FitView Daily Plus 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

36,89 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

FitView Daily Plus tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

 
Inovatyvus dizainas - asferinė struktūra, paremta lanksčia medžiaga, papildomai atsižvelgia į platesnes briaunas, todėl lęšiai dar geriau priglunda prie akių, nerizikuojant sudirginti.
Optimalus akių drėkinimas visą dieną - tiesiogiai reiškia puikią savijautą ir visišką laisvę užsiimant įvairia veikla. Šis regėjimo korekcijos būdas yra nepakeičiamas darbe ir atsipalaidavimo metu, vertinamas išrankiausių vartotojų.
Lęšiai su antibakterine apsauga - apsaugo nuo baltymų nuosėdų kaupimosi, todėl yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta patogius sprendimus. Šio tipo lęšiai leidžia palaikyti maksimalią higieną bet kokiomis aplinkybėmis, pvz., aktyvaus poilsio ir kelionių metu.
Didelis naudojimo komfortas - pramonėje žinomo prekės ženklo siūlomi vienadieniai lęšiai nereikalauja papildomų priežiūros procedūrų, o tai itin svarbu užimtiems ir užimtiems žmonėms. Kitą dieną tiesiog užsidėkite naują lęšių porą, kurią įvertins žmonės, ieškantys patogaus sprendimo tiek dėl trumparegystės, tiek dėl toliaregystės.
UV filtrų kompleksas - FitView Daily Plus
UV filtrų kompleksas - apsaugo akis nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, taip įgalindamas regeneracinį poilsį gryname ore ir visišką atsipalaidavimą net karštomis dienomis.
 

Charakteristika FitView Daily Plus:

 

FitView Daily Plus tai sferiniai kontaktiniai lęšiai skirti toliaregystės ir trumparegystės korekcijai. Lęšiai pagaminti iš Methafilcon A, kuris užtikrina puikų drėkinimą visą dieną ( vandens lygis 56%). Be to, FitView Daily Plus nedirgina ragenos, aukšto deguonies pralaidumo lygio dėka. Dk/t=22. Per asferinę konstrukciją, praplatintas lęšio krašto plotas, tai padeda ašaroms tekėti natūraliu būdu. Speciali antibakterinė priemonė, kuria padengtas lęšis, neleidžia kauptis baltyminėms apnašoms. Lęšiai turi UVA ir UVB filtrus.

 

Kam skirti FitView Daily Plus?

 

FitView Daily Plus tai kontaktiniai lęšiai sukurti asmenims, kurie mieliau renkasi vienadienius lęšius. Tai vienkartiniai lęšiai nereikalaujantys papildomos priežiūros. Ypač rekomenduojami norintiems lengvo lęšių įsidėjimo ir lęšių minkštumo. FitView Daily Plus patenkins net įnoringiausius kontaktinių lęšių naudotojus. FitView Daily Plus 10 vnt išsiunčiami be pakuotės.

 

FitView Daily Plus parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas FitView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Methafilcon A
Filtrai UV Taip
 

Taip pat galite įsigyti:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasFitView
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:FitView Daily Plus 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti FitView Daily Plus 90 vnt. kontaktinius lęšius?

Norėdami išsirinkti FitView Daily Plus 90 vnt. kontaktinius lęšius, galite remtis savo regos parametrais arba pasikonsultuoti su optometristu. Pakuotėje yra 90 lęšių, užtikrinant ilgalaikį tiekimą. Be to, šie lęšiai pasižymi dideliu hidratacijos lygiu - 56%, tai užtikrina patogumą nešiojant juos visą dieną.

Ar FitView Daily Plus lęšiai yra saugūs?

Taip, FitView Daily Plus lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos keičiant kasdien užtikrinamas aukštas higienos lygis. Jie pagaminti iš Methafilcon A medžiagos, kuri yra švelni akims.

Kokioms regėjimo problemoms skirti FitView Daily Plus?

FitView Daily Plus kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėka jų sferinio korekcijos tipo. Prieinami įvairiose dioptrijose, leidžia juos pritaikyti prie individualių regėjimo poreikių.

Kaip dėvėti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius?

FitView Daily Plus kontaktinių lęšių dėvėjimas yra lengvas ir patogus. Prieš dedant lęšį ant akies, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite ją ant rodomojo piršto galiuko. Po lęšio padėjimo ant akies, švelniai pamirksėkite, kad lęšis tinkamai prisitaikytų.

Kaip nuimti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius?

Nuimant FitView Daily Plus kontaktinius lęšius, taip pat reikia iš pradžių kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką, žiūrėdami į viršų, švelniai stumkite lęšį su rodomuoju pirštu ir nykščiu, ir atsargiai pašalinkite ją iš akies.