Disney akiniai

View as Grid List

14 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

14 Įrašai(-ų)

per puslapį

Disney - Vaikiški akiniai nuo saulės

Disnėjaus animacinius filmus ir filmus žino visi – ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Nors didžiausi jų gerbėjai – bene patys jauniausi. Ant begalinio šios kino studijos populiarumo bangos kompanija nusprendė rinkai pristatyti daugelio segmentų gaminius. Disney akiniai nuo saulės yra vienas iš jų. Tai ne tik gražūs ir patogūs rėmeliai, bet ir puikus būdas paskatinti mažylį nešioti akinius, o tai – kaip žino kiekviena šeima – ne visada lengva! Labai svarbu apsaugoti vaikų akis nuo saulės, todėl Disney akiniai – įdomus pasiūlymas, į kurį tikrai verta atkreipti dėmesį!

Disney vaikiški akiniai – patogumas ir saugumas

Disney vaikiški akiniai, kaip ir visi mažiausiems skirti rėmeliai, pasižymi dideliu naudojimo patogumu, be kita ko, dėl patvarumo ir tinkamumo. Tinkamai parinkti ir užsidėti, jie puikiai laikosi pasirinktoje pozicijoje ir leidžia atlikti visas veiklas, kurių netrūksta vaikų gyvenime. Taigi jie nenukrenta nuo nosies ir dėl to nesibraižo, o tuo labiau lūžta. Tuo pačiu metu jie neapspaudžia gležnos akių ir ausų srities. Po trumpo laiko vaikas gali pamiršti, kad išvis nešioja akinius!

Naudojant lęšius su sertifikuotais UV filtrais, Disney akiniai nuo saulės efektyviai apsaugo vaikų regėjimą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Jie palaiko sveiką visą regėjimo organą ir garantuoja mažyliui patogų buvimą atvirame ore ir saulėtu oru – be prisimerkimo, per daug mirksėjimo ar pavojaus būti apaktam saulės situacijose, kuriose reikia didelio dėmesio. Daugumoje saulės akinių modelių esanti poliarizuojanti danga yra papildoma apsauga ir elementas, gerinantis regėjimo kokybę – mažinantis atspindžius.

Spalvingi Disney vaikiški akiniai – jie patinka patiems mažiausiems

Įdomios formos ir įvairios, išraiškingos Disney akinių spalvos sukelia vaikų susidomėjimą ir jiems patinka. Dėl šios priežasties mažiausieji noriai prie jų prieina ir užsideda net be tėvų prašymo. Tai privalumas, kurį pirmiausia įvertins suaugusieji, kuriems rūpi globotinio regėjimo būklė. „Disney“ prekės ženklas siūlo akinius tiek mergaitėms, tiek berniukams, patiems mažiausiems ir vyresniems vaikams. Yra pvz. rožiniai vaikiški akiniai, raudoni, violetiniai, bet ir juodi arba su gradiento rėmelio spalva – pereinant nuo juodos iki raudonos. Veislė taip pat apima formas - nuo ovalo iki stačiakampio. Kai kurie modeliai turi aiškų vienos garsiausių Disnėjaus pasakų logotipą, o kiti – kiek diskretesnio dizaino, kurį ypač vertina vyresni vaikai.

Vaikiški akiniai iš Disney - didelis pasirinkimas

Parduotuvėje Kodano.lt esame paruošę daug gražių Disney akinių nuo saulės patiems mažiausiems. Tai originalūs, firminiai gaminiai su patvirtinta, aukščiausios kokybės gamyba ir prieinama patraukliomis kainomis.

Žiūrėkite kitų prekių ženklų vaikiškus akinius:

  • Vaikiški akiniai Belutti
  • Emoji vaikiški akiniai
  • Moretti vaikiški akiniai
  • Polaroid vaikiški polaroidiniai akiniai
  • Ralph Lauren vaikiški akiniai
  • Ray-Ban vaikiški akiniai nuo saulės
  • Vogue vaikiški akiniai

Peržiūrėkite įvairių tipų akinius vaikams: