Biofinity® XR 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

21,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biofinity XR tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ir toliaregystės korekcijai, sukurti Cooper Vision.
 

Biofinity XR lęšių charakteristika:

 

Tai silikoniniai-hidrogeliniai mėnesiniai lęšiai, pagaminti iš Comfilcon A medžiagos. Šioje medžiagoje formuojasi vandens molekulės, todėl tiek akis ir lęšis yra gerai sudrėkinti ir atsparūs išdžiūvimui per visą nešiojimo laikotarpį. Biofinity XR lęšiai (panašiai kaip kiti Biofinity šeimos lęšiai) pasižymi aukštu deguonies pralaidumo lygiu (Dk/t = 128). Net nuolat nešiojant lęšius akys ne sudirginamos ir ne raudonoja. Visi Biofinity šeimos lęšiai turi švelnų, gerai sudrėkintą paviršių atsparų nuosėdoms.

Taip pat labai svarbi Biofinity XR lęšių struktūra. Jie turi švelnus, užapvalintus kraštus užtikrinačius maksimalų nešiojimo komfortą. Biofinity XR lęšiai aprūpinti specialia sistema neutralizuojančia aberacijas (vaizdo iškraipymas). Jis pagerina regėjimo aštrumą, mažinant sferinę aberaciją.

 

Kam skirti Biofinity XR lęšiai?

 

Tai kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms su aukštu trumparegystės ir toliaregystės laipsniu. Biofinity XR lęšiai gaminami su minuso ženklu nuo -20 iki -12,5D ir pliuso ženklu nuo 8,5 iki 15D. Dėl didelio kiekio vandens lęšiuose ir optimalaus deguonies pralaidumo lygio, Biofinity XR lęšiai rekomenduojami asmenims, kurie jaučia diskomfortą ir sausų akių jausmą.

 

Lęšių priežiūra:

 

Biofinity XR tai mėnesiniai lęšiai, todėl yra būtina juos prižiūrėti. Valymui ir dezinfekcijai ypač rekomenduojamas Clean Active Premium XXL 600ml tirpalas - vienintelis tirpalas rinkoje tokios didelės talpos.

 

Biofinity XR lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -20,00 iki -12,50 D (kas 0,50 D)
nuo +8,50 iki +15,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Aquaform Comfort Science™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity® XR 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biofinity® XR 3 vnt. lęšius?

Galite pasirinkti Biofinity® XR 3 vnt. lęšius patys, naudodamiesi produkto parametrais, pavyzdžiui, stiprumu, išlinkimu ir skersmeniu. Alternatyviai, galite pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pritaikyti lęšius prie jūsų regėjimo poreikių. Pakuotėje yra 3 lęšiai, suteikiantys jums patogumą ilgesniam laikui.

Ar Biofinity® XR lęšiai yra saugūs?

Taip, Biofinity® XR lęšiai yra saugūs dėl jų inovatyvių savybių. Pagaminti iš Comfilcon A medžiagos, kuri užtikrina aukštą deguonies pralaidumą akims, leidžiant jums nešioti juos visą dieną. Dėl to jie yra patogūs ir sveiki jūsų akims, net ir ilgai nešiojant.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Biofinity® XR?

Biofinity® XR lęšiai skirti didelių regėjimo problemų, tokios kaip didelė trumparegystė ar didelė toliaregystė, korekcijai. Dėl jų sferinio korekcijos tipo jie suteikia aiškų matymą ir komfortą visą dieną.

Kaip užsidėti Biofinity® XR lęšius?

Prieš užsidėdami Biofinity® XR lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas, kad išvengtumėte lęšių užteršimo. Tada padėkite lęšį ant piršto galo ir patikrinkite, ar jis nėra apverstas. Laikydami vokus atidarius dviem pirštais, padėkite lęšį ant akies ir švelniai patraukite apatinį voką, kad jį nustatytumėte.

Kaip nuimti Biofinity® XR lęšius?

Norėdami nuimti Biofinity® XR lęšius, vėl turite kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką, kad atskleistumėte lęšį. Naudodami nykštį ir rodomąjį pirštą, švelniai suimkite lęšį ir atsargiai jį išimkite. Po nuėmimo, lęšį padėkite į specialų indelį su laikymo tirpalu.