Biofinity® Toric Multifocal 3 vnt. (D)

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 40 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

65,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra novatoriškas žinomo CooperVision prekės ženklo produktas. Šiuo atveju labai svarbu tuo pačiu metu atsižvelgti į astigmatikų ir žmonių, turinčių presbiopiją, poreikius.

 
Sukurta astigmatikams ir pagyvenusiems žmonėms - sprendimas žmonėms, kenčiantiems nuo toliaregystės problemų, kurios paliečia vyresnius nei 40 metų žmones.
Patogus mėnesinis keitimo režimas - dažnai laikomas optimaliausiu, ypač žmonėms, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir kasdien naudoja kontaktinius lęšius.
Optimized Toric Lens Geometry® technologija - atsakinga už tobulą regėjimo aštrumą ir stabilų lęšių prigludimą prie akies struktūros.
Balanced Progressive™ technologija - atsižvelgiama į daugelį regėjimo korekcijos zonų, kurios garantuoja aiškų matymą bet kokiu atstumu, atsižvelgiant į individualius lęšio naudotojo polinkius.
Aquaform technologija - Biofinity Toric Multifocal typ D
Aquaform® technologija - atsakinga už tinkamą hidratacijos lygį, tuo pačiu užtikrinant labai gerą deguonies pralaidumą.
Platus galios diapazonas - nuo -10,00 D iki +10,00 D yra gamintojo atsakas į įvairius žmonių, renkančių kontaktinius lęšius kaip pagrindinį regėjimo korekcijos metodą, poreikius.
 

Progresyvių Biofinity® Toric Multifocal lęšių savybės:

 

Naudojant Biofinity® Toric Multifocal lęšius, tiek artimi, tiek toli vaizdai yra vienodai aiškūs. Šios kontaktinių lęšių savybės apsaugo nuo akių nuovargio ir taip prisideda prie didesnio pasitenkinimo atliekant įvairius dienos metu atliekamus darbus. Greitai pastebėsite, kad tokio tipo komforto lygis teigiamai veikia visas kasdienio veikimo sritis. Silikono-hidrogelio lęšius uždėti itin paprasta, o tai papildomai skatina rinktis šį regėjimo korekcijos būdą.

Optimizuota Toric Lens Geometry® technologija yra sprendimas, sukurtas specialiai astigmatikams – specialus Biofinity® Toric Multifocal lęšių dizainas užtikrina be problemų ir stabilų prigludimą prie kiekvienos akies. Puikiai suprojektuota torinio lęšiuko geometrija pritaikyta netaisyklingai astigmatiko akies struktūrai, kuri leidžia visapusiškai mėgautis aiškiu matymu, nepriklausomai nuo aplinkybių. Unikalus užpakalinio objektyvo paviršiaus kreivumas taip pat užtikrina maksimalų komfortą mirksint.

Kelių zonų dizainas, vadinamas Balanced Progressive™ technologija, leidžia sklandžiai pereiti nuo matymo iš artimo, per tarpinį matymą, į tolimą matymą. Šiuo požiūriu daugiažidiniai lęšiai turi aiškų pranašumą prieš standartinius bifokalinius lęšius, naudojamus akiniuose, kur aiškiai pažymėta riba tarp arti ir toli.

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra labai geras pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo negalavimų, susijusių su akių sausėjimu – Aquaform® technologijos dėka akys visada yra labai gerai drėkinamos, o tai užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir sveiką akių išvaizdą. Dėl šių parametrų lęšiai ne tik užtikrina momentinį uždėjimą, bet ir yra nepastebimi akims, o tai garantuoja aukštą komfortą net ir naudojant visą dieną.

 

Kam tinka Biofinity® Toric Multifocal lęšiai?

 

Progressive CooperVision lęšiai skirti žmonėms, kurie nepripažįsta kompromisų ir ieško geriausių sprendimų – tokių, kurie užtikrina komfortą ir puikią regėjimo kokybę kiekvienoje situacijoje. Galima drąsiai teigti, kad gamintojui pavyko pateisinti reiklių vartotojų lūkesčius.

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra skirti žmonėms, turintiems astigmatizmą ir toliaregystę, yra įvairių sferinės galios: nuo -10,00 iki +10,00 D ir cilindrinės galios: nuo -0,75 iki -5,75 D. Kas mėnesį Keitimo režimas yra Patogiausias sprendimas daugeliui žmonių, taip pat ir dėl palankesnės lęšių kainos. Jums tereikia prisiminti pagrindines higienos ir priežiūros skysčio naudojimo taisykles, kad galėtumėte pasinaudoti visais kontaktinių lęšių privalumais ir savybėmis kasdien.

Gamintojo pasiūlyme taip pat yra Proclear Multifocal Toric lęšiai, kurie yra Biofinity® Toric Multifocal alternatyva – abiejų tipų lęšiai buvo sukurti atsižvelgiant į specifinius astigmatikų ir žmonių, turinčių toliaregystę, poreikius.

 

Biofinity® Toric Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai toriniai lęšiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +10,00 D (kas 0,50 D)
Cylindras nuo -5,75 iki -0,75 (kas 0,50 D)
Ašis nuo 5° iki 180° (kas 5°)
Papildymas nuo +1,00 iki +2,50 (kas 0,50 D)
Optines konstrukcijas D - dominuojanti akis
BC 8,7
Diametras 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Balanced Progressive™, PC Technology™
 

Taip pat žiūrėkite Biofinity® Toric Multifocal lęšius nedominuojančioms akims:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 40 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity® Toric Multifocal 3 vnt. (D)
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biofinity® Toric Multifocal 3 vnt. tipo D lęšius?

Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra skirti asmenims, sergantiems astigmatizmu ir presbiopija, tai yra vadinamuoju senatvinio regėjimo sumažėjimu. Tipo D reiškia, kad šie lęšiai yra skirti dominuojančiai akiai. Lęšius galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, pavyzdžiui, stiprumu, išlinkimu, pridėjimu, cilindru ir cilindro ašimis, arba pasinaudoti optometristo pagalba.

Ar Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra saugūs?

Taip, Biofinity® Toric Multifocal lęšiai yra saugūs naudoti, nes jie pagaminti iš Comfilcon A medžiagos, kuri užtikrina aukštą drėgmės lygį ir patogumą dėvint. Be to, jų nuolatinis dėvėjimas yra įmanomas dėl puikios deguonies pralaidumo, kas mažina akių dirginimo ir infekcijų riziką.

Kokioms regos problemoms skirti Biofinity® Toric Multifocal?

Biofinity® Toric Multifocal tipo D lęšiai yra skirti asmenims, sergantiems astigmatizmu ir presbiopija. Astigmatizmas yra regos sutrikimas, sukeliantis vaizdo iškraipymą dėl nelygios ragenos arba akių lęšiuko formos.

Kaip dėvėti Biofinity® Toric Multifocal lęšius?

Prieš dėvint Biofinity® Toric Multifocal lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada lęšį padėkite ant rodomojo piršto galiuko, plačiai atmerkite vokus kita ranka ir atsargiai uždėkite lęšį ant akies, patikrinkite, ar jis nėra apverstas.

Kaip nuimti Biofinity® Toric Multifocal lęšius?

Norėdami nuimti Biofinity® Toric Multifocal lęšius, galite naudoti specialias siurbtukas arba pirštus. Švelniai patraukite apatinį voką žemyn, kad atidengtumėte lęšį, tada atsargiai pagaukite jį ir išimkite.