Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

29,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal tai progresyviniai vienadieniai kontaktiniai lęšiai sukurti Alcon.

 
Patobulinta Nelfilcon A medžiaga - lęšių kūrimo procesas paremtas inovatyvia medžiaga, pasižyminčia dideliu hidratacijos laipsniu ir palankiu deguonies pralaidumu.
Blink-active drėkinamoji sistema - drėkinamieji junginiai aktyvuojami su kiekvienu mirksėjimu, todėl lęšiai užtikrina aukščiausios kokybės akių drėkinimą, kuris išlieka visą dieną – nuo ​​uždėjimo iki lęšių pašalinimo.
Laisvė nuo apnašų ir nešvarumų - lęšių išlaikymas šlapias daugybę valandų reiškia daug didesnį atsparumą nuosėdų ir įvairių rūšių nešvarumų kaupimuisi, todėl akys dar geriau apsaugomos nuo infekcijų ir dirginimo.
Unikalus dizainas - lęšių struktūra taip pat buvo patobulinta, remiantis naujovišku Precision Profile Design. Dėl šios priežasties kontaktiniai lęšiai užtikrina didžiausią naudojimo komfortą ir puikų regėjimą tiek arti, tiek toli.
Vienos dienos režimas - lęšiai skirti kasdieniam keitimui. Taigi jie nereikalauja papildomos priežiūros, nes kiekvieną rytą jūs pasiekiate naują ir šviežią porą.
Užtepimą palengvinantis atspalvis - Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Užtepimą palengvinantis atspalvis - lęšiai atitinka pradedančiųjų vartotojų lūkesčius, nes dėl šviesiai mėlyno atspalvio juos užsidėti dar lengviau ir intuityviai.
 

Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal lęšių charakteristika:

 

Tai multifokaliniai lęšiai, t. y. skirti gydyti presbiopiją. Pagaminti iš Nelfilcon AM medžiagos, kuri idealiai tinka derinant su 69% vandens laipsniu lęšiuose. Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal lęšiai aprūpinti drėkinimo sistema, kuri veikia mirksėjimo metu, tai reiškia, kad su kiekvienu akies mirgtelėjimu akis ir lęšis gauna naują vandens porcija, kas suteikia nešiojimo komfortą. Todėl akys yra visiškai sudrėkintos, o lęšis patogus. Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal lęšiai, dėl unikalios Precision Profile Design konstrukcijos, jungia du svarbiausius aspektus - komfortą ir patogumą su nepaprastu regėjimo aštrumu žiūrėti į tolį ir iš arti. Lęšiai turi šviesiai melsvą atspalvį VISITINT, todėl lengviau manipuliuoti lęšiais.

 

Kam skirti Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal lęšiai?

 

Lęšiai skirti asmenims virš 40 metų, kurie turi problemų su matymu iš arti ir į tolį. Šių lęšių parinkimas visiškai pašalina akinių keitimo problemą, priklausomai nuo to, ar Jūs skaitote, ar einate pasivaikščioti. Tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, todėl rekomenduojami žmonėms, kurie vertina komfortą kiekvieną dieną naudoti šviežią lęšių porą, nenorintiems vargintis juos prižiūrint.

 

DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Dailies lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LO (iki +1,25), MED (iki +2,00), HI (iki +2,50)
BC 8,7
Diametras 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 69%
Medžiaga Nelfilcon A
Technologija Precision Profile Design, AquaComfort, LightStream, Light Blue VISITINT®
 

Taip pat žiūrėkite kitus Dailies prekės ženklo progresyvinius lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasDailies
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal 30 vnt.
Jūsų nuomonė