Biofinity Energys™ 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

20,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biofinity Energys lęšiai tai mėnesiniai sferiniai lęšiai pagaminti Cooper Vision gamintojo ir rekomenduojami ypač tiems, kurie daug laiko praleidžia prie skaitmeninių įrenginių ekrano.

Akių nuovargio mažinimas - lęšiai turi unikalią, novatorišką optiką, dėl kurios žymiai sumažina nuovargio ir akių dirginimo riziką, kurią sukelia ilgos darbo valandos prieš kompiuterio ekraną.
Aukštas drėgmės laipsnis - ilgai dirbant prie kompiuterio padeda tai, kad lęšiai, kurie naudoja Aquaform technologiją, pritraukia ir išsaugo daugiau vandens savo paviršiuje. Taigi jie garantuoja akims nuolatinį ir aukštą drėgmės lygį, pašalindami sausumo ir dirginimo problemą.
Puikus matymas - lęšiai, patobulintos optikos, užtikrina puikų matymą bet kokiu atstumu. Be to, žvilgsnio perkėlimas iš arti į tolį ir atvirkščiai yra paprastas ir lengvas.
Puikiai prisitaiko prie akies - būtina sąlyga regėjimo korekcijai ir sveikų akių išlaikymui yra lęšių stabilumas ir jų prisitaikimas. Ir tai yra Biofinity Energys kontaktiniai lęšiai. Puikiai prisitaiko prie akies obuolio, todėl jie nesusiries, neiškris ir nesukels nereikalingo diskomforto.
Sumažintas kontaktas su akies vokais - Biofinity Energys
Sumažintas kontaktas su akies vokais - vienas iš sudirginimo ir akių infekcijos elementų yra lęšio trynimas į akies voką. Biofinity Energys kontaktiniai lęšiai pašalina šią problemą, nes sumažina bendrą kontaktą su akies vokais iki minimumo.
Be papildomos priežiūros - lęšiai skirti mėnesiniam naudojimui dienos ir nakties režimu. Tai pašalina pareigą kasdien įsidėti kitą porą lęšių ir jų priežiūrą.
 

Biofinity Energys lęšių charakteristika:

 

Biofinity Energys yra mėnesiniai sferiniai lęšiai sukurti Cooper Vision gamnintojo. Biofinity Energys lęšiai yra pagaminti iš Comfilcon A medžiagos, turintys 48% drėgmės laipsnį. Jie turi unikalią optinę zoną Digital Zone Optics, kuri pagerina naudojimo patogumą ir sumažina akių nuovargį. Ši konstrukcija skatina papildomą galią visoje optinėje zonoje, todėl lengva perkelti regėjimą tarp skirtingų prietaisų ir skirtingais atstumais. Aquaform® technologija pritraukia ir išlaiko vandenį lęšio viduje, išlaikydama aukštą drėgmę visą nešiojimo laikotarpį. Tai ypač svarbu asmenims, dirbantiems prie kompiuterio ekranų. Ilgą laiką žiūrėdami į kompiuterio ekraną sumažėja mirksėjimo dažnis, kuris turi įtakos akių sausumui, degimui ir niežėjimui.

Biofinity Energys lęšiai skirti mėnesiniam naudojimui dienos ir nakties režimu, todėl jiems nereikia kasdieninės priežiūros. Tačiau, jei lęšiai bus išimti dienos pabaigoje, būtina juos valyti skysčiu lęšiams, o po to juos įdėti į konteinerį, pripildytą lęšių skysčiu.

 

Biofinity Energys lęšių privalumai:

 
  • Kasdienis naudojimas dienos ir nakties režimu per mėnesį pašalina papildomos priežiūros reikalavimą.
  • Dėka Aquaform technologijos lęšiai pritraukia ir išsaugo maksimalų vandens kiekį. Šis procesas garantuoja akims nuolatinį ir aukštą drėgmės lygį, pašalindamas sausumo ir dirginimo problemą.
  • Nauja, patobulinta optika užtikrina puikų regėjimą, nepriklausomai nuo atstumo.
  • Lęšiai turi unikalią, naujovišką optiką, kuri žymiai sumažina nuovargio ir akių dirginimo riziką ilgą laiką dirbant prie kompiuterio ekrano.
  • Stabilūs lęšiai puikiai prisitaiko prie akies, prilipdami prie akies obuolio. Dėl šios priežasties jie nesusiriečia ir neiškrenta ir nesukelia nereikalingo diskomforto.
  • Unikali Digital Zone Optics optinė zona pagerina naudojimo patogumą ir sumažina akių nuovargį. Ši konstrukcija skatina papildomą galią visoje optinėje zonoje, todėl lengva perkelti regėjimą tarp skirtingų prietaisų ir skirtingais atstumais.
  • Vienas iš sudirginimo ir akių infekcijos elementų yra lęšio trynimas į akies voką, todėl šie lęšiai sumažina bendrą kontaktą su akies vokais iki minimumo.
 

Kontaktinių lęšių priežiūra:

 

Biofinity Energys lęšiai skirti mėnesiniam naudojimui dienos ir nakties režimu, todėl jiems nereikia kasdieninės priežiūros. Tačiau, jei dėvėsite juos tik per dieną, dienos pabaigoje juos reikia valyti skysčiu, tada įdėti į konteinerį su skysčiu. Biofinity Energys lęšiams prižiūrėti rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba bet kurį kitą skystį lęšiams.

 

Biofinity Energys lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Aquaform Comfort Science™, Digital Zone Optics™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity Energys™ 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Cum să alegi lentilele Biofinity Energys™ 3 buc.?

Lentilele Biofinity Energys™ sunt disponibile în ambalaje de 3 bucăți, oferind utilizatorilor confort și flexibilitate în alegerea cantității. Poți alege lentilele singur, folosind parametrii produsului sau poți consulta un optometrist care te va ajuta să ajustezi lentilele conform nevoilor tale individuale.

Sunt lentilele Biofinity Energys™ sigure?

Lentilele Biofinity Energys™ au fost proiectate pentru a oferi utilizatorilor un confort excepțional și siguranță. Tehnologia lor specială și materialul Comfilcon A asigură o permeabilitate ridicată a oxigenului, ajutând la menținerea sănătății ochilor chiar și la purtare pe termen lung, inclusiv în modul continuu, pe tot parcursul zilei și al nopții.

Pentru ce defecte de vedere sunt potrivite lentilele Biofinity Energys™?

Lentilele Biofinity Energys™ sunt destinate corectării defectelor de vedere sferice, cum ar fi miopia și hipermetropia. Datorită designului lor universal, sunt potrivite pentru persoanele cu diferite tipuri de defecte de refracție.

Cum se aplică lentilele Biofinity Energys™?

Aplicarea lentilelor Biofinity Energys™ este simplă și confortabilă. Înainte de a plasa lentila pe ochi, este necesar să te speli pe mâini și să le usuci bine. Apoi, trebuie să rotești lentila delicat pe vârful degetului arătător și să o plasezi pe ochi, asigurându-te că este bine centrată.

Cum se îndepărtează lentilele Biofinity Energys™?

Pentru a îndepărta în siguranță lentilele Biofinity Energys™, trebuie mai întâi să îți speli și să îți usuci mâinile. Apoi, trage ușor de pleoapa inferioară în jos și glisează lentila pe partea albă a ochiului. După aceea, poți să o scoți ușor din ochi folosind degetul arătător și degetul mare.