Biofinity® Toric Multifocal 3 vnt. (N)

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 40 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

65,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra novatoriškas žinomo CooperVision prekės ženklo produktas. Šiuo atveju labai svarbu tuo pačiu metu atsižvelgti į astigmatikų ir žmonių, turinčių presbiopiją, poreikius.

 
Sukurta astigmatikams ir pagyvenusiems žmonėms - sprendimas žmonėms, kenčiantiems nuo toliaregystės problemų, kurios paliečia vyresnius nei 40 metų žmones.
Patogus mėnesinis keitimo režimas - dažnai laikomas optimaliausiu, ypač žmonėms, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir kasdien naudoja kontaktinius lęšius.
Optimized Toric Lens Geometry® technologija - atsakinga už tobulą regėjimo aštrumą ir stabilų lęšių prigludimą prie akies struktūros.
Balanced Progressive™ technologija - atsižvelgiama į daugelį regėjimo korekcijos zonų, kurios garantuoja aiškų matymą bet kokiu atstumu, atsižvelgiant į individualius lęšio naudotojo polinkius.
Aquaform technologija - Biofinity Toric Multifocal typ D
Aquaform® technologija - atsakinga už tinkamą hidratacijos lygį, tuo pačiu užtikrinant labai gerą deguonies pralaidumą.
Platus galios diapazonas - nuo -10,00 D iki +10,00 D yra gamintojo atsakas į įvairius žmonių, renkančių kontaktinius lęšius kaip pagrindinį regėjimo korekcijos metodą, poreikius.
 

Progresyvių Biofinity® Toric Multifocal lęšių savybės:

 

Naudojant Biofinity® Toric Multifocal lęšius, tiek artimi, tiek toli vaizdai yra vienodai aiškūs. Šios kontaktinių lęšių savybės apsaugo nuo akių nuovargio ir taip prisideda prie didesnio pasitenkinimo atliekant įvairius dienos metu atliekamus darbus. Greitai pastebėsite, kad tokio tipo komforto lygis teigiamai veikia visas kasdienio veikimo sritis. Silikono-hidrogelio lęšius uždėti itin paprasta, o tai papildomai skatina rinktis šį regėjimo korekcijos būdą.

Optimizuota Toric Lens Geometry® technologija yra sprendimas, sukurtas specialiai astigmatikams – specialus Biofinity® Toric Multifocal lęšių dizainas užtikrina be problemų ir stabilų prigludimą prie kiekvienos akies. Puikiai suprojektuota torinio lęšiuko geometrija pritaikyta netaisyklingai astigmatiko akies struktūrai, kuri leidžia visapusiškai mėgautis aiškiu matymu, nepriklausomai nuo aplinkybių. Unikalus užpakalinio objektyvo paviršiaus kreivumas taip pat užtikrina maksimalų komfortą mirksint.

Kelių zonų dizainas, vadinamas Balanced Progressive™ technologija, leidžia sklandžiai pereiti nuo matymo iš artimo, per tarpinį matymą, į tolimą matymą. Šiuo požiūriu daugiažidiniai lęšiai turi aiškų pranašumą prieš standartinius bifokalinius lęšius, naudojamus akiniuose, kur aiškiai pažymėta riba tarp arti ir toli.

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra labai geras pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo negalavimų, susijusių su akių sausėjimu – Aquaform® technologijos dėka akys visada yra labai gerai drėkinamos, o tai užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir sveiką akių išvaizdą. Dėl šių parametrų lęšiai ne tik užtikrina momentinį uždėjimą, bet ir yra nepastebimi akims, o tai garantuoja aukštą komfortą net ir naudojant visą dieną.

 

Kam tinka Biofinity® Toric Multifocal lęšiai?

 

Progressive CooperVision lęšiai skirti žmonėms, kurie nepripažįsta kompromisų ir ieško geriausių sprendimų – tokių, kurie užtikrina komfortą ir puikią regėjimo kokybę kiekvienoje situacijoje. Galima drąsiai teigti, kad gamintojui pavyko pateisinti reiklių vartotojų lūkesčius.

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra skirti žmonėms, turintiems astigmatizmą ir toliaregystę, yra įvairių sferinės galios: nuo -10,00 iki +10,00 D ir cilindrinės galios: nuo -0,75 iki -5,75 D. Kas mėnesį Keitimo režimas yra Patogiausias sprendimas daugeliui žmonių, taip pat ir dėl palankesnės lęšių kainos. Jums tereikia prisiminti pagrindines higienos ir priežiūros skysčio naudojimo taisykles, kad galėtumėte pasinaudoti visais kontaktinių lęšių privalumais ir savybėmis kasdien.

Gamintojo pasiūlyme taip pat yra Proclear Multifocal Toric lęšiai, kurie yra Biofinity® Toric Multifocal alternatyva – abiejų tipų lęšiai buvo sukurti atsižvelgiant į specifinius astigmatikų ir žmonių, turinčių toliaregystę, poreikius.

 

Biofinity® Toric Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai toriniai lęšiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +10,00 D (kas 0,50 D)
Cylindras nuo -5,75 iki -0,75 (kas 0,50 D)
Ašis nuo 5° iki 180° (kas 5°)
Papildymas nuo +1,00 iki +2,50 (kas 0,50 D)
Optines konstrukcijas N - nedominuojanti akis
BC 8,7
Diametras 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Balanced Progressive™, PC Technology™
 

Taip pat žiūrėkite Biofinity® Toric Multifocal lęšius nedominuojančioms akims:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 40 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity® Toric Multifocal 3 vnt. (N)
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biofinity® Toric Multifocal 3 vnt. tipo N lęšius?

Biofinity® Toric Multifocal 3 vnt. tipo N lęšiai skirti asmenims, sergantiems astigmatizmu ir presbiopija, tai yra, turintiems sunkumų matyti aiškiai tiek iš arti, tiek iš toli. Dėl jų specialios konstrukcijos, jie leidžia korekciją nedominuojančiai akiai. Tai mėnesiniai lęšiai, reiškiantys, kad juos reikia keisti kas mėnesį. Pakuotėje yra 3 lęšiai.

Ar Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra saugūs?

Taip, Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra saugūs naudoti. Jie pagaminti patikimo gamintojo - CooperVision. Jų medžiaga, Comfilcon A, tinka daugumai žmonių, užtikrinant patogumą dėvint visą dieną.

Kokiems regėjimo sutrikimams skirti Biofinity® Toric Multifocal?

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai skirti astigmatizmo ir presbiopijos, arba problemų su aiškumo matymu skirtingais atstumais, korekcijai. Dėl jų specialaus dizaino, jie gali būti naudojami ir žmonių, kurie tuo pačiu metu kenčia nuo astigmatizmo ir presbiopijos.

Kaip dėvėti Biofinity® Toric Multifocal lęšius?

Prieš dėdami Biofinity® Toric Multifocal lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galiuko. Plačiai atmerkite voką ir švelniai uždėkite lęšį ant akių obuolio. Po lęšio įdėjimo užmerkite akį ir kelis kartus pamirksėkite, kad lęšis stabilizuotųsi.

Kaip nuimti Biofinity® Toric Multifocal lęšius?

Norėdami nuimti Biofinity® Toric Multifocal lęšius, vėl kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką, kad atidengtumėte baltąją akies dalį. Tada švelniai stumkite lęšį žemyn ant akių obuolio, kad jis atsiskirtų. Lęšis turėtų lengvai atsiskirti. Po nuėmimo, lęšį padėkite į specialų konteinerį su priežiūros skysčiu.