Biofinity® XR 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

21,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Biofinity XR tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ir toliaregystės korekcijai, sukurti Cooper Vision.
 

Biofinity XR lęšių charakteristika:

 

Tai silikoniniai-hidrogeliniai mėnesiniai lęšiai, pagaminti iš Comfilcon A medžiagos. Šioje medžiagoje formuojasi vandens molekulės, todėl tiek akis ir lęšis yra gerai sudrėkinti ir atsparūs išdžiūvimui per visą nešiojimo laikotarpį. Biofinity XR lęšiai (panašiai kaip kiti Biofinity šeimos lęšiai) pasižymi aukštu deguonies pralaidumo lygiu (Dk/t = 128). Net nuolat nešiojant lęšius akys ne sudirginamos ir ne raudonoja. Visi Biofinity šeimos lęšiai turi švelnų, gerai sudrėkintą paviršių atsparų nuosėdoms.

Taip pat labai svarbi Biofinity XR lęšių struktūra. Jie turi švelnus, užapvalintus kraštus užtikrinačius maksimalų nešiojimo komfortą. Biofinity XR lęšiai aprūpinti specialia sistema neutralizuojančia aberacijas (vaizdo iškraipymas). Jis pagerina regėjimo aštrumą, mažinant sferinę aberaciją.

 

Kam skirti Biofinity XR lęšiai?

 

Tai kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms su aukštu trumparegystės ir toliaregystės laipsniu. Biofinity XR lęšiai gaminami su minuso ženklu nuo -20 iki -12,5D ir pliuso ženklu nuo 8,5 iki 15D. Dėl didelio kiekio vandens lęšiuose ir optimalaus deguonies pralaidumo lygio, Biofinity XR lęšiai rekomenduojami asmenims, kurie jaučia diskomfortą ir sausų akių jausmą.

 

Lęšių priežiūra:

 

Biofinity XR tai mėnesiniai lęšiai, todėl yra būtina juos prižiūrėti. Valymui ir dezinfekcijai ypač rekomenduojamas Clean Active Premium XXL 600ml tirpalas - vienintelis tirpalas rinkoje tokios didelės talpos.

 

Biofinity XR lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -20,00 iki -12,50 D (kas 0,50 D)
nuo +8,50 iki +15,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Aquaform Comfort Science™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity® XR 3 vnt.
Jūsų nuomonė