Biofinity Energys™ 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

39,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biofinity Energys lęšiai tai mėnesiniai sferiniai lęšiai pagaminti Cooper Vision gamintojo ir rekomenduojami ypač tiems, kurie daug laiko praleidžia prie skaitmeninių įrenginių ekrano.

Akių nuovargio mažinimas - lęšiai turi unikalią, novatorišką optiką, dėl kurios žymiai sumažina nuovargio ir akių dirginimo riziką, kurią sukelia ilgos darbo valandos prieš kompiuterio ekraną.
Aukštas drėgmės laipsnis - ilgai dirbant prie kompiuterio padeda tai, kad lęšiai, kurie naudoja Aquaform technologiją, pritraukia ir išsaugo daugiau vandens savo paviršiuje. Taigi jie garantuoja akims nuolatinį ir aukštą drėgmės lygį, pašalindami sausumo ir dirginimo problemą.
Puikus matymas - lęšiai, patobulintos optikos, užtikrina puikų matymą bet kokiu atstumu. Be to, žvilgsnio perkėlimas iš arti į tolį ir atvirkščiai yra paprastas ir lengvas.
Puikiai prisitaiko prie akies - būtina sąlyga regėjimo korekcijai ir sveikų akių išlaikymui yra lęšių stabilumas ir jų prisitaikimas. Ir tai yra Biofinity Energys kontaktiniai lęšiai. Puikiai prisitaiko prie akies obuolio, todėl jie nesusiries, neiškris ir nesukels nereikalingo diskomforto.
Sumažintas kontaktas su akies vokais - Biofinity Energys
Sumažintas kontaktas su akies vokais - vienas iš sudirginimo ir akių infekcijos elementų yra lęšio trynimas į akies voką. Biofinity Energys kontaktiniai lęšiai pašalina šią problemą, nes sumažina bendrą kontaktą su akies vokais iki minimumo.
Be papildomos priežiūros - lęšiai skirti mėnesiniam naudojimui dienos ir nakties režimu. Tai pašalina pareigą kasdien įsidėti kitą porą lęšių ir jų priežiūrą.
 

Biofinity Energys lęšių charakteristika:

 

Biofinity Energys yra mėnesiniai sferiniai lęšiai sukurti Cooper Vision gamnintojo. Biofinity Energys lęšiai yra pagaminti iš Comfilcon A medžiagos, turintys 48% drėgmės laipsnį. Jie turi unikalią optinę zoną Digital Zone Optics, kuri pagerina naudojimo patogumą ir sumažina akių nuovargį. Ši konstrukcija skatina papildomą galią visoje optinėje zonoje, todėl lengva perkelti regėjimą tarp skirtingų prietaisų ir skirtingais atstumais. Aquaform® technologija pritraukia ir išlaiko vandenį lęšio viduje, išlaikydama aukštą drėgmę visą nešiojimo laikotarpį. Tai ypač svarbu asmenims, dirbantiems prie kompiuterio ekranų. Ilgą laiką žiūrėdami į kompiuterio ekraną sumažėja mirksėjimo dažnis, kuris turi įtakos akių sausumui, degimui ir niežėjimui.

Biofinity Energys lęšiai skirti mėnesiniam naudojimui dienos ir nakties režimu, todėl jiems nereikia kasdieninės priežiūros. Tačiau, jei lęšiai bus išimti dienos pabaigoje, būtina juos valyti skysčiu lęšiams, o po to juos įdėti į konteinerį, pripildytą lęšių skysčiu.

 

Biofinity Energys lęšių privalumai:

 
  • Kasdienis naudojimas dienos ir nakties režimu per mėnesį pašalina papildomos priežiūros reikalavimą.
  • Dėka Aquaform technologijos lęšiai pritraukia ir išsaugo maksimalų vandens kiekį. Šis procesas garantuoja akims nuolatinį ir aukštą drėgmės lygį, pašalindamas sausumo ir dirginimo problemą.
  • Nauja, patobulinta optika užtikrina puikų regėjimą, nepriklausomai nuo atstumo.
  • Lęšiai turi unikalią, naujovišką optiką, kuri žymiai sumažina nuovargio ir akių dirginimo riziką ilgą laiką dirbant prie kompiuterio ekrano.
  • Stabilūs lęšiai puikiai prisitaiko prie akies, prilipdami prie akies obuolio. Dėl šios priežasties jie nesusiriečia ir neiškrenta ir nesukelia nereikalingo diskomforto.
  • Unikali Digital Zone Optics optinė zona pagerina naudojimo patogumą ir sumažina akių nuovargį. Ši konstrukcija skatina papildomą galią visoje optinėje zonoje, todėl lengva perkelti regėjimą tarp skirtingų prietaisų ir skirtingais atstumais.
  • Vienas iš sudirginimo ir akių infekcijos elementų yra lęšio trynimas į akies voką, todėl šie lęšiai sumažina bendrą kontaktą su akies vokais iki minimumo.
 

Kontaktinių lęšių priežiūra:

 

Biofinity Energys lęšiai skirti mėnesiniam naudojimui dienos ir nakties režimu, todėl jiems nereikia kasdieninės priežiūros. Tačiau, jei dėvėsite juos tik per dieną, dienos pabaigoje juos reikia valyti skysčiu, tada įdėti į konteinerį su skysčiu. Biofinity Energys lęšiams prižiūrėti rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba bet kurį kitą skystį lęšiams.

 

Biofinity Energys lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Aquaform Comfort Science™, Digital Zone Optics™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity Energys™ 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biofinity Energys™ 6 vnt. kontaktinius lęšius?

Biofinity Energys™ kontaktiniai lęšiai yra prieinami 6 vienetų pakuotėse, suteikiant vartotojams patogumą ir taupymą. Galite juos pasirinkti patys, naudodamiesi produkto nurodytais parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pritaikyti lęšius pagal jūsų individualius regėjimo poreikius.

Ar Biofinity Energys™ kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Biofinity Energys™ kontaktiniai lęšiai užtikrina išskirtinį komfortą ir saugumą dėl savo inovatyvių savybių. Pagaminti iš Comfilcon A medžiagos, jie užtikrina visos dienos hidrataciją, mažindami akių išdžiūvimo ir dirginimo riziką, kas yra ypač svarbu ilgai prie kompiuterio dirbantiems žmonėms.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Biofinity Energys™ kontaktiniai lęšiai?

Biofinity Energys™ kontaktiniai lęšiai skirti sferinės regos problemų, tokios kaip trumparegystė ar toliaregystė, korekcijai, todėl jie yra idealus sprendimas žmonėms su įvairiomis regėjimo problemomis.

Kaip dėvėti Biofinity Energys™ kontaktinius lęšius?

Prieš dėdami Biofinity Energys™ kontaktinius lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada patikrinkite, ar lęšis nėra apverstas, ir padėkite jį ant rodomojo piršto galo. Laikydami vokus, švelniai uždėkite lęšį ant akies ir palaipsniui paleiskite vokus.

Kaip nuimti Biofinity Energys™ kontaktinius lęšius?

Prieš nuimant Biofinity Energys™ kontaktinius lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką ir paslinkite lęšį į akies baltąją dalį. Tada švelniai suspauskite lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto ir atsargiai pašalinkite jį.