FitView Daily Plus 30 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 6 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

13,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 6 atsiliepimais.
Ema
5.0000
Vieni geriausiu lęšių, kuriuos tik naudojau. Nedirgina akių, be problemų galiu juos nešioti visą dieną.
Juratė
5.0000
Šiuos lęšius naudojau pirmą kartą ir tikriausiai jų nekeisiu į kitokius. Man tinka idealiai :)
Gabija
5.0000
Puikūs lęšiai! Visiškai nesijaučia akyse, labai patogūs :)

FitView Daily Plus tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

 
Inovatyvus dizainas - asferinė struktūra, paremta lanksčia medžiaga, papildomai atsižvelgia į platesnes briaunas, todėl lęšiai dar geriau priglunda prie akių, nerizikuojant sudirginti.
Optimalus akių drėkinimas visą dieną - tiesiogiai reiškia puikią savijautą ir visišką laisvę užsiimant įvairia veikla. Šis regėjimo korekcijos būdas yra nepakeičiamas darbe ir atsipalaidavimo metu, vertinamas išrankiausių vartotojų.
Lęšiai su antibakterine apsauga - apsaugo nuo baltymų nuosėdų kaupimosi, todėl yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta patogius sprendimus. Šio tipo lęšiai leidžia palaikyti maksimalią higieną bet kokiomis aplinkybėmis, pvz., aktyvaus poilsio ir kelionių metu.
Didelis naudojimo komfortas - pramonėje žinomo prekės ženklo siūlomi vienadieniai lęšiai nereikalauja papildomų priežiūros procedūrų, o tai itin svarbu užimtiems ir užimtiems žmonėms. Kitą dieną tiesiog užsidėkite naują lęšių porą, kurią įvertins žmonės, ieškantys patogaus sprendimo tiek dėl trumparegystės, tiek dėl toliaregystės.
UV filtrų kompleksas - FitView Daily Plus
UV filtrų kompleksas - apsaugo akis nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, taip įgalindamas regeneracinį poilsį gryname ore ir visišką atsipalaidavimą net karštomis dienomis.
Pakuotė, kurioje yra 30 vienetų lęšių - pats optimaliausias sprendimas, kurį renkasi daugelis žmonių, taikydami šį regėjimo korekcijos metodą. 30 dienų lęšių atsarga puikiai tinka planuojant įvairias veiklas, atsižvelgiant į tinkamą laiko planavimą ir tobulą viso mėnesio grafiką.
 

Charakteristika FitView Daily Plus:

 

FitView Daily Plus tai sferiniai kontaktiniai lęšiai skirti toliaregystės ir trumparegystės korekcijai. Lęšiai pagaminti iš Methafilcon A, kuris užtikrina puikų drėkinimą visą dieną ( vandens lygis 56%). Be to, FitView Daily Plus nedirgina ragenos, aukšto deguonies pralaidumo lygio dėka. Dk/t=22. Per asferinę konstrukciją, praplatintas lęšio krašto plotas, tai padeda ašaroms tekėti natūraliu būdu. Speciali antibakterinė priemonė, kuria padengtas lęšis, neleidžia kauptis baltyminėms apnašoms. Lęšiai turi UVA ir UVB filtrus.

 

Kam skirti FitView Daily Plus?

 

FitView Daily Plus tai kontaktiniai lęšiai sukurti asmenims, kurie mieliau renkasi vienadienius lęšius. Tai vienkartiniai lęšiai nereikalaujantys papildomos priežiūros. Ypač rekomenduojami norintiems lengvo lęšių įsidėjimo ir lęšių minkštumo. FitView Daily Plus patenkins net įnoringiausius kontaktinių lęšių naudotojus. FitView Daily Plus 10 vnt išsiunčiami be pakuotės.

 

FitView Daily Plus parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas FitView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Methafilcon A
Filtrai UV Taip
 

Taip pat galite įsigyti:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasFitView
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:FitView Daily Plus 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti FitView Daily Plus 30 vnt. kontaktinius lęšius?

Norėdami išsirinkti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius, galite remtis produkto parametrais ir savo regos poreikiais. 30 vnt. pakuotė užtikrina ilgalaikį naudojimą. Be to, lęšiai pasižymi dideliu hidratacijos lygiu (56%), kuris prisideda prie patogumo dėvint juos visą dieną.

Ar FitView Daily Plus lęšiai yra saugūs?

Taip, FitView Daily Plus lęšiai yra saugūs naudoti, nes jie yra skirti vienkartiniam naudojimui, užtikrinant aukštą higienos lygį. Pagaminti patikimo gamintojo Interojo ir iš Methafilcon A medžiagos, jie suteikia ne tik komfortą, bet ir saugumą akims.

Kokioms regėjimo problemoms skirti FitView Daily Plus?

FitView Daily Plus kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėl jų sferinio korekcijos tipo. Prieinami įvairiose dioptrijose, leidžia pritaikyti prie individualių regėjimo poreikių.

Kaip dėvėti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius?

Dėvėti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dedant lęšį ant akies, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko, pakelkite viršutinį voką kita ranka, aplikujte lęšį ant akies, užmerkite voką ir kelis kartus pamirksėkite, kad lęšis gerai prisitvirtintų.

Kaip nuimti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius?

Nuimant FitView Daily Plus kontaktinius lęšius taip pat yra paprasta kaip jų dėvėjimas. Po to, kai kruopščiai nusiplausite ir nusausinsite rankas, pakelkite viršutinį voką, švelniai pagaukite lęšio apatinį kraštą kitu pirštu ir atsargiai pašalinkite jį iš akies.