#bioview Daily 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

71,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Modernūs ir patogūs vienadieniai lęšiai #bioview Daily tai silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai. Jie buvo sukurti patiems reikliausiems vartotojams, ieškantiems ypatingo komforto ir puikio regėjimo.

 
Medžiaga Olifilcon B - lęšių pagrindas yra novatoriška silikono-hidrogelio medžiaga, kurios dėka #bioview Daily pasiekiamas aukščiausias naudojimo komforto lygis ir užtikrinamas didelės raiškos regėjimas.
Jokio išsausėjimo ar akių nuovargio - dėl didelio drėkinimo faktoriaus ir deguonies pralaidumo lęšiai išlaiko akių drėgnumą daugelį valandų ir apsaugo nuo ankstyvo nuovargio. Net ir dienos pabaigoje jūsų akys pailsėjusios, o regėjimas aštrus ir netrukdomas.
Momentinis prisitaikymas prie akies - dėl lanksčios, minkštos medžiagos naudojimo lęšiai greitai prisitaiko prie individualios akies formos ir išlieka nepastebimi viso naudojimo metu.
Atspalvis, kuris palengvina pritaikymą - naudoti #bioview Daily yra dar patogiau, nes lęšiai buvo praturtinti šviesiai mėlynu atspalviu vienoje pusėje, kad būtų lengva ir intuityvi pritaikyti juos, taip pat pradedantiesiems.
Papildoma apsauga nuo saulės - #bioview Daily
Papildoma apsauga nuo saulės - kiekviename #bioview Daily lęšyje yra modernių UVA/UVB filtrų kompleksas, kurio dėka sugeria daugiau nei 90% regėjimui kenksmingos saulės spinduliuotės.
Jokios papildomos priežiūros - kadangi #bioview Daily lęšiai yra skirti vienai dienai, jiems nereikia naudoti papildomų priežiūros skysčių. Nusiimate juos, išmetate, o kitą dieną pasiekiate naują ir šviežią porą.
 

Charakteristika #bioview Daily:

 

#bioview Daily tai aukščiausios kokybės lęšiai, pagaminti iš Olifilcon B medžiagis. Dėl Wetting Agent ir Surface Grafting derinio, #bioview Daily lęšiams būdingas minkštas ir šilkinis paviršius. Puikiai sudrėkinta medžiaga išlaiko vandenį visame lęšyje, kuris užtikrina aukštą komforto laipsnį ir išnyksta sausos akies reiškinys.

Be to, #bioview Daily lęšiams būdingas labai aukštas deguonies pralaidumas - vienas iš didžiausių rinkoje esančių lęšių, todėl akys atrodo pailsėjusios. Geriausios kokybės medžiagų derinys su 3-osios kartos silikonu garantuoja išskirtinį komfortą ir drėkina akis nuo ryto iki vakaro.

 

Privalumai #bioview Daily:

 
 • itin aukštas deguonies pralaidumas (187,5) užtikrina visos dienos komfortą ir daro lęšius nepastebimus akyse;
 • aukštas drėgmės lygis 47% užtikrina akių drėkinimą visą dieną, net ilgai dirbant prie kompiuterio;
 • šviesiai mėlynos spalvos lęšiai palengvina jų naudojimą;
 • UVA ir UVB filtrai užtikrina veiksmingą apsaugą nuo žalingų saulės spindulių poveikio;
 • didelis lankstumas (žemas Young modulis) užtikrina, kad lęšis puikia tinka prie akies, tuo pačiu užtikrinant atsparumą įplėšimams;
 • mažas kampas 14 ° apsaugo nuo ragenos paviršiaus pažeidimų;
 • aukštos kokybės medžiaga su modernia lęšio struktūra užtikrina maksimalų regėjimo aštrumą.
 

Kam skirti #bioview Daily?

 

#bioview Daily lęšiai yra idealus sprendimas žmonėms, kovojantiems su ašaros plėvelės sutrikimais. Didelis drėgmės lygis užtikrina, kad lęšiai yra atsparūs išdžiovimui, o tai leidžia išvengti sausos akies reiškinio. Be to, #bioview Daily lęšiai rekomenduojami žmonėms:

 • kurie nori aukščiausio komforto;
 • kurie vertina komfortą, kuriems korekciniai akiniai gali būti problema;
 • kurie ilgai dirba prie kompiuterio;
 • kovojantiems su trumparegyste ir hyperopia.
 

#bioview Daily lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas #bioview lęšiai
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,8
Diametras 14,1
Dk/t 150 x 10-9
Drėkinimas 47%
Medžiaga Olifilcon B
Technologija Wetting Agent; Surface Grafting
Filtrai UV >90% UVA/UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasVisco Technology
Prekės ženklas#bioview
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:#bioview Daily 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Jak dobrać soczewki #bioview Daily 90 szt.?

Aby dobrać soczewki #bioview Daily 90 szt., można skorzystać z informacji o mocy sferycznej dostępnej na opakowaniu oraz indywidualnych potrzebach wzrokowych. Ponieważ opakowanie zawiera większą ilość soczewek, jest to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących regularnego zaopatrzenia na dłuższy okres czasu. Można także skonsultować się z optometrystą, który pomoże dopasować soczewki do oczekiwań i wymagań.

Czy soczewki #bioview Daily są bezpieczne?

Tak, soczewki #bioview Daily są bezpieczne do użytku, zapewniając wygodę i higienę dzięki swojemu jednodniowemu trybowi wymiany oraz wysokiej jakości produkcyjnej firmy Visco Technology.

Do jakiej wady wzroku #bioview Daily?

Soczewki #bioview Daily są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności, co sprawia, że są uniwersalnym rozwiązaniem dla osób z tymi wadami wzroku.

Jak zakładać soczewki #bioview Daily?

Zakładanie soczewek #bioview Daily jest proste i wygodne. Po umyciu i osuszeniu rąk, należy delikatnie umieścić soczewkę na opuszce palca wskazującego i powoli przybliżyć ją do oka, patrząc prosto przed siebie. Następnie delikatnie pociągnąć dolną powiekę i umieścić soczewkę na rogówce.

Jak zdejmować soczewki #bioview Daily?

Usuwanie soczewek #bioview Daily jest równie łatwe. Po umyciu i osuszeniu rąk, należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę i delikatnie przesunąć soczewkę w kierunku bocznej części oka. Następnie można łatwo ją złapać i usunąć.