Bvlgari akiniai

View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį

Receptiniai akiniai ir akiniai nuo saulės Bvlgari

Bvlgari® prekės ženklas turi daugiau nei 50 metų tradicijas, tapatinamas su prabanga, elegancija ir itališku meistriškumu. Pirmoji Sotirios Bulgari parduotuvė, tuomet siūlanti papuošalus, atidaryta šeštajame dešimtmetyje Romoje. Jis garsėjo tuo, kad kiekvienas projektas buvo mažas meno kūrinys, su neįtikėtinu detalių tikslumu, unikaliu stiliumi, kurio niekas negalėjo pamėgdžioti. Tuo metu parduotus akinius naudojo tokios įžymybės kaip Audrey Hepburn, Clarkas Gable, Sophia Loren, Gina Lollobrigida ir Marlene Dietrich. Kiekviena iš šių savybių matoma šiuo metu siūlomuose akiniuose su Bvlgari® ženklu. Akiniai, kuriuos dabar galite lengvai įsigyti mūsų parduotuvėje.

Itališko stiliaus receptiniai akiniai – prabangūs ir elegantiški

Bvlgari® receptiniai akiniai, kaip ir papuošalai, parduodami prieš daugiau nei 50 metų Romoje, yra vienetiniai ir sukurti iki smulkmenų. Gražūs rėmeliai lengvai atpažįstami – jie daro įspūdį net žmonėms, kurie deklaruoja nesidomėjimą mados ir stiliaus industrija.

Moteriškų Bvlgari® receptinių akinių bruožas yra įvairovė, giliausia to žodžio prasme. Kai kiti gamintojai stengiasi prisitaikyti prie dabartinių tendencijų ir kurti labai panašius vienas į kitą rėmelius, italų prekės ženklas savo klientams stengiasi pasiūlyti kuo daugiau įdomių, neįprastų, dažnai labai novatoriškų rėmelių. Tačiau tai prabangūs šviestuvai – jų netradicinis charakteris labai subtilus, matomas, pavyzdžiui, smulkiame paauksavime. Tokie receptiniai akiniai puikiai tiks elegantiškoms damoms, kurios kasdien dėvi prislopintų spalvų drabužius: smėlio, rudos, pilkos, tamsiai žalios spalvos.

Tik aukščiausios kokybės medžiagos, patvarios ir tuo pačiu lengvos

Čia surinkti šviestuvai yra aukščiausios kokybės medžiagų naudojimo pavyzdys. Tie, kurie pasižymi dideliu atsparumu pažeidimams. Pavyzdys? Etalo, acetato, oktaninio, nailono pluoštai. Tokių medžiagų naudojimas garantuoja akinių ilgaamžiškumą, o kartu ir didelį lengvumą. Kita vertus, rėmelių dizainas numato kuo geresnį prisitaikymą prie anatominių žmogaus ypatybių – akiniai neslysta nuo nosies, yra nepastebimi, nosies pagalvėlės nepalieka raudonų žymių ant odos.

Bvlgari® akiniai nuo saulės – suteikite jūsų vasaros aprangai nesenstančios elegancijos

Gamintojas neapsiriboja tik receptiniais akiniais. Taip pat siūlomas platus ir įvairus akinių nuo saulės katalogas, puikiai tinkantis stilizuoti vasarą, su visomis aukščiau aprašytomis funkcijomis. Bvlgari® akiniai nuo saulės ne tik puikiai atrodo, bet, svarbiausia, efektyviai apsaugo jūsų akis nuo žalingos UV spinduliuotės. Jie pašalina akių skausmą ir poreikį prisimerkti. Dabar galite mėgautis saule su didžiausiu komfortu.

Kodano.lt turite galimybę įsigyti prabangių Bvlgari® akinių dar patrauklesnėmis kainomis. Žinome, kokie populiarūs yra šio italų gamintojo rėmeliai, todėl nuolat stengiamės papildyti savo asortimentą, kad bet kada galėtumėte gauti savo svajonių akinius su greito pristatymo garantija.