Air Optix® Colors 2 vnt. 0,00

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Mūsų kaina:

21,50 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Air Optix® Colors yra minkšti spalvoti kontaktiniai lęšiai, sukurti ir pagaminti Alcon.

 
Natūralios spalvos efektas - tai atsiranda dėl to, kad spalva įterpiama į lęšį sudarančioje silikono-hidrogelio medžiagoje, o ne spausdinant spalvą tik ant jo paviršiaus.
Galima rinktis iš daugybės spalvų - intensyvios mėlynos, alaus rudos ar gal saldaus medaus? Galima rinktis net iš 12 spalvų lęšių versijų, tad tikrai išsirinksite tą, apie kurią svajojote jau seniai.
Atsparumas taršai - Air Optix Colors
Atsparumas taršai - lęšiai išlieka švarūs visą laiką dėl išskirtinio atsparumo tiek išorinei taršai, tiek ašarų sekrecijos metu susidariusioms baltymų nuosėdoms.
Labai didelis deguonies pralaidumas - taip yra dėl Lotrafilcon B medžiagos, iš kurios pagamintas kiekvienas lęšis. Šis elementas suteikia ragenai nuolatinę prieigą prie oro, todėl akys tampa dar sveikesnės ir mažiau jautrios dirginimui.
Maža pakuotė su 2 lęšiais - puikiai tinka tam tikros spalvos išbandymui, be nereikalingo lęšių švaistymo, taigi ir pinigų.
 

Air Optix® Colors lęšių charakteristika:


Tai silikoniniai-hidrogeliniai sferiniai lęšiai, pagaminti iš Lotrafilcon B medžiagos. Jie buvo sukurti trumparegystės korekcijai, bet taip pat galima įsigyti be dioptrijų, todėl juos nešioti gali ir tie, kurie nori tik pakeisti savo akių spalvą. Air Optix® Colors lęšiai pasižymi labai dideliu deguonies pralaidumu (Dk/t=138), todėl ragena gauna tinkamą deguonies kiekį, o akys nesudirginamos ir ne paraudonuoja. Air Optix® Colors lęšiai labai atsparūs baltymų nuosėdoms. Tai buvo pasiekta panaudojus unikalią technologiją, kuri suteikia puikų nešiojimo komfortą.

Kuo Air Optix® Colors lęšiai išsiskiria nuo daugelio kitų spalvotų lęšių tai spalvos uždarymas silikoninių-hidrogelinių lęšių medžiagoje, o ne tiesioginis spalvos spausdinimas ant jų paviršiaus. Tokiu būdų gaunama ypač natūralesnė spalva.

 

Air Optix® Colors galimos spalvos:

 
  • Honey - medaus kontaktiniai lęšiai,
  • Pure Hazel - riešuto kontaktiniai lęšiai,
  • Gray - pilki kontaktiniai lęšiai,
  • Sterling Gray - sidabriniai pilka kontaktiniai lęšiai,
  • Green - žalieji kontaktiniai lęšiai,
  • Gemstone Green - brangakmenis žalios kontaktiniai lęšiai.
  • Blue - mėlyni kontaktiniai lęšiai,
  • Brilliant Blue - puoselėti kontaktiniai lęšiai
  • Brown - rudi kontaktiniai lęšiai,
 

Kam skirti Air Optix® Colors lęšiai?


Tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik dienos metu. Skirti žmonėms, kurie nori pakeisti savo natūralią akių spalvą. Juos gali įsigyti žmonės be regėjimo sutrikimų, o taip pat žmonės, sergantys trumparegyste.

 

Air Optix® Colors lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Spalvoti lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia 0,00 D
BC 8,6
Diametras 14,2
Spalva Amethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, True Sapphire, Turquoise
Dk/t 138 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon B
Technologija 3-in-1 colour blend technology
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje2 vnt
SpalvaAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® Colors 2 vnt. 0,00
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti kontaktinius lęšius Air Optix® Colors 2 vnt. - be dioptrijų?

Kontaktinius lęšius Air Optix® Colors 2 vnt. - be dioptrijų galite pasirinkti patys pagal parametrus, tokiais kaip kreivumą ir skersmenį, kurie nurodyti ant pakuotės. Taip pat galite pasikonsultuoti su savo optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamus lęšius atsižvelgiant į jūsų individualius regėjimo poreikius.

Pakuotėje yra 2 lęšiai.

Ar kontaktiniai lęšiai Air Optix® Colors yra saugūs?

Taip, kontaktiniai lęšiai Air Optix® Colors yra saugūs, nes jie yra gaminami gerai žinomos prekės ženklo Air Optix, priklausančios Alcon kompanijai, kuri garantuoja aukštą kokybę ir naudojimo saugumą. Laikantis higienos rekomendacijų ir reguliarios lęšių keitimo, užtikrinamas papildomas saugumas.

Kokiam regos sutrikimui skirti kontaktiniai lęšiai Air Optix® Colors - be dioptrijų?

Kontaktiniai lęšiai Air Optix® Colors - be dioptrijų skirti tiems, kurie nereikalauja regos korekcijos, tai yra tiems, kurių akies optinės vertės yra nulinės dioptrijos.

Kaip įdėti kontaktinius lęšius Air Optix® Colors?

Prieš įdedant kontaktinius lęšius Air Optix® Colors, gerai nuplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada atsargiai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir patikrinkite, ar jis nėra apverstas. Atidarę apatinį voką, pažvelkite į viršų ir atsargiai įdėkite lęšį ant akies obuolį.

Kaip nuimti kontaktinius lęšius Air Optix® Colors?

Prieš nuimdami kontaktinius lęšius Air Optix® Colors, vėl gerai nuplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada atsargiai nuvilkite lęšį nuo apatinio akies baltymo nykščiu ir rodomuoju pirštais, o tada atsargiai jį pašalinkite. Dėl mėnesinio keitimo režimo lęšius reikia kasdien nuimti ir dezinfikuoti tinkamu skysčiu.