Opti-Free® PureMoist® 300 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

10,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lęšių drėkinamas 16 valandų! 
Daugiafunkcinis dezinfekuojantis skystis OPTI-FREE® PureMoist® turi drėkinamąją matricą  HydraGlyde, kuri 16 valandų drėkina lęšius, taip užtikrinant nešiojimo komfortą.

 
Patobulinta sudėtis - Opti-Free PureMoist priežiūros skystis pagamintas iš kruopščiai atrinktų medžiagų, kurių dėka garantuoja aukščiausios kokybės visų tipų lęšių priežiūrą.
Apsauga nuo bakterijų - pagrindinė priežiūros skysčio funkcija yra visiška dezinfekcija, o tai reiškia, kad pašalinami pavojingų bakterijų sluoksniai ir taip apsaugomos akys nuo pavojingų infekcijų.
Kruopštus valymas - skystis efektyviai išvalo lęšius ne tik nuo mikroorganizmų, bet ir baltymų nuosėdų, susidarančių natūraliai susidarius ašaroms ir išoriniams nešvarumams.
Papildomas drėkinimas - kelioms valandoms panardinus lęšius į priežiūros skystį, juos galima intensyviai drėkinti, taip pasiekiamas dar didesnis naudojimo komfortas bei geresnė akių apsauga nuo išsausėjimo ir paraudimo.
Ekonomiška talpa - priežiūros skystis yra 300 ml buteliuke. Tai idealus pasirinkimas kasdieniam naudojimui, taupantis laiką ir pinigus.
Ilgesnis naudojimas - Opti-Free PureMoist
Ilgesnis naudojimas - kasdienė lęšių priežiūra su Opti-Free PureMoist apsaugo juos nuo priešlaikinio nusidėvėjimo ir leidžia naudoti vieną porą daug ilgiau.
 

Skysčio OPTI-FREE® PureMoist® charakteristikos:

 

Produktas buvo sukurtas remiantis ingredientais, kurie geriausiai veikia tiek kontaktinį lęšį, tiek pačią akį; mes kalbame apie medžiagas, vadinamas Polyquad ir Aldox. Jų dėka OPTI-FREE® PureMoist® skysčio naudojimas apsaugos jūsų akis nuo žalingo bakterijų ir mikroorganizmų poveikio.

Lęšio dezinfekavimas yra viena iš pagrindinių lęšių tirpalo užduočių. Be to, jo funkcija – nuvalyti lęšį nuo jo paviršiuje susikaupusios baltyminės medžiagos ir pašalinti iš jo lipidinius junginius. Šios medžiagos natūraliai kaupiasi nešiojant lęšius, nes jos sudaro žmogaus ašarų sudėtį. Opti-Free PureMoist skystis sėkmingai susidoros su tomis medžiagomis, kurios neigiamai veikia vartotojo komfortą. Jūsų veiksmas apsiribos tik lęšių įdėjimu į konteinerį, užpildytą šiuo preparatu, ir leiskite jam veikti. Opti-Free PureMoist kruopščiai išvalys jūsų lęšius, kurie apsaugos jūsų akis nuo įvairių ligų. Be to, jis drėkina objektyvą.

Opti-Free PureMoist yra dviejuose buteliukuose, kuriuose yra 300 ir 90 ml preparato. Didesnis buteliukas puikiai tinka kasdienei kontaktinių lęšių higienai. Šis ekonomiškas sprendimas leis ilgam įsigyti puikų preparatą ir suteiks žinių, kad savo akimis rūpinatės naudodami aukščiausios kokybės produktą.

 

Sudėtis:

 
  • Polyquad 0,001%
  • Aldox 0,0006% kaip konservantai.
 

Skystis prieinamas kitose talpose:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasOPTI-FREE
Prieinamumas24h
Price per 100ml3,46 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Opti-Free® PureMoist® 300 ml
Jūsų nuomonė