TOTAL30® 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 11 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

20,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Alcon Vision Care sukūrė TOTAL30® labai drėkinamus ir ilgai išliekančius kontaktinius lęšius, kurie taip pat pasižymi puikiu atsparumu nešvarumų kaupimuisi. Tai mėnesiniai lęšiai, kurie sulaukė vartotojų visame pasaulyje meilės vos po premjeros. Ar esate linkę patirti akių sausumą? Ar norite gauti maksimaliai saugius kontaktinius lęšius? Tada TOTAL30® tikriausiai yra produktas, pritaikytas jūsų poreikiams!

 
Produktas XXI amžiui - TOTAL30® kontaktiniai lęšiai sujungia šiuolaikines technologijas, medžiagas ir šviežią kūrėjų požiūrį į vartotojų poreikius. Dėl to jie atitinka išrankiausių klientų lūkesčius.
Water Gradient technologija - vienintelės rinkoje „Water Gradient“ technologijos dėka lęšiai įgavo 55% drėkinimo viduje ir beveik 100% išorėje. Tai užtikrina, kad jūsų akis liečiasi su subtiliu optiniu tirpalu.
Puikiai drėkinami bet kuriuo metu - lęšiai su padidintu drėkinimo stabilumu. Tai 3 kartus daugiau nei kiti lęšiai ir užtikrina drėkinimą visą dieną nuolat naudojant ir daugiau nei 30 dienų naudojant pertrauką valymui.
Atsparus nešvarumų kaupimuisi - panaudojus biometrinius polimerinius nanopluoštus gerokai sumažėjo bakterijų ir nešvarumų nusėdimo ant objektyvo galimybė. Dėl to jūsų akis yra apsaugota nuo infekcijų, o jūs mėgaujatės netrikdomu naudojimo patogumu ir puikia regėjimo kokybe.
Efektyvi apsauga nuo UV spindulių - Total 30

 
Efektyvi apsauga nuo UV spindulių - TOTAL30® lęšiai turi modernių UVA / UVB filtrų rinkinį, kuris blokuoja daugiau nei 90% žalingos saulės spinduliuotės ir taip efektyviai apsaugo jūsų akis nuo saulės.
Tinka pradedantiesiems - šviesiai mėlynas atspalvis, nurodantis, kurią pusę dėvėti lęšius ir jų minkštumas bei lankstumas yra savybės, kurios ženkliai palengvina lęšių uždėjimą, todėl tinka ir pradedantiesiems.
 

Kokios yra TOTAL30® lęšių savybės?

 

Būdingiausia TOTAL30® kontaktinių lęšių savybė, išskirianti juos iš daugybės kitų, yr Water Gradienttechnologija. Jo dėka lęšiai pakilo labai aukštai, nes 55% drėkinimas viduje ir beveik 100% drėkinimas paviršiuje! Dėl to akis labai gerai priima lęšį – nėra jokio klausimo apie jo suvokimą ar dirginimą. Tokius jausmus deklaruoja net žmonės, linkę į sausumą arba kovojantys su sausų akių sindromu.

 

Puikus priedas prie to yra faktas, kad TOTAL30® lęšiai pasižymi 3 kartus didesniu hidratacijos stabilumu – patvirtinta tyrimais. Nenuostabu, kad net po kelių valandų nuolatinio naudojimo ir net 30-tą reguliaraus naudojimo dieną lęšiai yra vienodai gerai drėkinami ir tokie pat patogūs naudoti. Toks efektyvus minėtos technologijos panaudojimas buvo įmanomas dėka modernios, patobulintos Lehfilcon A medžiagos – tai yra TOTAL30® lęšių pagrindas.

Kaip ir visi TOTAL šeimos lęšiai, šie taip pat garantuoja puikų regėjimą ir yra lengvai užsidedami. Ne tik dėl to, kad jos yra minkštos ir lanksčios, greitai ir tiksliai priglunda prie akių, bet ir dėl to, kad vienoje pusėje yra šviesiai mėlynas atspalvis. Jame nurodoma, kaip tinkamai uždėti objektyvą. Šį faktą ypač vertina žmonės, pirmą kartą pasiekę kontaktinių lęšių.

TOTAL30® kontaktiniai lęšiai taip pat stebina padidintu atsparumu bakterijų kaupimuisi ir lipidų nuosėdoms. Dėl biometrinių polimerinių nanopluoštų naudojimo, sukibimo procesas – bakterijų ir nuosėdų sukibimas su lęšiais – buvo apribotas. Tai reiškia, kad gausite lęšius, kurie yra daug švaresni ir surenka iki 90% mažiau pavojingų mikrobų ir teršalų. Infekcijos rizika yra sumažinta iki minimumo (ypač jei prisimenate juos reguliariai valyti), o jūsų regėjimas netrukdo nuosėdų.

TOTAL30® yra mėnesiniai kontaktiniai lęšiai. Vieną porą galite naudoti iki 30 dienų. Tiesiog nepamirškite jų kruopščiai nuvalyti po dienos, o prieš miegą pamerkite į šviežią priežiūros skysčio dalį. Tokioje aplinkoje lęšiai atgaus naudingas savybes ir vėl bus paruošti patogiam ir saugiam naudojimui.

 

Kam skirti TOTAL30® mėnesiniai kontaktiniai lęšiai?

 
  • kai kovojate su trumparegystė ar toliaregystė ir tikitės, kad kontaktinius lęšius naudoti patogiausia ir saugiausia;
  • kai vertinate moderniausius žinomų gamintojų produktus, tokius kaip Alcon Vision Care;
  • ai jaučiate akių sausumą ir dirglumą;
  • jei anksčiau kontaktavote su jautriais lęšiais, o dabar norite gauti geresnį produktą;
  • kai norisi naudoti lęšius net kelias valandas be pertraukos ir mėgautis tuo pačiu komfortu;
  • kai reguliarus lęšių valymas priežiūros skysčiu nesukelia problemų.
 

TOTAL30®lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Total30 lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia -12,00 do -8,00 D (0,50 D žingsniais)
-8,00 do +6,00 D (0,25 D žingsniais))
+6,00 do +8,00 D (0,50 D žingsniais)
BC 8,4
Skersmuo 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Gradientinis drėkinimas nuo 55% (viduje) iki >100% (išorėje)
Medžiaga Lehfilcon A
Technilogija Water Gradient, CELLIGENT®
Pusių žyma VISITINT®
UV filtrai 90-99% UVA ir UVB
Režimas dieninis

 

 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 11 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:TOTAL30® 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti TOTAL30® 3 vienetų lęšius?

TOTAL30® lęšiai parduodami 3 vienetų pakuotėse, tai suteikia vartotojams patogumo ir lankstumo naudojant produktą. Juos gali parinkti tiek optometristas, kuris kruopščiai įvertins paciento individualius regėjimo poreikius, tiek pats vartotojas remdamasis produkto parametrais. Be to, TOTAL30® lęšiai pasižymi gradientiniu hidratacija, dėl ko jie yra ypač patogūs akims net ilgai nešiojant.

Ar TOTAL30® lęšiai yra saugūs?

Taip, TOTAL30® lęšiai yra žinomos prekės ženklo TOTAL30® produktas, pagamintas patikimo gamintojo Alcon, užtikrinantis aukštą kokybę ir saugumą naudojant.

Kokioms regėjimo bėdoms skirti TOTAL30®?

TOTAL30® lęšiai skirti tokias regėjimo bėdas kaip trumparegystė ar toliaregystė koreguoti, dėl jų sferinio koregavimo tipo.

Kaip dėvėti TOTAL30® lęšius?

Prieš dedant TOTAL30® lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas, tada ant rodomojo piršto galiuko padėti lęšį. Tada naudojant laisvos rankos pirštą švelniai pakelti viršutinį ir apatinį voką, ir lęšį uždėti ant akies. Po to, kai lęšis yra ant akies, užmerkti akis ir kelis kartus pamirksėti, kad lęšis nusistovėtų į vietą.

Kaip nuimti TOTAL30® lęšius?

Norint nuimti TOTAL30® lęšius, vėl reikia nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai pakelti apatinį voką vienos rankos pirštu, o kita ranka švelniai pačiupti lęšio kraštą ir jį išimti. Po lęšio nuėmimo jį reikia padėti į tinkamą indelį su laikymo skysčiu.