Biofinity® Multifocal 3 vnt. (N)

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

36,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai Biofinity Multifocal (N) pagaminti Cooper Vision.

 
Ilgalaikis drėkinimas - kaip ir kitiems Biofinity lęšiams, šiems taip pat būdingas didelis drėkinimas ir dėl to ilgalaikis drėkinimas – naudingas akims. Taigi nereikia jaudintis dėl jų sausumo ar dirginimas.
Užtepimą palengvinantis atspalvis - kiekvienas lęšis buvo praturtintas šviesiai mėlynu atspalviu, kuris žymiai palengvina manipuliavimą ir uždėjimą. Sumažina neteisingo įdėjimo ir dėl to lęšių švaistymo riziką.
Balanced Progressive technologija - šiuolaikinė kūrėjų sukurta optinė technologija leidžia lęšiams užtikrinti puikų matymą visais atstumais, įskaitant skaitant, žiūrint televizorių ir vairuojant automobilį.
Veiksminga toliaregystės korekcija - presbiopija, dar vadinama presbiopija, suserga dauguma vyresnių nei 40 metų žmonių ir pasireiškia regėjimo pablogėjimu įvairiais atstumais. Biofinity lęšiai sėkmingai ištaiso šį regėjimo defektą, padidindami kasdienio veikimo komfortą.
Dienos-nakties režimas - Biofinity Multifocal
Dienos-nakties režimas - lęšiai skirti naudoti kas mėnesį, visą dieną, todėl nereikia jų nusisiimti prieš einant miegoti. Tai pašalina vakarinių lęšių priežiūros poreikį.
Pakuotėje 3 vienetai - nedaug, bet tiek, kad juos derintum su skirtingo galingumo lęšių rinkiniu ir taip sukurtum pilnai pagal Jūsų poreikius pritaikytą rinkinį, trims pilniems naudojimo mėnesiams.
 

Biofinity Multifocal (N) charakteristika:

 

Silikono-hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš Comfilcon A medžiagos, kurie tinka net patiems reikliausiems. Kaip kiti lęšiai Biofinity, Biofinity Multifocal turi Aquaform Comfort Science™. Tai reiškia, kad naturalūs hidrofiliniai lęšiai sulaiko viduje vandenį ir sumažina dehidrataciją. Lęšiai išsaugo drėgnumą be jokių papildomų drėkinimo priemonių.

Presbiopija pasireiškia po 45 gyvenimo metų, kaip pradedama turėti problemų su matymu iš toli ir arti. Pagrindinis tikslas lęšių Biofinty Multifocal yra užtikrinti puikų matymą iš kiekvieno nuotolio. Sukurta Cooper Vision, technologija Balanced Progessive™ naudoja dvi skirtingas optines konstrukcijas (D ir N). Lengvas atspalvis SoftBlue palengvina lęšių manipuliaciją.

 

Kam skirti Biofinity Multifocal (N) lęšiai?

 

Šie lęšiai skirti vyresnio amžiaus žmonėms. Taip pat rekomenduojami tiems, kurie:

  • Naudoja kontaktinius lęšius net po 50-tų gyvenimo metų ir nenori jų atsisakyti;
  • Yra aktyvūs, o lęšiai juos varžo;
  • Dėl presbiopijos kenčia nuo išsausėjusių akių.
 

Lęšių priežiūra:

 

Jeigu kontaktinius lęšius Biofinity Multifocal (N) nešioti mėnesį neišimant, tada jiems priežiūros nereikia. Jeigu nešiojate tik dieną, vakare turėti išvalyti juos naudojant skystį lęšiams ir palikti juos skystyje bent kelioms valandoms prieš įsidedant vėl. Siūlome įsigyti skystį lęšiams Clean Active iš mūsų parduotuvės.

 

Biofinity Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Optines konstrukcijas N - nedominuojanti akis
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 142 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Balanced Progressive™, Aquaform Comfort Science™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity® Multifocal 3 vnt. (N)
Jūsų nuomonė