drėgmę. Lęšio drėkinimas yra be galo svarbi problema, nes tai daugiausia lemia komfortą nešiojant lęšius. Žmonės, kurie kovoja su greitai džiūstančių akių problema, turėtų ypač pasirūpinti tinkama drėgme. Net jei ir nepriklausome šiai grupei, galime jausti diskomfortą – akys išsausėja, kai daug valandų dirbame prie kompiuterio ekrano, nes rečiau mirksime. Buvimas kambariuose su oro kondicionieriais taip pat gali sukelti sausumą.

Tearglyde patentuota technologija regeneruoja ir palaiko tinkamą drėgmės kiekį lęšyje. Puikiai pašalina baltymines apnašas, dezinfekuoja kontaktinius lęšius. Vadovaujantys AC Nielson`o nuomone – tai populiariausias dezinfekuojantis tirpalas.


Sudėtis OPTI-FREE® RepleniSH®:

  • TEARGLYDE (patentuota dvejopo veikimo regeneracinė sistema),
  • POLYQUAD (polikvoterniumas-1) 0,001%,
  • ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.

Taip pat žiūrėkite kitus OPTI-FREE prekės ženklo tirpalus lęšiams

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasOPTI-FREE
Prieinamumas24h
Price per 100ml4,00 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml
Jūsų nuomonė