Biomedics 55 evolution™ 6 vnt. - Minusinis stiprumas

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

17,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Kontaktiniai lęšiai Biomedics 55 Evolution tai nauja karta jau gerai žinomų ir patikrintų lęšių Biomedics 55, pagamintų Cooper Vsion.

 
Itin ploni kraštai - lęšiai pasižymi patobulinta struktūra, pirmiausia matoma net plonesniuose kraštuose ir užapvalinta nugarinėje dalyje. Tai garantuoja itin patogų naudojimą net ir itin jautrias akis turintiems žmonėms.
Naujos kartos lęšiai - Biomedics 55 Evolution yra daugelio metų bendro mokslininkų ir technikų darbo rezultatas.Tai naujos kartos lęšiai su patobulintais parametrais ir forma, kurie garantuoja dar geresnį regėjimą ir didesnį naudojimo komfortą.
Aukščiausios kokybės drėkinimo savybės - lęšiai turi net 55% drėkinimo, kurio dėka išlieka stipriai sudrėkinti visą dieną ir apsaugo nuo akių sausumo.
Užtepimą palengvinantis tonavimas - viena iš lęšių pusių praturtinta šviesiai mėlynu atspalviu, dėl to lengviau užtepti, todėl Biomedics 55 Evolution kontaktiniai lęšiai tinka ir pradedantiesiems.
Dienos režimas - vieną porą lęšių galite naudoti iki mėnesio, jei tik prisiminsite apie jų kasdienį naudojimą ir vakarinę priežiūrą.
Šiuolaikiniai UV filtrai - Biomedics 55 evolution
Šiuolaikiniai UV filtrai - lęšiai suteikia akims optimalią apsaugą nuo saulės, dėka modernių UVA/UVB filtrų komplekso, sugeriančių virš 90% kenksmingos saulės spinduliuotės.
 

Charakteristika Biomedics 55 evolution:

 

Išskirtinis komfortas užtikrintas dėka labai plonų ir užapvalintų kraštų. Biomedics 55 Evolution pakuotė yra daug patogesnė, mažesnė ir lengviau atidaroma. Vandeningumo lygis siekia 55%, kas garantuoja didelį nešiojimo komfortą, o lengvas manipuliacinis atspalvis palengvina lęšių įsidėjimą. Didelis drėkinimas – 55% garantuoja patogumą dėvėti. Šis parametras neleidžia lęšiui išsausėti, o tai sukelia diskomfortą mirksi arba žiūri į vieną tašką ilgesnį laiką. Per sausa akis yra sudirgusi, o jos balta spalva yra negraži, rausva. Naudodami Biomedics 55 Evolution lęšius galėsite to išvengti, o jūsų akys atrodys išpuoselėtos, pailsėjusios ir svarbiausia... sveikos!

Objektyvo kūrėjai pasirūpino viskuo, įskaitant ir be rūpesčių objektyvo naudojimą. Tinkamas manipuliacinis tamsinimas ne tik palengvina lęšio uždėjimą, bet ir padeda jį lengviau pastebėti inde, o tai supaprastina jo išėmimą. Lęšyje yra UV filtras, kuris apsaugo akį nuo žalingo lęšio spindulių poveikio akies paviršiui. Todėl tai yra tam tikra kliūtis tarp subtilaus regėjimo organo ir nepalankių oro sąlygų.

Lęšis turi filtrą UV, kuris apsaugo akį nuo žalingų saulės spindulių.
Pasiekiamas stiprumas +8,00D iki -10,00 D.
Minusiniai stiprūmai turi 8,6 ir 8,9 bazines kreives.

 

Biomedics 55 evolution lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Biomedics lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6; 8,9
Diametras 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Ocufilcon D
Filtrai UV >90%
 

Taip pat galite įsigyti:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiomedics
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biomedics 55 evolution™ 6 vnt. - Minusinis stiprumas
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biomedics 55 evolution™ 6 vnt. su neigiamomis dioptrijomis?

Biomedics 55 evolution™ 6 vienetų neigiamos galios lęšius galima parinkti naudojantis produkto parametrais ir pakuotės dydžiu. Prieinami 6 vienetų pakuotėse, tiekiant ilgalaikį naudojimą vartotojui. Be to, šie lęšiai skirti trumparegystės korekcijai, todėl yra idealūs žmonėms su šia regėjimo problema.

Ar Biomedics 55 evolution™ lęšiai yra saugūs?

Taip, Biomedics 55 evolution™ lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos gamina patikimas gamintojas Cooper Vision. Laikantis kontaktinių lęšių naudojimo ir higienos rekomendacijų užtikrinamas saugus ir patogus dėvėjimas.

Kokiam regėjimo defektui skirti Biomedics 55 evolution™ lęšiai?

Biomedics 55 evolution™ lęšiai skirti trumparegystės korekcijai.

Kaip dėvėti Biomedics 55 evolution™ lęšius?

Prieš dėdami Biomedics 55 evolution™ lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko, atsargiai atitraukite vokus ir žiūrėdami į viršų, padėkite lęšį ant akies obuolio. Po to, kai lęšis yra ant akies, švelniai užmerkite akis ir patikrinkite, ar lęšis yra teisingai padėtas.

Kaip nuimti Biomedics 55 evolution™ lęšius?

Norint nuimti Biomedics 55 evolution™ lęšius, vėlgi būtina nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką ir žiūrėdami į viršų, naudokite pirštus, kad švelniai pačiuptumėte lęšį kraštais ir atsargiai jį išimtumėte. Po nuėmimo lęšį padėkite į specialų konteinerį su priežiūros skysčiu.