Dailies Total 1® Multifocal 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

40,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Dailies Total 1® Multifocal tai naujausias, didžiausio konatktinių lęšių gamintojo Alcon® Vision Care, pasiūlymas - multifokaliniai vienadieniai konaktiniai lęšiai.

 
Toliaregiams žmonėms - lęšiai buvo sukurti žmonėms, kovojantiems su toliaregystė. Jie garantuoja labai gerą objektų matomumą bet kokiu atstumu.
SmarTears technologija - dėl jos naudojimo lęšiai yra itin artimi natūraliai žmogaus akies struktūrai ir kompozicijai, o tai reiškia, kad akiniai dar geriau priglunda prie akių obuolių, taigi ir didesnis naudojimo patogumas.
Aukštas hidratacijos lygis - pašalina akių sausumo ir negražaus bei pavojingo dirginimo problemą. Net ir praėjus kelioms valandoms po uždėjimo, lęšiai yra drėgni, o akis pailsėjusi.
Užtepimą palengvinantis atspalvis - šviesiai mėlynas, matomas tik vienoje lęšių pusėje, pašalina netinkamo montavimo problemą. Akinių uždėjimas paprastas ir patogus – net ir pradedantiesiems.
Kasdienis keitimas - Dailies Total 1 Multifocal

 
Kasdienis keitimas - lęšiai nereikalauja papildomos priežiūros ir garantuoja kiekvieną rytą naują ir šviežią lęšių porą. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina higieną ir gyvena dinamišką gyvenimo būdą.
Pakuotėje 30 vienetų - užtenka maždaug 15 dienų reguliariam naudojimui, kas leidžia išbandyti tam tikro tipo lęšius neprarandant nė vienos poros arba derinti specifinę lęšio galią su kitu ir sukurti komplektą, puikiai tinkantį tam tikram regėjimo defektui.
 

Dailies Total 1® Multifocal lęšių charakteristika:


Dailies Total 1® Multifocal tai pirmi ir vieninteliai pasaulyje vienadieniai kontaktiniai lęšiai su vandens gradientu skirti žmonėms su presbiopija. Jų charakteristinė savybė yra Delefilcon A medžiaga, kuri integruota vandens gradiente. Reiškia tai, kad vidinis lęšio branduolys turi 33% vandens ir keičiasi į 80% jo paviršiuje, o vidinėj pusėj pasiekia net 100%.

Dailies Total 1® Multifocal įdiegta SmarTears technologija, kuri sudėtyje turi fosfatydylocholiną - natūralios ašaros sudėtį. Jo dėka palengvinama akių sausumo pojūtį, kuris dažniausiai pasireiškia žmonėms po 40-ties. Be to pritaikyta PrecisionProfile konstrukcija, užtikrinanti aštrų matymą iš visų atstumų.

Dailies Total 1® Multifocal lęšiai yra šviesiai mėlyno atspalvio - VISITINT, kuris palengvina lęšių įsidėjimą ir manipuliavimą lęšiu.

 

Kam skirti kontaktiniai lęšiai Dailies Total 1® Multifocal?


Dailies Total 1® Multifocal sukurti asmenims su presbiopija. Taip pat rekomenduojami tiems, kurie:

  • Nori nešioti kontaktinius lęšius net po 50-ties gyvenimo metų 
  • Nenori nešioti dviejų akinių
  • Kenčia nuo akių išsausėjimo
  • Aktyviai gyvena
  • Renkasi vienadienius kontaktinius lęšius

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasDailies
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Dailies Total 1® Multifocal 30 vnt.
Jūsų nuomonė