Startinis rinkinys FitView Daily Plus 10 vnt.

Įvertinimas:
4.5 of 5
Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5 remiantis 2 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Mūsų kaina:

6,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
4.5 of 5
Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5 remiantis 2 atsiliepimais.
Giedrė
5.0000
Tai pirmas kartas kai užsisakiau lęšius internetu ir esu patenkinta, visų pirmą dėl greito pristatymo. Lęšiai labai patogūs, neturėjau niekada su jais problemų.
Ričardas
4.0000
Lengvi ir ploni lęšiai. Kaina irgi gera, kartais akys pavargusios po dienos, bet ne visad, todėl nežinau ar tai lęšių kaltė.

FitView Daily Plus tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

 
Inovatyvus dizainas - asferinė struktūra, paremta lanksčia medžiaga, papildomai atsižvelgia į platesnes briaunas, todėl lęšiai dar geriau priglunda prie akių, nerizikuojant sudirginti.
Optimalus akių drėkinimas visą dieną - tiesiogiai reiškia puikią savijautą ir visišką laisvę užsiimant įvairia veikla. Šis regėjimo korekcijos būdas yra nepakeičiamas darbe ir atsipalaidavimo metu, vertinamas išrankiausių vartotojų.
Lęšiai su antibakterine apsauga - apsaugo nuo baltymų nuosėdų kaupimosi, todėl yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta patogius sprendimus. Šio tipo lęšiai leidžia palaikyti maksimalią higieną bet kokiomis aplinkybėmis, pvz., aktyvaus poilsio ir kelionių metu.
Didelis naudojimo komfortas - pramonėje žinomo prekės ženklo siūlomi vienadieniai lęšiai nereikalauja papildomų priežiūros procedūrų, o tai itin svarbu užimtiems ir užimtiems žmonėms. Kitą dieną tiesiog užsidėkite naują lęšių porą, kurią įvertins žmonės, ieškantys patogaus sprendimo tiek dėl trumparegystės, tiek dėl toliaregystės.
UV filtrų kompleksas - FitView Daily Plus
UV filtrų kompleksas - apsaugo akis nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, taip įgalindamas regeneracinį poilsį gryname ore ir visišką atsipalaidavimą net karštomis dienomis.
 

Charakteristika FitView Daily Plus:

 

FitView Daily Plus tai sferiniai kontaktiniai lęšiai skirti toliaregystės ir trumparegystės korekcijai. Lęšiai pagaminti iš Methafilcon A, kuris užtikrina puikų drėkinimą visą dieną ( vandens lygis 56%). Be to, FitView Daily Plus nedirgina ragenos, aukšto deguonies pralaidumo lygio dėka. Dk/t=22. Per asferinę konstrukciją, praplatintas lęšio krašto plotas, tai padeda ašaroms tekėti natūraliu būdu. Speciali antibakterinė priemonė, kuria padengtas lęšis, neleidžia kauptis baltyminėms apnašoms. Lęšiai turi UVA ir UVB filtrus.

 

Kam skirti FitView Daily Plus?

 

FitView Daily Plus tai kontaktiniai lęšiai sukurti asmenims, kurie mieliau renkasi vienadienius lęšius. Tai vienkartiniai lęšiai nereikalaujantys papildomos priežiūros. Ypač rekomenduojami norintiems lengvo lęšių įsidėjimo ir lęšių minkštumo. FitView Daily Plus patenkins net įnoringiausius kontaktinių lęšių naudotojus. FitView Daily Plus 10 vnt išsiunčiami be pakuotės.

 
Dėl "FitView Daily Plus" lęšių gamybos nutraukimo turime ribotą atsargų kiekį.
 

FitView Daily Plus parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas FitView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Methafilcon A
Filtrai UV Taip
 

Taip pat galite įsigyti:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasFitView
Vienetų skaičius pakuotėje10 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Startinis rinkinys FitView Daily Plus 10 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti FitView Daily Plus 10 vnt. kontaktinius lęšius?

FitView Daily Plus 10 vnt. kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogios ir higieniškos regos korekcijos kasdieniam naudojimui. Su 10 vnt. pradinio paketo galite lengvai išbandyti jų veiksmingumą. Galite pasirinkti juos patys, remdamiesi nurodytais parametrais, arba pasitarti su optometristu.

Ar FitView Daily Plus lęšiai yra saugūs?

Taip, FitView Daily Plus lęšiai yra saugūs naudoti, nes yra skirti vienkartiniam naudojimui, taip eliminuojant infekcijų ir alergijų riziką. Jie pagaminti iš aukštos kokybės Methafilcon A medžiagos, kuri užtikrina patogumą visą dieną.

Kokioms regos problemoms skirti FitView Daily Plus?

FitView Daily Plus lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėl jų sferinio korekcijos tipo.

Kaip dėvėti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius?

FitView Daily Plus kontaktinių lęšių dėvėjimas yra lengvas ir greitas. Po rankų plovimo ir džiovinimo, švelniai padėkite lęšį ant pirštų galiukų ir pritvirtinkite prie akies, įsitikindami, kad ji gerai prilimpa.

Kaip nuimti FitView Daily Plus kontaktinius lęšius?

Nuimant FitView Daily Plus kontaktinius lęšius taip pat yra paprasta. Tiesiog švelniai patraukite žemyn apatinį voką, žiūrėdami į viršų, kad matytumėte lęšį, tada švelniai suimkite ją pirštais ir išimkite iš akies.