OPTI-FREE® Express® 355 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

7,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

OPTI-FREE® Express® daugiafunkcinis dezinfekavimo skystis, skirtas minkštiems kontaktiniams lęšiams prižiūrėti. Dėl unikalios formulės ji sunaikina kenksmingus mikroorganizmus ir efektyviai pašalina baltymų nuosėdas.

 
Saugus lęšių laikymas - su Opti-Free Express skysčiu galite būti tikri, kad į jį įdėti lęšiai yra visiškai saugūs ir nepraranda naudingų savybių.
Visapusiška dezinfekcija - į priežiūros skystį patalpinti lęšiai kruopščiai išvalomi nuo riebalų, kenksmingų mikroorganizmų, baltymų nuosėdų ir aplinkos teršalų.
Intensyvus drėkinimas - lęšius įdėjus į indelį su priežiūros skysčiu Opti-Free Express, jie atkuria pradinį hidratacijos lygį, kurio dėka ryte dėvint akis vėl išlieka drėgnos ir neleidžia joms išsausėti.
Atkuriantis elastingumą - po kelių naudojimo valandų lęšiai pamažu praranda savo elastingumą, todėl priežiūros skystis dėl patobulintos formulės juos maitina ir atkuria lankstumą, leidžiantį patogiai naudoti kitas dienas.
Pailgintas tarnavimo laikas - OPTI-FREE Express
Pailgintas tarnavimo laikas - kasdienis skysčio naudojimas leidžia naudoti lęšius dar ilgiau dėl kruopštaus jų valymo ir priežiūros.
Ekonomiškas buteliukas - Opti-Free Express priežiūros skystis yra paslėptas talpiame, ekonomiškame buteliuke, todėl įsigijęs tarnauja ilgai ir taupo tiek laiką, tiek pinigus.
 

Charakteristika OPTI-FREE® Express®:


OPTI-FREE® Express® drėkina lęšius ir sušvelnina nedidelius dirgiklius. Jis valo lęšius, juos nuplauna ir dezinfekuoja. Naudojant OPTI-FREE® Express®, nereikia jokių fiziologinių sprendimų.


OPTI-FREE® Express® sudėtis:

  • natrio chloridas
  • natrio EDTA,
  • Boro rūgštis
  • aminoethylpropanol,
  • citrato,
  • poloksamino, 
  • polyquad (0,001%), 
  • aldox (0,0005%)  
     

Taip pat žiūrėkite kitus OPTI-FREE prekės ženklo tirpalus lęšiams

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasOPTI-FREE
Prieinamumas24h
Price per 100ml2,14 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:OPTI-FREE® Express® 355 ml
Jūsų nuomonė