DAILIES® AquaComfort Plus® lęšiai

View as Grid List

6 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

6 Įrašai(-ų)

per puslapį

Vienadieniai lęšiai DAILIES® AquaComfort Plus®

Po įtemptos dienos priešais kompiuterio monitorių norite, kad jūsų akys atrodytų šviežios ir sveikos. Daugelis lęšių gali dirginti akis, bet ne Dailies® AquaComfort Plus®.

Šiuose minkštuose minkštuose kasdieninio keitimo lęšiuose yra naudojamas specialus drėkintuvas AquaComfort™ (PVA - polivinilo alkoholis), kuris skleidžiamas miksėjimo metu. Galite būti tikri, kad net po ilgos dienos lęšių dėvėjimo Dailies AquaComfort, Jūsų akys bus pailsėjusios ir tinkamai sudrėkintos.

Aprašymas Dailies® AquaComfort Plus® lęšių:

Lęšiai yra pagaminti iš nejoninės medžiagos, todėl jie puikiai tinka žmonėms, linkusiems į alergiją. Ant lęšių nesikaupia nuosėdos ir šiukšles ir jie visada lieka drėgna. Plonaslęšių kraštas ir aukštos kokybės gaminimas padaro lęšį yra labai malonų akiai - jis nedirgina jos ir puikiai prisitaiko prie jos.

Švelniai mėlyno atspalvio Visitint dėka, lengviau ir greičiau įsidėsite ir išsiimsite lęšius. Dailies® AquaComfort Plus® yra prieinami sferinėje versijoje - trumparegiams ir toliaregiams, Toriniai (astigmatikams) ir progresyviniai. Lęšiai iš serijos Dailies® AquaComfort Plus®, priklausomai nuo modelio, bus tinkami visiems regėjimo sutrikimams.

Toriniai lęšiai pasižymi labai plonais kraštais ir veiksminga drėkinimo sistema. Stabilizuojančių sferų dėka, vaizdo stabilumas ir astigmatizmo korekcija yra derinami su dideliu deguonies pralaidumu. Ypatingas ženklinimas ant lęšio leidžia lengvai įsidėti lęšį, o žymekliai parodo, ar lęšis tinkamai guli akyje.

Progresyviniai lęšiai (Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal) skirti žmonėms virš 40 metų amžiaus. Didžiausias stiprumas sutelktas lęšio centre, todėl užtikrina gerą regėjimo kokybę.

Kam yra skirti Dailies® AquaComfort® Plus lęšiai?

Dailies® AquaComfort Plus® yra skirti visiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir nenori jokios papildomos lęšių priežiūros. Jūs taip pat galite naudoti juos pakaitomis su akiniais.
Dailies® AquaComfort Plus® tinka aktyviems žmonėms, kurie nori pamiršti apie papildomą lęšių priežiūrą. Galima juos naudoti pakaitomis su akiniais. Parduodami po 30 ir 90 vienetų. Torinė versija po 30.