Oakley akiniai

View as Grid List

Prekių 1-2467

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-2467

Page
per puslapį

Oakley receptiniai ir saulės akiniai

USA Kalifornijos valstijoje yra miestas pavadinimu Oakley. Nuo jo kilo labai populiarių ir žinomų visame pasaulyje akinių nuo saulės ir korekcinių akinių prekės ženklo pavadinimas.

Įmonės aprašymas

Oakley® įmonė buvo įkurta 1975 m., ją įkūrė Jim Jannard. Jis buvo beprotiškas mokslininkas ir išradėjas, kuris tikėjo savo futuristinėmis vizijomis. Oakley® įmonė išaugo ant savo įkūrėjo inovacinių idėjų pamatų. Jim Jannard tikėjo tuo, kad pasaulis gali būti geresnis ir tarnauti žmonėms, panašiai kaip kiekvienas atskiras daiktas. Būtent tuo jis rėmėsi ir projektuodamas Oakley prekės ženklo akinius.

Šiandien Oakley® įmonė užima pirmaujančias pozicijas optinių technologijų rinkoje. Įmonė gamina ir platina aukštos kokybės receptinius akinius, t.y. korekcinius akinius bei akinius nuo saulės. Įmonės buveinė yra Pietų Kalifornijoje, bet savo gaminius naudotojams siūlo virš 100 įvairių šalių. Įmonė turi virš 5785 įvairių patentų visame pasaulyje.

Įmonės gaminiai

Oakley® gamina be kita ko akinius nuo saulės Oakley, receptinius akinius, o taip pat ir akinių rėmelius. Akinių nuo saulės srityje Oakley prekės ženklas neginčijamas lyderis. Vysto sporto technologiją ir ženkliai apibūdina akinių nuo saulės gyvenimo būdo rinką. Šie akiniai užtikrina aukštą vaizdo kokybę, pašalina problemas žinomas įprastuose lęšiuose, prie kurių galima priskirti šviesos lūžius ir optines klaidas. Oakley akiniai nuo saulės efektyviai saugo akis nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio, o taip pat yra labai pažangūs technologiškai. Gamintojas jiems suteikia didelį atsparumą visokiems mechaniniams pažeidimams.

Receptiniai akiniai tai Oakley linija skirta tam tikrai naudotojų grupei, kuriai reikalingas regėjimo koregavimas. Oakley korekciniai akiniai yra pripažinti kaip vieni geriausių iš receptinių akinių.

Įmonės savybės

Drąsiai galima sakyti, kad Oakley® įmonė tai naujausios pasaulinės technologijos, futuristinio projekto, stiliaus, pritaikymo ir daugelio funkcijų derinys. Šio gamintojo gaminami akiniai tai gaminys, kuriame vienoje vietoje susiduria fizika su menu. Tai meno ir grynos technikos koreliacija. Šis derinys davė puikius rezultatus, kuriais naudojasi milijonai žmonių visame pasaulyje.

Oakley akinių gamyboje naudoja HD optika, suteikianti geriausias matomumo galimybes. Įmonė taiko trijų taškų pritaikymą, t.y. Three-Point-Fit technologiją, kurios dėka akiniai su naudotojo veidu liečiasi tik trijuose taškuose. Yra patogūs naudoti ir iš esmės, apie juos galima visai pamiršti gyvenant aktyviai ar sportuojant. Šiuolaikiški Oakley® akinių projektai turi novatorišką charakterį ir aukštas estetines vertybes.

Oakley rinkoje laikoma kaip sportinis prekės ženklas ir kaip prekės ženklas atitinkantis aktyvių asmenų gyvenimo būdą. Tai meno ir mokslo derinys, kuris atmeta apropojimus, žinomus iš paprastų idėjų. Įmonė identifikuojama kaip viena labiausiai geidžiamų prekės ženklų performanso technologijoje ir mados srityje.