Air Optix® Colors 2 vnt.

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Mūsų kaina:

21,50 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Air Optix® Colors yra minkšti spalvoti kontaktiniai lęšiai, sukurti ir pagaminti Alcon.

 
Natūralios spalvos efektas - tai atsiranda dėl to, kad spalva įterpiama į lęšį sudarančioje silikono-hidrogelio medžiagoje, o ne spausdinant spalvą tik ant jo paviršiaus.
Galima rinktis iš daugybės spalvų - intensyvios mėlynos, alaus rudos ar gal saldaus medaus? Galima rinktis net iš 12 spalvų lęšių versijų, tad tikrai išsirinksite tą, apie kurią svajojote jau seniai.
Veiksminga regėjimo korekcija - nepaisant unikalių estetinių vertybių, lęšiai taip pat yra efektyvus ginklas kovojant su regėjimo defektais – tiek trumparegiais, tiek toliaregiais.
Labai didelis deguonies pralaidumas - taip yra dėl Lotrafilcon B medžiagos, iš kurios pagamintas kiekvienas lęšis. Šis elementas suteikia ragenai nuolatinę prieigą prie oro, todėl akys tampa dar sveikesnės ir mažiau jautrios dirginimui.
Maža pakuotė su 2 lęšiais - puikiai tinka tam tikros spalvos išbandymui, be nereikalingo lęšių švaistymo, taigi ir pinigų.
Atsparumas taršai - Air Optix Colors
Atsparumas taršai - lęšiai išlieka švarūs visą laiką dėl išskirtinio atsparumo tiek išorinei taršai, tiek ašarų sekrecijos metu susidariusioms baltymų nuosėdoms.
 

Air Optix® Colors lęšių charakteristika:

 

Tai silikoniniai-hidrogeliniai sferiniai lęšiai, pagaminti iš Lotrafilcon B medžiagos. Jie buvo sukurti trumparegystės korekcijai, bet taip pat galima įsigyti be dioptrijų, todėl juos nešioti gali ir tie, kurie nori tik pakeisti savo akių spalvą. Air Optix® Colors lęšiai pasižymi labai dideliu deguonies pralaidumu (Dk/t=138), todėl ragena gauna tinkamą deguonies kiekį, o akys nesudirginamos ir ne paraudonuoja. Air Optix® Colors lęšiai labai atsparūs baltymų nuosėdoms. Tai buvo pasiekta panaudojus unikalią technologiją, kuri suteikia puikų nešiojimo komfortą.

Kuo Air Optix® Colors lęšiai išsiskiria nuo daugelio kitų spalvotų lęšių tai spalvos uždarymas silikoninių-hidrogelinių lęšių medžiagoje, o ne tiesioginis spalvos spausdinimas ant jų paviršiaus. Tokiu būdų gaunama ypač natūralesnė spalva.

 

Air Optix® Colors galimos spalvos:

 
  • Honey - medaus kontaktiniai lęšiai,
  • Pure Hazel - riešuto kontaktiniai lęšiai,
  • Gray - pilki kontaktiniai lęšiai,
  • Sterling Gray - sidabriniai pilka kontaktiniai lęšiai,
  • Green - žalieji kontaktiniai lęšiai,
  • Gemstone Green - brangakmenis žalios kontaktiniai lęšiai.
  • Blue - mėlyni kontaktiniai lęšiai,
  • Brilliant Blue - puoselėti kontaktiniai lęšiai
  • Brown - rudi kontaktiniai lęšiai,
 

Kam skirti Air Optix® Colors lęšiai?


Tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik dienos metu. Skirti žmonėms, kurie nori pakeisti savo natūralią akių spalvą. Juos gali įsigyti žmonės be regėjimo sutrikimų, o taip pat žmonės, sergantys trumparegyste.

 

Air Optix® Colors lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Spalvoti lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -8,00 D (kas 0,50 D)
nuo -8,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Spalva Amethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, True Sapphire, Turquoise
Dk/t 138 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon B
Technologija 3-in-1 colour blend technology
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje2 vnt
SpalvaAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® Colors 2 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Air Optix® Colors lęšius, kurių yra 2 vnt.?

Galite pasirinkti Air Optix® Colors lęšius, kurių yra 2 vnt., savarankiškai, remdamiesi informacija apie dioptriją, lęšio kreivę ir skersmenį. Tačiau rekomenduojama pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamus lęšius pagal jūsų individualius regos poreikius. Pakuotėje yra dvi lęšiai, kas užtikrina pakankamą vieno mėnesio naudojimą.

Ar Air Optix® Colors lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® Colors lęšiai yra saugūs naudoti, nes jie yra suprojektuoti ir pagaminti Air Optix® prekės ženklo ir Alcon gamintojo. Teisingas naudojimas, vadovaujantis optometristo rekomendacijomis, minimalizuoja sveikatos komplikacijų riziką.

Kokioms regos problemoms tinka Air Optix® Colors lęšiai?

Air Optix® Colors lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, kaip ir jų klasikiniai variantai. Tačiau jų ypatingumas yra galimybė keisti akių spalvą, todėl jie yra puikus pasirinkimas norintiems eksperimentuoti su savo išvaizda.

Kaip užsidėti Air Optix® Colors lęšius?

Prieš užsidėdami Air Optix® Colors lęšius visada gerai nusiprauskite ir išdžiovinkite rankas. Tada naudodami optometristo rekomenduojamą techniką švelniai padėkite lęšį ant nykštuko galiuko ir tada atidarykite voką kita ranka. Po lęšio padėjimo ant akies obuolio švelniai mirksi norėdami jį tinkamai padėti.

Kaip nuimti Air Optix® Colors lęšius?

Prieš nuimdami Air Optix® Colors lęšius visada užtikrinkite, kad rankos būtų švarios ir sausos. Tada švelniai nuleiskite apatinį voką pirštu ir kita ranka paskleiskite lęšį ant akies baltymo. Tada švelniai paimkite lęšį dviem pirštais ir švelniai jį nuimkite. Po lęšio nuėmimo įdėkite jį į tinkamą indelį su lęšių laikymo skysčiu.