Biomedics 1 Day Extra 30 vnt. - Minusinis stiprumas

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

18,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biomedics 1 Day ExtraCooper Vision – vienadieniai kontaktiniai lęšiai, skirti trumparegystės ir toliaregystės korekcijai.

 
Aukštas drėkinimo lygis - reiškia ilgalaikį lęšių drėkinimą, trunkantį iki kelių valandų po užtepimo. Čia nekalbama apie akių sausumą ir dirginimą.
Žinomo prekės ženklo gaminys - Biomedics 1 Day Extra lęšiai buvo sukurti vieno iš labiausiai vertinamų ir atpažįstamų optikos industrijoje prekės ženklų – Cooper Vision.
Veiksminga trumparegystės korekcija - lęšiai buvo skirti žmonėms, turintiems neigiamų regėjimo defektų, todėl reguliariai naudojami jie itin padeda koreguoti trumparegystę.
Greitas prisitaikymas prie akies - patobulintas lęšių dizainas, užtikrinantis optimalų nugaros dalies lenkimą ir itin plonus kraštus, leidžia dar greičiau prisitaikyti prie individualios akies formos ir yra itin patogūs uždėti.
Kasdien nauja pora - Biomedics 1 Day Extra
Kasdien nauja pora - vienadieniai lęšiai nereikalauja papildomos priežiūros. Vakare juos paprasčiausiai nusiimi ir išmeti, o ryte pasieki naują ir visiškai šviežią porą.
30 vienetų pakuotėje - puikiai tiks išbandyti tam tikro tipo stiklą arba derinti pakuotę su kita – kitokio stiprumo ir taip sukurti komplektą, visiškai pritaikytą jūsų poreikiams.
 

Biomedics 1 Day Extra lęšių charakteristika:

 

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai skirti keisti kiekvieną dieną, bet gali būti nešiojami net iki keliolikos valandų be pertraukos. Biomedics 1 Day Extra buvo sukurti naudojant ocufilcon D medžiagą, kuri užtikrina aukštą oro ir vandens pralaidumą. Ši medžiaga sujungta kartu su aukštu lęšio vandeningumu (55%) užtikrina tinkamą akies drėkinimą visai dienai.

Biomedics 1 day Extra sandara buvo suprojektuota taip, kad nešiojimo komfortas būtų dar aukštesnis. Lęšio pagrindas buvo maksimaliai užriestas. Užtikrina tai lengvesni lęšio prisitaikymą prie akies. Įsidėjimą ir išėmimą palengvina lęšio minkštumas, o vandeningumas užtikrina akies drėkinimą.

 

Kam skirti lęšiai Biomedics 1 day Extra?

 

Lęšiai buvo sukurti su mintim apie žmones, kurie vertina aukščiausios rūšies lęšių nešiojimą, tai pat kaip ir tiems, kurie vertina komfortą įsidedant kiekvieną dieną naują porą lęšių.

 

Taip pat idealus variantas tiems, kurie:

 
  • Vertina aukščiausia naudojimo komfortą;
  • Sportuoja;
  • Mėgsta keliauti;
  • Turi sezonines alergijas – lęšiai nekaupia alergenų;
  • Jaučia išsausėjusių akių diskomfortą
 

Biomedics 1 Day Extra lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Biomedics lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Ocufilcon D
Filtrai UV Taip
 

Taip pat galite įsigyti:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiomedics
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biomedics 1 Day Extra 30 vnt. - Minusinis stiprumas
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biomedics 1 Day Extra 30 vienetų su neigiamomis dioptrijomis?

Biomedics 1 Day Extra 30 vienetų su neigiamomis dioptrijomis yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia kasdienės regos korekcijos. Dėl jų vienos dienos keitimo režimo, jie yra patogūs ir higieniški naudojimui. Be to, jie turi neigiamas dioptrijas, o tai reiškia, kad skirti žmonėms, turintiems trumparegystę. Pakuotėje yra 30 vienetų lęšių, leidžiančių ilgalaikį naudojimą.

Ar Biomedics 1 Day Extra lęšiai yra saugūs?

Taip, Biomedics 1 Day Extra lęšiai yra saugūs naudoti. Pagaminti patikimo gamintojo Cooper Vision, jie atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Be to, jų vienos dienos keitimo režimas užtikrina šviežumą ir mažina infekcijų riziką.

Kokiai regėjimo būklei skirti Biomedics 1 Day Extra?

Biomedics 1 Day Extra lęšiai skirti trumparegystės korekcijai. Dėl jų parametrų, įskaitant neigiamas dioptrijas, jie yra idealus sprendimas žmonėms su neigiamomis dioptrijomis.

Kaip dėvėti Biomedics 1 Day Extra lęšius?

Biomedics 1 Day Extra lęšių dėvėjimas yra lengvas ir greitas. Prieš dėdami lęšį, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galiuko. Atsargiai atitraukite vokus ir padėkite lęšį ant akių centro, žiūrėdami tiesiai į priekį. Po lęšio įdėjimo švelniai pamirksėkite, kad jis gerai priglustų prie akies.

Kaip nuimti Biomedics 1 Day Extra lęšius?

Norėdami saugiai nuimti Biomedics 1 Day Extra lęšius, vėl įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada patogiai įsitaisykite prieš veidrodį, kad geriau matytumėte. Švelniai patraukite žemyn apatinį voką ir žiūrėdami į viršų, naudokite kitos rankos rodomąjį pirštą, kad pagautumėte lęšio kraštą. Nuimkite lęšį, vengdami per didelio spaudimo akiai, o tada išmeskite, nes tai yra vienkartiniai lęšiai.