Dailies Total 1® 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

85,32 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

 

 

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

Dailies Total 1® lęšiai tai naujausi vienadieniai lęšiai (Alcon) - vieno didžiausių lęšių gamintojų pasaulyje. Dėka savo revoliucinių ir fizinių savybių yra beveik nejaučiami.
 

 
Šiuolaikinis hidratacijos gradientas - tai didelis vandens kiekis vidinėje lęšio dalyje, taigi ir didžiausias nešiojimo komfortas. Be nemalonaus akių džiuvimo ir paraudimo.
Nejaučiamas akyje - jei iki šiol nuolat jautėte lęšį, dabar Jūs patirsite visišką ramybę. Lęšiai greitai prisitaiko prie akies ir yra nepastebimi dėl papildomų drėkinamųjų savybių.
Puikus regėjimas - platus lęšių stiprumo diapazonas leidžia visiems, tiek trumpa-, tiek toliaregiams. Lęšiai garantuoja aštrų ir aiškų regėjimą net po kelių valandų nuo jų nešiojimo.
Didelis deguonies pralaidumas - moderni medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, pasižymi aukštu deguonies pralaidumu. Dėl to akys turi nuolatinę prieigą prie didelio deguonies kiekio. Jie yra sveikesni ir gražesni.
Kasdien nauja lęšių pora - Dailies Total 1
Kasdien nauja lęšių pora - vienadienių kontaktinių lęšių naudojimas leidžia pamiršti apie lęšių priežiūrą. Jų naudojimo principas yra paprastas - vakare išimate ir išmetate, o ryte paimame kitą porą.
 

Dailies Total1® lęšių charakteristika:


Dailies Total 1® kaip pirmi ir vieninteliai pasaulyje lęšiai turi hidratacijos gradientą. Vidinis šio lęšio sluoksnis (nekontaktuojanti su akimi) sudaro 33% vandens. Išorinė lęšio dalis sudaro daugiau nei 80% vandens, o su tokiu pačiu ragenos paviršiumi, ši vertė gali sudaryti net 100%. Dėl pažangios ir naujoviškos konstrukcijos Dailies Total 1® lęšiai suteiks Jums unikalių komforto jausmą naudojant kontaktinius lęšius.

Dailies Total 1® lęšių deguonies pralaidumas (žymimas koeficientu Dk/t) sudaro 156 (stiprumui -3,0D). Tokia didelė vertė užtikrins, kad Jūsų akys tinkamai kvėpuos. Be to, lęšiuose yra fosfatidilcholino medžaga, kuri atsiranda natūraliai žmogaus organizme ir ašarų ląstelėse.

 

Išsami Dailies Total 1® lęšių informacija:

  • Vienoje pakuotėje yra 30 lęšių vienetai
  • BC/DIA (bazinė kreivė ir skersmuo): 8.5/14.1
  • Lęšiai su atspalviu - VISITINT
  • Pirmi ir vieninteliai lęšiai pasaulyje su hidratacijos gradientu (nuo 33% iki daugiau kaip 80%)
  • Turi fosfatidilcholiną, medžiagą natūraliai atsirandanti ašarose.
 

DAILIES TOTAL1® lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Dailies lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,5
Diametras 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Drėkinimas gradiento - 33% (viduje), >80% (išorėje)
Medžiaga Delefilcon A
Technologija Lightstream®, SmarTears®, VISITINT®
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasDailies
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Dailies Total 1® 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Dailies Total 1® 90 vnt. kontaktinius lęšius?

Dailies Total 1® 90 vnt. kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas ieškantiems patogaus ir higieniško sprendimo. Dėl 90 vnt. pakuotės užtikrinamas ilgalaikis naudojimas be dažno pirkimo būtinybės. Be to, jų inovatyvi drėgmės gradiento technologija suteikia nepaprastą dėvėjimo komfortą visą dieną.

Gali pasirinkti Dailies Total 1® lęšius patys, remdamiesi nurodytais parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pasirinkti tinkamą dioptrijų skaičių ir kreivumą.

Ar Dailies Total 1® kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Dailies Total 1® kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Jie pagaminti žinomo gamintojo Alcon ir dėl Delefilcon A technologijos užtikrina aukštą kokybę bei saugumą jūsų akims. Be to, vienkartinio naudojimo režimas mažina infekcijų riziką, užtikrindamas šviežumą ir higieną kiekvieną dieną.

Kokiai regėjimo problematikai skirti Dailies Total 1®?

Dailies Total 1® kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai dėl jų sfėrinio korekcijos tipo.

Kaip dėvėti Dailies Total 1® kontaktinius lęšius?

Dėvėti Dailies Total 1® kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Svarbu prieš procedūrą nusiplauti ir nusausinti rankas. Švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir, naudodami kitą ranką, pakelkite viršutinį voką. Tada, žiūrėdami į viršų, padėkite lęšį ant akies obuolio.

Kaip nuimti Dailies Total 1® kontaktinius lęšius?

Norint nuimti Dailies Total 1® kontaktinius lęšius, pirmiausia reikia nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką naudodami rodomąjį pirštą ir vidurinį pirštą, o su nykščiu švelniai paslinkite lęšį ant baltymo ir išimkite jį.