DAILIES® AquaComfort Plus® 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

49,98 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

   

ALCON prekyboje galima rasti pakuotes su prierašu: ALCON naujoje pakuotėje. Tai yra tas pats originalus produktas.
DAILIES® AquaComfort Plus® tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegiams ir toliaregiams, firmos Alcon® Vision Care.

 
Puikus akių drėkinimas - lęšiai užtikrina optimalų akių drėgmės lygį per visą nešiojimo dieną. Jie apsaugo nuo pernelyg gleivinės džiūvimo ir dirginimo. Juos taip pat vertina žmonės, turintys itin jautrius akis.
Prisitaikymas prie akies - tai dėka novatoriškos Nelfilcon A medžiagos ir 69% drėkinančių lęšių. Pirmaisiais lęšių nešiojimo sekundėmis jie prisitaiko prie individualios akies formos ir jos parametrų.
Švarus ir aiškus regėjimas - lęšiams būdingas didelis atsparumas nešvarumams ir platus stiprumų spektras, kuris garantuoja puikų regėjimą kiekvienam vartotojui.
Tinkamas įprotis nešioti lęšius - dėl to, kad kiekvieną dieną Jūs turite pasiekti naują lęšių porą, sukuriate sveiką įprotį reguliariai ir teisingai naudoti lęšius ir taip koreguojate savo regos defektą.
Jie nereikalauja priežiūros - DAILIES AquaComfort Plus

 
Jie nereikalauja priežiūros - lęšiai yra vienadieniai, todėl jiems nereikia naudoti lęšių priežiūros skysčių. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai išimti lęšius prieš miegą, o ryte Jūsų laukia nauja ir šviežia pora.
Puikūs lęšiai pradžiai - dėl didelio paprastumo ir drėkinamųjų savybių, lęšiai yra puikus pasirinkimas, kai kalbama apie pirmuosius lęšius ir sveiką regėjimą, taip pat vaikams.
 

DAILIES® AquaComfort Plus® lęšių charakteristika:


DAILIES® AquaComfort Plus® tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Jų gamybai panaudota medžiaga Nelfilcon A, kuri susjungta su 69% vandens lygiu, užtikrina idealu prisitaikymą prie akies nuo pat pradžių.


Svarbiausią vaidmenį turi trys drėkinimo lygiai, kurie veikiantys sinergijoje užtikrina naudojimo komfortą visą dieną. Tai pirmi tokie lęšiai su unikalia trigubo poveikio drėkinimo sistema, kurios užduotis yra:

  • sudrėkinti,
  • Drėkinti,
  • Atgaivinti.


Aukštas komforto lygis lydi naudotojus visą dieną - net po keliolikos lęšio naudojimo valandų.


 

Kam skirti DAILIES® AquaComfort Plus®?


Tai lęšiai skirti asmenims, vertinantiems komfortą, kurį suteikia vienadieniai lęšiai, kaip ir asmenims, kurie kenčia nuo akių išsausėjimo nešiojant kontaktinius lęšius. Be to, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie:

  • Nori aukščiausio lygio komforto
  • Atsisakė lęšių dėl nepakankamo drėkinimo
  • Tik pradeda naudoti lęšius
  • Daug laiko praleidžia prie kompiuterio
  • Aktyviai gyvena.
 

DAILIES® AquaComfort Plus® lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Dailies lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -15,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,7
Diametras 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 69%
Medžiaga Nelfilcon A
Technologija AquaComfort, Lightstream Technology™, Light Blue VISITINT®
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasDailies
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:DAILIES® AquaComfort Plus® 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti DAILIES® AquaComfort Plus® 90 vnt. kontaktinius lęšius?

DAILIES® AquaComfort Plus® 90 vnt. yra vienadieniai kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys patogumą ir komfortą visą dieną. Prieinami pakuotėse, kuriose yra net 90 vienetų, tai yra puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, suteikiantis ilgalaikį naudojimo patogumą. Be to, šie lęšiai aprūpinti inovatyvia Lightstream Technology™ technologija, kuri užtikrina puikią regėjimo kokybę ir mažina sausumo bei diskomforto pojūtį net ir ilgai nešiojant. Galite pasirinkti DAILIES® AquaComfort Plus® 90 vnt. lęšius patys, naudodamiesi nurodytais produkto parametrais, arba pasitarti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamą galią ir kreivumą atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius.

Ar DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys aukštą higienos ir komforto lygį. Kadangi jie yra skirti vienkartiniam naudojimui, jie mažina užterštumo ir akių infekcijų riziką, todėl yra tinkamas pasirinkimas žmonėms, kurie rūpinasi akių higiena ir saugumu.

Kokiems regėjimo sutrikimams skirti DAILIES® AquaComfort Plus®?

DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai.

Kaip dėvėti DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius?

Dėvėti DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dėdami lęšį, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galiuko. Atsargiai atitraukite vokus ir švelniai padėkite lęšį ant akių obuolio. Po lęšio įdėjimo patikrinkite regėjimo aštrumą ir įsitikinkite, kad jis yra teisingai padėtas.

Kaip nuimti DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius?

Nuimant DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius taip pat reikia kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada atsargiai atitraukite vokus ir perstumkite lęšį ant baltymo. Naudodami rodomojo piršto galą ir nykštį švelniai pagaukite lęšį ir išimkite jį iš akies.